• Nekvalitni zbozi za neodpovidajici cenu
    • Na reklamace nereaguji
    • Do telefonu jenom slibuji
    • NEKUPOVAT !!!

POZOR !!! PODVODNICI

• Vše.

Je to banda podvodníků, kteří dělají z lidí blbce. Zboží nedodali kompletní, ale zaplatit si nechali vše. Když jsem chtěl zbytek zboží, a když se mi podaří dovolat, tak slyším jen výmluvy jak zboží poslali. Když si to ověřím u firmy, přes kterou to údajně poslali, tak o ničem neví. Stále se jen na něco vymlouvají a lžou. Jsem odhodlaný své zboží dostat nebo peníze zpět. Podal jsem stížnost na ČOI. Vy, co máte s touto firmou podobnou zkušenost, udělejte to samé. Nenechte to být. Takle se firmy chovat nemůžou.

• podezřelé prodejní praktiky
    • zboží dorazilo s vadou
    • v balení chybělo i některé příslušenství
    • neochota cokoliv řešit

Pozor, tato firma má velmi podezřelé prodejní praktiky! Zboží dorazilo s vadou a bez některých příslušenství, které jsou pro umyvadlo nezbytné. Po internetovém objednání nikde nebylo uvedeno, že zboží je vadné. Samozřejmě, že tato informace se objevila až na daňovém dokladu, kdy bylo bez našeho vědomí napsáno, že se jedná o výstavní kus, který má vadou a že kupující s tímto stavem souhlasí.... Nikde jsme žádný souhlas nepodávali! Kdybychom o stavu věděli, určitě bychom zboží zakoupili jinde!!

• rádoby designové zboží
    • přišlo jiné některé i nefunkční zboží
    • nekomunikují, dělají z Vás blbce, říkají Vám jak odeslali zboží a bezpáteřně lžou, nepochopitelné
    • jsem už totálně nepříčetná na tuto firmu
    • rok to s nimi řeším
    • říkali že nejdřív musím poslat věci které chci reklamovat a od té doby ticho po pěšině
    • zloději a lháři

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENAKUPUJTE!!!!!!!!

• Pozor v obchodu nic nekupujte!!!!
    • Za vrácené zboží nám nebyly vrácené peníze v hodnotě 25000Kč.
    • Podáváme žalobu

zboží ve špatné kvalitě
    neodpovídalo popisu u zboží
    nedoporučuji

• Vsem doporucuji se teto firme vyhnout, zbozi je na pohled moc pekne, ale v pripade, ze neco reklamujete se z toho stava nocni mura.
    • Jedine co tuto firmu zastrasi, je vyhrozovani COIkou.
    • Nam se stalo, ze dva tydny denne tvrdili, ze zbozi po reklamaci poslali, ale vedome lhali, delaji z lidi blbce a jedine o co hraji je cas a spolehaji na to, ze kazdy den cloveka nebavi jim 10x volat, a ze proste jednou prestane.

• Rozbitá keramika,vadné splachování...

Všechny budoucí kupce důsledně varuji před koupí wc Besteco. Jestli nechcete skončit v blázinci, včas se vyhněte koupi.

• Nič!!!!
    • Na základe obchodných podmienok som vrátil nevyhovujúci tovar. Tovar som pred 2 mesiacmi vrátil spať , potvrdili mi jeho bezchybnosť a peniaze nevrátili.
    • Klamú, zavádzajú a nekomunikujú!

POZOR PODVODNÍCI!

• Pozor! Podvodníci!!!
    • Nevrátia peniaze za vrátený tovar!!
    • Nereagujú na telefonáty, nekomunikujú.
    • 3 mesiace nevrátili peniaze za zaplatený a obratom vrátený tovar!
    • V žiadnom prípade neodporúčam.

Neodporúčam, pokiaľ nechcete prísť o peniaze!

• NIC
    • ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!
    • Jedná se o obchod, který vám sice dodá, za hodně peněz, vybrané zboží. Ale to je nefunkční, chybí díly pro montáž, světla nefunkční, obaly potrhané, rozbalené...
    • Objednával jsem dvě zrcadla za skoro 16.000 Kč a mám z nich noční můru. Obchod nekomunikuje, nereaguje na dopisy a reklamace.
    • Znovu opakuji: NEDOPORUČUJI!!!

Ač se eshop tváří jako "Koupelny snů", tak si těch příjemných snů moc neužijete.

ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI!!!

Opravdu si dejte pozor. Já celou věc předal právníkům. Jelikož doposud žádná reakce, žádná omluva, žádná náprava...

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• Dejte si velky pozor na tento obchod, mam zkusenost s pobockou v Praze a uz bych tam nikdy nesel. Koupit neni problem ale reklamace je utrpeni, i zjevne vady materialu se Vam budu snazit prisit na triko. Bezte nekam jinam, usetrite si hodne starosti.

Levne nekvalitni cinske zbozi, spatny zakaznicky servis.

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• Lákavá reklama na internetu, slibující nákup za slušnou cenu a kvalitní zboží.
    • Dodáno jiné nekvalitní zboží, v objednané sestavě měl každý kus jiné barevné provedení a složením neodpovídal prezentaci na stránkách firmy.

První reklamace v pořádku. Druhá odůvodněná reklamace odmítnuta. Již bych si u nich nic jako zákazník nevybrala. První špatná zkušenost s internetovým nakupováním.