zboží je objednáno 14 dní a nedorazilo pro zboží až příjde vracím zpět. již jsem nakopil jinde a do 2 prac.dnů. Budina

• Ani po týdnu zboží nedorazilo a marně čekám na nějaký mejl který by mě informoval.

• Tak to nevím.

Zvláštní chování.

Dobrý den pane Nováčku,

Nevím, co přesně myslíte poznámkou "zvláštní chování", každopádně je škoda, že jste se s tímto pocitem neobrátil na nás. Mrzí nás, že se Vaší objednávku nepodařilo zrealizovat rychleji, ale již při objednání máme na webu uvedené upozornění, že u neskladových položek není možné aktuálně garantovat dobu dodání. Objednaný produkt měl navíc uvedenou dostupnost "na dotaz". Není v našem zájmu dodání jakkoliv zdržovat, ale pokud není daný výrobek vyroben, tak není možné jej dodat.

Každopádně se budeme snažit udělat vždy maximum pro rychlé dodání.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Jakub Čáslava

Je to výhodný obchod!Po 14 dnech žádná komunikace ani zboží.Prostě ušetříte! Napište raději Ježíškovi.

Dobrý den pane Žalude,

mrzí nás, že se Vaší objednávku nepodařilo zrealizovat rychleji, ale již při objednání máme na webu uvedené upozornění, že u neskladových položek není možné aktuálně garantovat dobu dodání. Objednaný produkt měl navíc uvedenou dostupnost "na dotaz". Není v našem zájmu dodání jakkoliv zdržovat, ale pokud není daný výrobek vyroben, tak není možné jej dodat.

Každopádně se budeme snažit udělat vždy maximum pro rychlé dodání.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Jakub Čáslava

inzerují zřejmě to, co nemají

Reakce obchodu Kove Tools s.r.o.

děkujeme za Vaší recenzi, nicméně myslím, že je k nám mírně řečeno nespravedlivá. Každý produkt má uvedenou dostupnost a to zda je, či není skladem. Navíc v dnešní komplikované době se může stát, že někdy dojde k posunu termínu, ovšem zákazník je o tom vždy informován.

Jakub Čáslava

Stále čakám na dodanie tovaru

Jakub Čáslava

• Uváděné zboží skladem nebylo skladem.

• trvá to dlouho

Jakub Čáslava

Dosud nedodano a tak není co hodnotit.

Jakub Čáslava

• komunikovali o tom prečo zatial nedodali tovar
    • doteraz nedodali tovar

Reakce obchodu Kove Tools s.r.o.

děkujeme za Vaše hodnocení, ale mrzí nás jeho přísnost. Vámi objednané náplně měly správně uvedenou dostupnost, že nejsou skladem. Děkujeme alespoň za plus v komunikaci, je pravda, že kolegyně volala ihned a situaci v Vámi řešila.

Každopádně se budeme rádi pokud se na nás v budoucnu obrátíte.

Kove Tools s.r.o.

• Netuším, snad velký výběr zboží? Otázka ale je, které skutečně prodávají a které mají jen na webu...
    • Naprosto zoufalá komunikace se zákazníkem. Předpokládám neaktuální informace o dostupnosti zboží.

Ani za třináct dní po objednávce jsem neobdržel platební údaje k objednávce. Pokud není zboži skladem, jak je uvedeno na webu, proč nikdo nenapsal?