• Do dnešního dne jse vůbec neozvali
    • po potvrzení mé objednávky se strany obchodu nemám dodnes (téměř měsíc) ani zboží, ani jakoukoliv info. Čtyřikrát jsem je kontaktoval a jen sliby. nejhorši obchod co znám!!!
    • Naprosto neseriozní. Nezkoušejte jej!!

Už žádný pokus, nehorázné chování z jejich strany!!

• Zboží nedorazilo.

• Žádné
    • Komunikace se zákazníky

• Tovar dodaný až o 16 dní.Tovar bol najprv uvedený na schválenej objednávke za 42 eur-konečná cena dodania 47 eur,prečo................

NEROZHODNE.

• žádná komunikace
    • žádná komunikace

neodpovídá na maily

• Zboží jsem objednala dvakrát, ani jednou jsem nedostala informaci, zda si mohu zboží vyzvednout, zda je, bude nebo nebude.
    • Na emailovou žádost s dotazem o stavu objednávky nikdo nereagoval.
    • Telefon nikdo nebere.

Webove stranky firmy uvadi termin dodani 2-5 dnu. Po 10-ti pracovnich dnech se stav objednavky nezmenil. Po nekolika neuspesnych pokusech kontaktovat firmu (na emaily nereaguji, telefony neberou) jsem objednavku zrusil. Neprofesionalni, nekorektni, neduveryhodne.

• zajímavé ceny
    • dlouhá dodací lhůta, nulová informovanost ze strany obchodu o stavu objednávky.

• Již uběhl měsíc a zboží stále nemám.

Rozhodně zde nenakupujte.

• Sortiment
    • Dlouhé dodací lhůty,žádná zákaznická podpora, chybí komunikace

Najdete-li stejný produkt jinde, neváhejte

• nekomunikativnost

• bohužel nebyl produkt, ale slíbili objednat. Poté mě již nikdo nekontaktoval. Neodpovídali mi na e-maily a telefonáty.

Objednal jsem baterii, která měla být dodaná během 3-5 dní. Po 10 dnech jsem volal do obchodu, bylo mi sděleno, že se situace prověří a dají mi vědět. uběhly dva dny a nikdo se mi neozval

• 4.6.jsem objednala ramínko k baterií,ale čekám marně a když budete urgovat,tak ten pracovník na tel.702009811 si dělá jen blázny,v pondělí jsem se ho ptala 3x ale jen sliboval.

neobjednávejte zboží na internetu,protože se stejně nedočkáte,zboží nemám a ještě jsou tak drzí,že mi pošlou dotazník jak jsem spokojená s nákupem.

• Spatny prehled o dostupnosti zbozi ve skladu i u dodavatele

Pri nákupu v e-shopu si stav vaší objednavky telefonicky ověřit termín dodání. Ne vždy je to tak, jak uvádějí.

• špatná komunikace se zákazníky

• Neodpovídají na maily, dvakrát jsem tam volal, poprvé mě bylo řečeno že se na moji objednávku podívají a ozvou se-neozvali, na druhý telefonát přislíbili že se opět ozvou a zase se neozvali.

• nedodržují termíny
    • nedá se tam s nikým domluvit, když se ptáte kdy objednávku odešlou

V žádném případě nedoporučuji ostatním nákup zboží v tomto obchodě