• Bez komunikácie, telefónne čísla nedvíhajú, na mail neodpovedajú

• několikrát jsem již objednával a bez problémů
    • po obědnávce 14dní ted nekomunikují, nevím či objednat jinde, nikdy před tím nebyl problém

nedodané zboží po 14 dnech

• Naprosto tragická komunikace. Ač mají mou nevyřízenou objednávku, sami se neozvou. Dovolat se, to je záležitost na 2 dny. Na zmeškané hovory nereagují, na maily rovněž nereagují. Teď už týden čekám na vrácení peněz za zboží, které mi nedodali. Urgovala jsem, bez efektu.

Po 18 dnech nic nepřišlo.

• Shop nereaguje na emaily
    • Zboží stále nebylo předáno dopravci ani po 5 dnech od objednání

• Bohužel musím hodnotit záporně, objednané zboží po 14 dnech objednání a zaplacení zboží předem ještě nedorazilo. Na email společnost nereaguje,telefon mi sice zvedli,ale bez omluvy mi bylo řečeno, že měli ,,dovolenou,,dobrá tedy,to bych chápala...(i když já zboží objednala po jejich dovolené
    • 3.10.) tak jsme se dohodli,že zboží dorazí do konce tohoto tydne....zboží stále nedorazilo.komunikace žádná. Za mě tedy jedno velké mínus

Reakce obchodu www.kovshop.cz

pozdější doručení Vámi objednaného zboží, bylo to způsobeno souběhem několika nepříznivých faktoru, které v historii firmy nastaly vůbec poprvé. Na konci záři jsem měli 7 dnů dovolenou. Váši objednávku jsem obdrželi 3.10. Konec záři byl velmi deštivý a studený, takže letošní sezona prodeje biopaliv začala dříve než předešlé roky a my byli na začátku října zahlceni kvantem objednávek lidi kteří si objednali před Vámi ( objednávky, že zpracováváme postupně od nejstarších ). Na webu máme uvedeny u dostupnosti vždycky dvě varianty, zboží skladem - zboží máme opravdu skladem, při objednání do 12h posíláme ještě ten den, další den obvykle u Vás ( ale záleží na možnosti zvolené dopravy). Další varianta do 7 pracovní dnů - zboží nemáme skladem, ale do 7 dnů od objednání jsem ho schopni dodat. Bohužel jste si objednala zboží kde bylo uvedeno do 7 dnů. V sezoně se snažíme vždy držet velké objemy zboží skladem abychom uspokojili všechny zákazníky, ale vlivem dřívějšího začátku sezony jsem byli po dovolené v pár druzích biopaliva vyprodání. Na Váš email ohledně termínu doručení jsem nereagovali, protože jsme žádný neobdrželi, procházel jsem email a máme od Vás jen ten ze dne 18.10 kdy se ptáte na možnost doručení, kde vznikl zmatek zatrhnutím špatného políčka při zpracování objednávky, byl Vám poslán automatický email pro osobní vyzvednutí, místo emailu pro kurýrní službu GLS. Toto nedopatření jsem obratem vyřešili a ujistili Vás že zboží Vám opravdu bude doručeno na Vámi požadovanou adresu. Telefony zvedáme standardně v pracovní dobu. A ano v době Vašeho hovoru byl termín dodávky zboží v slíbeném limitu, ale poté nás výrobce informoval že termín dodávky posouvá. Standardně se snažíme při komplikacích zákazníkům volat, ale někdy není v Naších silách kontaktovat všechny. Kdyby jste napsala email nebo zavolala, tak Vám rádi odpovíme.
    Zboží jsem měli objednáno u výrobce v čas, ale vstoupil do toho další faktor, energetické krize v Evropě, kdy našemu výrobci jeho dodavatel nebyl schopen v dohodnutém termínu dodat aromata s vůněmi. Jak nám objednané zboží dorazilo, tak jsme objednávku obratem zpracovali, zboží zabalili a odeslali na Vaší adresu, kde dorazilo následující den.

Omlouváme se za pozdní doručení.

• Do dnešního dne mě nikdo nekontaktoval o dodání zboží

Reakce obchodu www.kovshop.cz

Milá paní Evo,

objednala jste si zboží které jsme neměli skladem, bylo u něho uvedeno do 7 dnů. Snažili jsme se Vás několikrát kontaktovat telefonicky, ale marně. Nakonec jsem se zkontaktovali, a Vámi objednané zboží bylo v pořádku doručeno. Mrzí nás že do dnešního dnes jste nám neupravila recenzi.

S pozdravem Kovshop