• ochota (3)
  • nakoupil v obchodě Venta před 2 týdny

Objednával jsem 08.01.2019 , 11.01.2019 jsem urgoval dodávku u přepravce PPL , bylo mi řečeno , že dodavatel poslal zboží na špatnou adresu i když jsem ho vysloveně v poznámce upozorňoval , že dodací adresa je jiná než fakturační . Pracovnice PPL mi přislíbila že nejpozději v úterý 15.01. bude bjednávka doručena . Dnes máme21.01.2019 a pořád nic !!! KATASTROFA .
    S pozdravem L . Čaňo .

Reakce obchodu Venta

Dobrý den, pane Čaňo, vyplnil jste pouze jednu adresu a "vysloveně" v poznámce nemáte vůbec nic, ani čárku. U nás na eshopu máte možnost vyplnit jak doručovací, tak fakturační adresu, nic z toho není potřeba psát do poznámky, ve které opravdu nic není. Mohl jste chybnou adresu řešit ihned s námi. Pokud se sám obrátíte na PPL, tak to může dopadnout i takto. S pozdravem Venta

edit

Dobrý den, pane Čaňo,

provedl jsem kontrolní objednávku s poznámkou a vše funguje. Jinak objednávku jste udělal v úterý 8.1.2019 a že je problém s PPL jste se nám ozval až v pondělí 14.1.2019. Potvrzovací email Vám zasíláme proto, abyste si zkontroloval všechny údaje v objednávce a v případě nesrovnalostí nás co nejdříve kontaktoval. Kolegyně tu pro zákazníky dělají maximum, takže to zkrátka z Vaší strany není fér. Venta

• nakoupil v obchodě Venta před 1 měsícem

Byl to můj první nákup, spokojenost s cenou, dodací lhůtou, komunikací obchodu, zabalení výrobku na dopravu.

Reakce obchodu Venta

Dobrý den, děkujeme za nákup a recenzi. Budeme se těšit na další spolupráci. S pozdravem Venta

• nakoupil v obchodě Venta před 3 měsíci

• O něco levněji než v jiných EShopech. Ovšem je jich dost co jsou ještě levnější

Nelze platit kartou
    Na dotaz není nikdo schopen odborné odpovědět
    Komunikace katastrofa. Zájem projevěj jen v případě zájmu o koupi
    Na eshopu jen velmi omezený sortiment. Údajně skladové zásoby jsou větší.
    To znamená nemožnost objednat na jednom místě a prodražují se náklady na dopravu.
    Náklady na dopravu nejsou nízké a doprava zdarma až od hodně velké objednávky. Neúměrně oproti jiným EShopům

Reakce obchodu Venta

Dobrý den, vezmu to popořadě. Platby kartou řešíme a budou zprovozněny v průběhu ledna 2019. Ale nechápu, proč Vás to rozčiluje, když máte objednávku za 390 Kč a osobní převzetí. Nevzpomínám si, že byste mě kontaktoval s dotazem ohledně sortimentu z Vaší objednávky. Určitě to není tak, jak uvádíte. Komunikace funguje viz. předchozí recenze. Pokud jste volal kolegyním, které vyřizují pouze objednávky, tak se není čemu divit. V kontaktech je jasně uvedeno, co kdo má na starost. Také jste mohl zaslat dotaz na produkt, přes tlačítko na eshopu a to by se dostalo ke kompetentní osobě. A že zájem projevujeme jen v případu zájmu o koupi? Svým způsobem je to přeci logické, jsme eshop, ne poradenské centrum. I tak ale zodpovídáme 90% všech dotazů. Víte kolik a jakých nám chodí denně dotazů? Zákazníci si nejsou schopný přečíst popis, prostudovat přiložené návody, kde je kolikrát vše uvedeno, nebo zasílají nesmyslné dotazy. Zatěžují spousty lidí, jak v naší firmě tak našich dodavatelů a pak se kolikrát ani neozvou, nebo si to rozmysleli, odloží to atd... Na eshopu je velmi omezený sortiment? Tak to slyším opravdu poprvé. K dnešnímu dni máme na eshopu 56 000 produktů. To, že nemáme produkt dle Vašich představ nás opravdu mrzí, ale opravdu nemůžeme mít vše. A dle Vás drahá doprava? Balíkovou dopravu máme 109,- Kč za běžný balíček. To je drahé? Dopravu zdarma pro balíkovou dopravu máme od 3 000 Kč a paletovou (u vybraných produktů) od 7 000 Kč. To je pro Vás také nepřijatelné? Vůbec Vás nechápu ani celou Vaši recenzi. Proč jste to tedy u nás kupoval, když jsou jiné lepší a hlavně levnější eshopy? Někdo Vás nutil uzavřít objednávku? Neviděl jste ceny před odesláním objednávky? Dle Vás bylo naprosto vše od začátku špatně a stejně jste objednávku dokončil. Proč? Byl bych rád, kdybyste mě kontaktovat a vše probereme venta1@email.cz, 606 675 710. S pozdravem Venta

• nakoupil v obchodě Venta před 2 měsíci

Nedodržují dohodnutého termíny dodání. Dělají si ze zákazníků odpadkový koš zboží zabaleno do 3x větší krabice a vyplněno odpadky( kousky kartonu ,folií, kelímku od jogurtu, PET láhve, a spoustu jiného smetí).

Reakce obchodu Venta

Dobrý den, objednal jste v pátek zboží s dostupností 3-5 prac. dnů. Následující čtvrtek bylo zboží předáno dopravci v balení, které nám dodal Benekov. Zboží se nepřebalovalo (bylo dostačující) pouze se oštítkovalo. Vždy je potřeba zabalit vše tak, aby se nic nepoškodilo a to se snad povedlo. Pokud v balení byl nějaký odpad (za což karton ani fólii nepovažujeme), nás samozřejmě mrzí, ale my ho tam nedali. A 3x větší krabice? Opravdu málokdo drží skladem krabice všech možných rozměrů. Vždy se balí do nejvhodnější možné velikosti. S pozdravem Venta

• nakoupil v obchodě Venta před 2 měsíci

• Doprava zdarma v mem pripade

• nakoupil v obchodě Venta před 2 měsíci

Do tří dnů dodáno vše. Již podruhé. Funguje to.

Reakce obchodu Venta

Dobrý den, děkujeme za druhý nákup a pěknou recenzi. Ke zboží, které u nás často nakupujete jsem Vám přiřadil slevu jako poděkování. Sleva platí na všechny Vaše další nákupy. Budeme se těšit na další spolupráci. S pozdravem Venta

• nakoupil v obchodě Venta před 2 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě Venta před 2 měsíci

• velmi dobře udělaný web - s dobrou zákaznickou podporou

rychlé vyřízení objednávky

rychlost odeslani, super

• nakoupil v obchodě Venta před 3 měsíci

• Rychlá dodávka. Vše v pořádku.

• nakoupil v obchodě Venta před 4 měsíci

Objednané zboží jsem vracela, neodpovídalo obrázku z nabídky. Již jsem několikrát urgovala vrácení peněz - zatím je nemám!

Reakce obchodu Venta

Dobrý den, baterie která neodpovídala obrázku už je na eshopu opravena. Dodavatel k baterii umístil chybné foto. Peníze už dnes jistě máte vrácené. Peníze vrací pouze majitel a ten tu v poslední době moc nebyl. Chápu, že to není omluva, ale někdy se to takto vše sejde. Velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost a ještě jednou se omlouváme. S pozdravem Venta

• Slušnost, ochota, příjemná obsluha
    • O žádné nevím

Obchod proběhl v pohodě.

• dobrá komunikace
    • nevím

• nakoupil v obchodě Venta před 3 měsíci

zboží bylo označeno skladem a přitom ho Venta vůbec nemá.

Reakce obchodu Venta

Dobrý den, u zboží které jste objednal je a byla dostupnost 3-4 dny. Toto zboží nikdy skladem neuvádíme ani nevedeme. Navíc Vám kolegyně 30 vteřin po objednávce emailem tento termín znovu potvrdila. S pozdravem Venta

• Komunikace , rychlost

Široký sortiment, rozumné ceny

• Dobrá komunikace s obchodem
    • Trochu delší doba dodání

Reakce obchodu Venta

Dobrý den, děkujeme za nákup a recenzi. Za prodloužení avizovaného termínu o 2 dny se omlouváme. Budeme se těšit na další spolupráci. S pozdravem Venta

• nakoupil v obchodě Venta před 3 měsíci

• žádný problém, příjemné vystupování a ochota