• Velmi rychle dodani
  • Obchod probehl rychle a v poradku

flexibilita, vstřícnost

• Levnější než jinde a rychle dodani s dárkem navíc + kvalitně zabaleno

rychlé dodání

Velmi dobrá komunikace, rychlé doručení, bezpečně zabaleno. Dodáno v pořádku, zboží odpovídalo nabídce. Děkuji.

Bohužel, balik skončil někde v zásilkovne na depu. Nikdo mi není schopný říct, kdy ho dostanu.

Reakce obchodu Kouzelné Hry

Dobrý den, mrzí nás vaše negativní recenze, protože chyba opravdu nevznikla na naší straně a neměli jsme nejmenší šanci ji ovlivnit. Jak píšete přímo v recenzi, balík ztratila Zásilkovna a nemůže jej najít – my už týden v kuse každý den řešíme, co se s balíkem stalo. Věřím také, že jste o všem byl informován a chápete, že Kouzelné hry nemohou zasahovat do přepravy ani skladů Zásilkovny, kterou jste si zvolil jako dopravce. Mrzí nás, že podle naší komunikace jste si vědom, že chyba nevznikla na naší straně, a přesto jste se rozhodl takto „pomstít“ Kouzelným hrám s e-mailem, že „bohužel pro nás“ už zásilku už nebudete přebírat. Jsme ale otevřeni zpětné vazbě a pokud Vás napadne, co jsme měli udělat lépe, než odeslat zásilku podle vaší objednávky a informovat o tom, co se děje, dejte nám vědět – e-mail na nás máte.

Za Kouzelné Hry, Jakub

• Velmi rychlé dodání
    • Velký výběr
    • Kvalitní výrobky

Vše v pořádku, velmi rychlé dodání

• SUPER, vyřizovali i o svátcích.
    • Čekala jsem dodání do 8.7., ale vybrala jsem špatnou zásilkovnu poblíž bydliště - v pátek měla Včela Na Rybníčku zavřeno, o víkendu nefunguje.
    • Vnuk dostal hračku po narozeninách. Navíc sms přišla až v 15:59, tj hodinu před zavřením zásilkovny Včela.Příště vyberu zásilkovnu Bala na Otická Opava, která má nepřetržitě otevřeno denně do 21 hodin.
    • NEDOPORUČUJI ZÁSILKOVNU VČELA NA RYBNÍČKU OPAVA!!!
    • Výhoda - včas odesílají.
    • Měli byste vyloučit nevhodné zásilkovny jako Včela Opava, které vám asi nedělají dobrou reklamu.

Výborný obchod.
    Jen si vyberte také dobrou ZÁSILKOVNU s dlouhou otevírací dobou po celý týden.

• Rychlost vyřízení.

• Super

Vše Ok

Rychlé vyřízení objednávky.

• superrychlé vyřízení objednávky,vždy malý dárek k objednávce,druhý den již doručeno,velký výběr zboží,objednávám poněkolikáté,max.spokojenost

rychlé obdržení zboží

• Rychle dodani
    • Skvela komunikace

Rychle vcasne dodani, kvalitni zpracovani. Prozakaznicky pristup a komunikace.

Super obchod, vždy dárek navíc....:-)

• rychlá reakce obchodu, rychlost dodání, skvělé balení

• Velký výběr zboží, rychlé vyřízení objednávky

• Rychle a spolehlivě...