• oproti jiným společnostem které využívají kurýrní společnosti tak Enprag mi doručil kartotéky vlastními zaměstnanci jejichž přístup byl naprosto špičkový. Ochotní, usměvaví, nápomocní s manipulací a jejich komunikace s klientem na úrovni.

Reakce obchodu Enprag

Děkujeme za Vaši reakci. Jsme potěšeni, že jste spokojeni s našimi službami i produkty. Těšíme se při dalších objednávkách.

Veronika Rechová za společnost Enprag

• Vše probíhalo rychle, paní z firmy ještě 2 dny předem volala, v kolik budem na firmě, aby nám řidič dovezl zásilku přesně v danou hodinu

Reakce obchodu Enprag

Těší nás, že jste spokojeni s našimi službami. Budeme se těšit při dalších objednávkách.

Skvělá spolupráce,rychlost doručení

Celkově spokojenost

celková spokojenost

Vše OK.

Veronika Rechová za společnost Enprag

• Rychlé profesionální jednání!

Vřele doporučuji!!!

Veronika Rechová za společnost Enprag

chyběl návod na sestavení regálů, ikdyž je to celkem intuitivní, tak by to urychlilo práci

Reakce obchodu Enprag

Těší nás, že jste spokojeni s našimi službami. Mrzí nás, scházející návod k sestavení produktu. Pokud se vám toto příště stane, prosím kontaktujte nás a my vám návod zašleme. Případně se můžete podívat na naše webové stránky, k danému produktu, kde je návod ke stažení. Budeme se těšit při dalších objednávkách.

Veronika Rechová za společnost Enprag

• Vše bez problémů a včas
    • Žádná

Celkově v pohodě, bez komplikací, včas, za rozumný peníze.

Veronika Rechová za společnost Enprag

Objednávka zaplacena před více než měsícem, zboží zatím nikde, informace o stavu objednávky žádné.

Reakce obchodu Enprag

mrzí nás, že jste nespokojeni s termínem dodání. O delším termínu dodání jste byli informování již při vytváření objednávky. Jedná se o zahraničního dodavatele a my nedokážeme dodací termíny zkrátit. Bohužel nám v tento okamžik situaci ztěžují i nadcházející svátky. Nastalá situace nás netěší a snažíme se, aby jsme vaši objednávku doručili v co nejkratším možném termínu.

Za společnost Enprag
    Veronika Rechová

Rychlé s možností platby kartou

Reakce obchodu Enprag

Děkujeme za Vaši chválu. Velmi nás těší, že jste spokojeni s našimi službami i produkty. Těšíme se při dalších objednávkách.

Veronika Rechová za společnost Enprag

Objednával jsem zboží, které prodejce deklaroval skladem. Bohužel po týdnu od objednání nemám nic...

Reakce obchodu Enprag

mrzí nás že nejste spokojen s termínem dodání vašeho zboží. Vaše objednávka musí projít procesem zpracování. Veškeré objednávky se snažíme odbavit v co nejkratším možném termínu. Pakliže je objednávka uskutečněna v neděli, k jejímu zpracování dochází s drobným časovým posunem, neb kolegyně odbavují objednávky postupně dle toho, jak jsou objednávky na eshopu přijaty.

Za společnost Enprag
    Veronika Rechová

Ok

• velký výběr
    • kvalitní zboží
    • vstřícná komunikace
    • u neskladových produktů dlouhá čekací lhůta

Reakce obchodu Enprag

Děkujeme za pochvalu. Velmi nás těší, že jste spokojeni s našimi službami i produkty. Nejsme schopni držet veškerý nabízený sortiment skladem, dodací termín se pak následně odvíjí od výrobních kapacit jednotlivých výrobců. Těšíme se při dalších objednávkách.

• Funkční komunikace s obchodem
    • Neobyčejná vstřícnost řidiče dopravy. Děkujeme!

Veronika Rechová za společnost Enprag

Rychlé vyřízení objednávky, vstřícnost a velmi dobrá komunikace.

Reakce obchodu Enprag

Děkujeme za pochvalu. Velmi nás těší, že jste spokojeni s našimi službami i produkty. Těšíme se při dalších objednávkách.

ok

Reakce obchodu Enprag

Děkujeme za vaši objednávku. Těšíme se na další spolupráci.

Rychlé a spolehlivé jednání

Reakce obchodu Enprag

Děkujeme za pochvalu. Jsme velmi potěšeni, že jste spokojeni s našimi službami. Těšíme se při dalších objednávkách.

vše ok

Reakce obchodu Enprag

Jsme potěšeni, že jste spokojeni s našimi službami. Budeme se těšit při dalších objednávkách.