• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhé dodací lhůty
    • Chybí informace o dodání za déle než týden u skladových položek!!!

Objednáno jeden týden ve středu ráno, dodání do stejného města (Praha) za dva týdny v pondělí u položky, která je skladem???? Ať e-shop laskavě na tuto skutečnost upozorní odběratele, jinak to považuji za neseriózní jednání. Zboží jsme chtěli přivézt, ale nakonec jsme raději vyzvedli.

Reakce obchodu Enprag

Mrzí nás vaše nespokojenost s našimi službami. Přijaté objednávky musí projít zpracováním a to bohužel chvíli trvá. Skladové položky dodáváme do 5ti pracovních dnů. V době zadání objednávky do systému bylo již auto, které zaváží zboží po Praze plné. Proto kolegyně z logistiky naplánovala rozvoz až na další týden a volala vám, aby si s vámi tento termín potvrdila. V ten okamžik zjistila, že zboží potřebujete dříve a nabídla možnost dodání externí spediční společností v kratším termínu. Zboží, které jste si objednala raději zavážíme naší dopravou, aby nedošlo k poškození zboží a aby vám naši řidiči se zbožím mohli pomoci.

Pokud zboží potřebujete dodat co nejdříve či na konkrétní termín, poprosím vás toto napsat do poznámky a my uděláme vše pro to, aby jsme tento váš požadavek splnili.

Veronika Rechová za společnost Enprag

• Do dnešniho dne semnou nikdo nekomunikje a objednavku jsem neobdržel.Asi ji zruším a ob jednám u spolehlivějšího dodavatele.

Reakce obchodu Enprag

velice se omlouváme za prodlení s dodáním vašeho zboží. Doufáme, že nám toto prodlení odpustíte.

Děkujeme a budeme se těšit při dalších objednávkách.

Veronika Rechová za společnost Enprag

• Doručení proběhlo v pořádku.
    • Co se týče těchto skříní, měla jsem za to, že budou pevnější. Pokud budete chtít složit dle video návodu, který je zveřejněn pod daným výrobkem, tak budete potřebovat velkou představivost, protože doručené balení vůbec neobsahuje šrouby ke zpevnění stability skříně. Ke složení je potřeba minimálně dvou osob, neboť postavení nezpevněné a nijak nezajištěné skříně je jednou osobou poněkud složité.
    • Ke zpevnění slouží pouze jeden plastový druk v horní části skříně! Celkové zpevnění drží tedy pohromadě horní police skříně, dno a ostatní police uvnitř.
    • Návod tedy k ničemu, protože náleží jinému typu skříně. Obrovské zklamání...

Video návod nepoužitelný, protože byly doručeny skříně bez možnosti upevnění šrouby, jak bylo uvedeno v návodu - druh skříně, který byl doručen by asi nikdo nezakoupil, pokud by bylo zřejmé, že jsou vyztuženy pouze jednotlivými policemi. Obrovské zklamání...Balení vůbec neobsahuje šrouby ke zpevnění stability skříně. Ke složení je potřeba minimálně dvou osob, neboť postavení jednou osobou je dost složité. Ke zpevnění slouží pouze jeden plastový druk v horní části skříně a vložené policové díly!

Reakce obchodu Enprag

Velmi nás mrzí, že montáž skříně nebyla jednoduchá. Kvalitu skříní pravidelně kontrolujeme a testujeme. Skříně jsou po sestavení pevné, stabilní a kvalitní. Skříně se snažíme vylepšovat a montáž zjednodušovat při každém zadávání skříní do výroby. Toto je možný důvod rozdílnosti skříně oproti návodu. Návody ke skříním pravidelně aktualizujeme. Kontaktujte mne na emailu [email protected] kde domluvíme slevu na vaši další objednávku jako omluvu za komplikace při montáži.

Veronika Rechová za společnost Enprag

Chování zaměstnanců ve skladu je nepříjemné, což se dnes už téměř nestává, proto už tu nebudu příště nakupovat.

Reakce obchodu Enprag

Vaše zkušenost s naším skladem nás velmi mrzí. Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkům a toto by se nemělo stát. S pracovníky skladu jsme celou situaci projednali, a doufáme, že se toto chování již nebude opakovat. Přijměte prosím naši srdečnou omluvu. Pokud byste přesto chtěl naše služby v budoucnu využít, neváhejte mne kontaktovat na emailu [email protected] kde domluvíme slevu na vaši další objednávku.

Veronika Rechová za společnost Enprag

Objednávka zaplacena před více než měsícem, zboží zatím nikde, informace o stavu objednávky žádné.

Reakce obchodu Enprag

mrzí nás, že jste nespokojeni s termínem dodání. O delším termínu dodání jste byli informování již při vytváření objednávky. Jedná se o zahraničního dodavatele a my nedokážeme dodací termíny zkrátit. Bohužel nám v tento okamžik situaci ztěžují i nadcházející svátky. Nastalá situace nás netěší a snažíme se, aby jsme vaši objednávku doručili v co nejkratším možném termínu.

Veronika Rechová

Objednával jsem zboží, které prodejce deklaroval skladem. Bohužel po týdnu od objednání nemám nic...

Reakce obchodu Enprag

mrzí nás že nejste spokojen s termínem dodání vašeho zboží. Vaše objednávka musí projít procesem zpracování. Veškeré objednávky se snažíme odbavit v co nejkratším možném termínu. Pakliže je objednávka uskutečněna v neděli, k jejímu zpracování dochází s drobným časovým posunem, neb kolegyně odbavují objednávky postupně dle toho, jak jsou objednávky na eshopu přijaty.

Veronika Rechová

Zboží skladem odesílají až za 3 týdny .... neskutečné. Takže zatím nedorazilo.

Reakce obchodu Enprag

K odeslání zboží s prodlením je způsobeno zvoleným druhem platby a to na zálohovou fakturu. Bohužel tento druh platby má jisté prodlení, než je platba připsána na účet a následně spárována s objednávkou. Mrzí nás, že došlo k prodlení dodávky zboží.

Veronika Rechová za společnost Enprag

Objednaný regál má úplně volné plechové police, bez možnosti zajištění. Při vkládání věci vám police vypadne. Myslel jsem že bych je případně přivrtal, ale okraj police má speciální kulatý a tenký prolis a toto není možné. Regál bych z tohoto duvodu vrátil, ale obchod má na webu informaci, že pokud nakupujete na firmu, tak máte smůlu.

Reakce obchodu Enprag

mrzí nás, že se zbožím nejste spokojen. Tento druh regálu je nejprodávanějším regálem v naší nabídce. Pokud chcete zboží vrátit, kontaktujte nás a na vrácení zboží se domluvíme.

Veronika Rechová

Deska stolu a nohy jsou naprosto v pohodě, spokojenost. Co je však problém jsou dodávané vruty. To je šunt. Při šroubování se mi hned první vrut ukroutil. Samozřejmě bylo předvrtáno. Celkem to naštve. Lepší nedodávat žádné šrouby, než si tímto zbytečně kazit celý produkt. Bohužel, šetření na nesprávném místě.

Reakce obchodu Enprag

velice nás mrzí vaše zkušenost se spojovacím materiálem, který přidáváme k dílenskému stolu. Toto se nám ještě nestalo. Ráda Vám zašlu nový spojovací materiál. Tyto závrtné matice odebíráme od renomovaného výrobce a ještě se nám nestalo, že by byl nějaký problém.

Veronika Rechová

na zboží jsem čekal nekonečně dlouho a došlo na dvakrát nakonec jeden kus byl poškozen už nemám sílu to řešit ale byl to poslední nákup

Reakce obchodu Enprag

Děkujeme za zpětnou vazbu. Kolega z reklamačního oddělení Vám nabízel výměnu poškozeného zboží, ale tuto možnost jste odmítl a nevyužil. Mrzí nás Vaše nespokojenost.

Za společnost Enprag Veronika Rechová

• Prodejce odmítl komunikovat ohledně termínu dodání vyreklamovaného křesla, což jsme museli řešit napřímo s výrobcem v zahraničí včetně odvozu původního křesla

Reakce obchodu Enprag

Děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás Vaše nespokojenost ohledně komunikace. Kolega z reklamačního oddělení se Vám snažil vyhovět ve všech směrech a poskytnout veškeré možné informace, které měl v tu danou chvíli k dispozici.

Za společnost Enprag Veronika Rechová

Dorazila jen část objednaného a zaplaceného zboží, ale žádná informace, kdy a zda dorazí zbytek objednávky.

Reakce obchodu Enprag

Velice se omlouvám, avšak netuším, kde nastal problém. Vaše objednávka obsahovala jednu položku o dvou kusech. Celá vaše objednávka již byla expedována a dodána dle vašeho požadavku. V tento okamžik neevidujeme žádnou další objednávku na vaši společnost. Pokud Vám můžeme být jakkoli nápomocni, neváhejte nás kontaktovat. Jsme Vám plně k dispozici.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Zboží není na skladě

8.10.21 Objednáno přišlo 30.11.21

Reakce obchodu Enprag

Skladem držíme více jak 1150 druhů zboží a skladovou nabídku stále rozšiřujeme. Bohužel nedokážeme držet skladem veškeré nabízené zboží, což je případ z Vaší objednávky. Rádi bychom zboží dodávali okamžitě po objednání, avšak nynější situace na trhu nám nepomáhá, spíše nám hází klacky pod nohy. Mrzí nás, že jste nespokojen s termínem dodání. Bohužel však nejsme schopni ho zkrátit, i když se snažíme. Doufáme, že se situace co nejdříve uklidní a dodací termíny se celkově zkrátí.

Za společnost Enprag Veronika Rechová

Můj telefonický dotaz ohledně montáže( myslel jsem, že pokud obrázek kompletního stolu na vašich stránkách-budou pro montáž předvrtané dírky alespoň pro nohy stolu-argumentace vaší pracovnice ,že nevíte kam budu nohy chtít je velmi "křehký", dostal jsem dále závěsné "lyžiny" pro ukotvení kabinetu-ale bohužel je nemám za co pověsit(mám jen desku a nohy?)-bylo mi doporučeno, že pokud jsem nespokojen ať zboží vrátím- myslela paní desku 200x180+40mm + nohy ?

Reakce obchodu Enprag

velmi nás mrzí nastalá situace. Vámi objednaný stůl se dodává v demontovaném stavu. V detailu produktu je informace o montáži uvedena. Je velmi mnoho možností, kam na stolové desce kontejnery či nohy připevnit. Z tohoto důvodu nejsou desky předvrtány, i když se vám to může zdát jako ´´křehký argument´´. Vámi objednaný závěsný kontejner je součástí i jiné stolové sestavy, kde je k montáži kontejneru potřeba použít Vámi popsané ližiny. U vámi objednaného stolu ližiny nejsou potřeba. Kontejner se přišroubuje přímo ke stolové desce samo-řeznými šrouby. Kolegyně jsem ohledně montáže kontejneru u tohoto druhu stolu proškolila a již by nemělo docházet k těmto nedorozuměním. Pokud se stolem (stolovou deskou, nohami či kontejnerem) nejste spokojen, můžete nám zboží vrátit. Ať už celou objednávku nebo jen její část.

Veronika Rechová za společnost Enprag

Nepřiměřeně dlouhé dodací lhůty, které de dozvíte až po zaplacení.

Reakce obchodu Enprag

Velmi nás mrzí vaše nespokojenost s dodacím termínem zbožím. U položky na webových stránkách je tato skutečnost uvedena. Následně jsme vás o dodacím termínu informovali i emailem. Bohužel nejsme schopni tento termín zkrátit. Jakmile bude zakázka vyrobena, zboží vám dodáme v co nejkratším možném termínu.

Veronika Rechová za společnost Enprag

velmi dlouhé čekací lhůty na dodání zboží

Reakce obchodu Enprag

Velmi nás mrzí vaše nespokojenost s dodacím termínem zbožím. U položky na webových stránkách je tato skutečnost uvedena. Bohužel nejsme schopni tento termín zkrátit jelikož vaše objednávka je vyráběna na zakázku (specifická barevná kombinace). Jakmile bude zakázka vyrobena, zboží vám dodáme v co nejkratším možném termínu.

Veronika Rechová za společnost Enprag

Nepřišlo potvrzení objednávky, ani informace o připraveném zboží k odběru.

Reakce obchodu Enprag

Velmi nás mrzí nastalá situace. Prověřili jsme odeslání zpráv, a v našem systému evidujeme zprávy jako odeslané a doručené. Zboží máte nachystané k osobnímu převzetí. Doufáme, že se zbožím budete spokojen a těšíme se při dalších objednávkách.

Veronika Rechová za společnost Enprag

Není řádný návod k sestavení, něco málo nakresleno na papíru A4. Není jasné, jak kartotéku sestavit. Nakonec nepasují šuplíky. Když jsem objednávala, nikde nebylo napsáno, že kartotéka přijde v demontu.

Reakce obchodu Enprag

Velmi nás mrzí vaše nespokojenost s objednaným zbožím. U položky na webových stránkách je na několika místech popisu zboží uvedeno, že zboží je dodáváno v demontu. Taktéž zde naleznete videonávod i klasický návod na sestavení. Pokud jste se zbožím nespokojená, je možné ho vrátit. Těšíme se při dalších objednávkách.

Veronika Rechová za společnost Enprag

Logistika, jedna objednávka špatně vyskladněna, druhá raději bez komentáře. Doporučil bych řediteli logistiky najít si méně náročnou práci.

Reakce obchodu Enprag

Přijměte naši srdečnou omluvu za problémy při dodání Vaší objednávky. U první objednávky došlo k záměně zboží, což nás velmi mrzí. Druhá objednávka Vám dnes bude dodána přepravní společností.