25.10.2022 jsem firmu požádal o pomoc řešení reklamace…. 27.10.2022 jsem firmu vyzval ohledně odeslání faktury, kterou jsem nedostal… dnes 23.11.2022 jsem dosud nic neobdržel … mezitím jsem firmu obešel a požádal výrobce o řešení… do týdne reklamace vyřešena - technik přijel a opravil…. Takže firmu Besteco nedoporučuji a ruce pryč

Reakce obchodu koupelny-besteco.cz

V měsíci říjnu a listopadu nikdo nic nereklamoval ani nikdo nepožadoval odeslání faktury. Faktura je vždy generována a odesílána automaticky. Tvrzení uživatele Džagon jsou nepravdivá.

Besteco s.r.o.

• žádná
    • Špatně zabalené zboží.
    • Objednávka přišla kompletně poškozená, nepoužitelná.

Reklamace byla zamítnuta. Nebylo posláno ani náhradní zboží ani vráceny peníze. Reklamace dopadla handrkováním mezi idesílatelem a dopravní společností.

Reakce obchodu koupelny-besteco.cz

mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Nicméně naše zboží je baleno úměrně a to tak aby při dopravě bylo co nejlépe chráněno.
    Reklamace dopadla zamítavě, neboť nebyly splněny náležitosti na základě kterých by bylo možné rozhodnout v reklamaci jiným způsobem.
    Věřím, že přesné důvody zamítnutí reklamace jste obdrželi.

Děkuji za pochopení.
    Michal Suchánek
    Besteco s.r.o.

Naprostá hovada. Objednáte si produkt, napíšou Vám, že se můžete zastavit a když přijedete už ho nemají a nabízejí diametrálně jiný. Když se nakonec dohodnete, řeknou že ho pošlou. Po je ho převzetí zjistíte, že již byl produkt používaný a je poničený. Od té doby je prakticky nulová komunikace a neustálé naschvály. Přijedete na prodejnu zboží vrátit, tvrdí, že pošlu nový a do té doby nemohou vzít ten co máte zpět. Týden tvrdí, že balík poslali, ale nic nepřichází. Pak Vám pošlu číslo balíku, abyste si mysleli že je to OK. Za dva dny zjistíte, že byl adresován někomu jinému, do jiného města. Je to jen banda podvodníků s produkty s Číny včetně majitele...

• Absolutně nic.
    • Nejhorší obchodní zážitek.

Doufám, že další rok už tato banda nebude obchodovat. Mluvím, za své okradené rodiče.

• NIC
    • Jsou to jen lháři, naprosto neseriozní, stále jen slibují a nejsou schopni nic vyřešit a dotahnout do konce! nebo být aspoň upřímní a jednat narovinu! Nechápu jak může takový obchod s takovými lidmi fungovat!!!!!!

U nich už nikdy nic!

• Vůbec nic
    • Byla jsem okradena o peníze . Přišla mi vadná keramika s obrovskými prasklinami již z výroby. Diletant u telefonu se mi snažil vsugerovat, že jsem to zavinila já nebo přepravce.

Stalo se někomu z vás,že úspěšně vyreklamoval zboží od této pseudofirmy s dementem na drátě?

• Velké....nic!
    • Všechno.

Stále jen lžou. Umyvadlo přišlo jiné a ještě poškozené. To si na reklamaci odvezli, ale peníze, ani jiné umyvadlo jsem již nevidě.
    Již tři týdny mi do telefonu každý den lžou, že umyvadlo je již na cestě. Už mělo dorazit v pondělí, následně v úterý a pak v pátek. Ale už před dvěma týdny. V telefonu to zvedá nekompetentní idiot a chronický lhář. Vyhnout se obloukem!

• Tato firma si umí psát moc hezká kladná hodnocení a nebo ukecá známého.
    • Již je to skoro tři roky kdy jsme byli okradeni. Máme nefunkční záchod a nehoráznou sumu za něj v...Tento kšeft budiž všem výstrahou. Můj šťastný den bude až zkrachují a pan vedoucí od telefonu bude na pracáku.

Nekupujte nic.

• každý telefonát mi lžou, že je zboží na cestě,
    • absolutně neprofesiální!!
    • zboží nebo peníze nemám
    • zkušenost s tímto obchodem mě stála 6000Kč

Nehoráznost!!!

Objednané umyvadlo od firmy Besteco mi přišlo totálně rozbité a i když byla slíbena náprava, nedočkala jsem se ani nového umyvadla, ani navrácení peněz. Pán na telefonu je chronický lhář a byla jsem nucena vše řešit právní cestou, což doporučuji všem, kteří mají s panem Š. stejnou zkušenost.

• Přehledný eshop
    • Nízké ceny
    • Objednané zboží (dlažba) nebylo skladem. Cca po 14 dnech telefonát, že je zboží připraveno, ať si ho přijedu vyzvednout. Na prodejně pak nabízeno jiné zboží než jsem objednával.
    • Tzn. zbytečná cesta na prodejnu.
    • Příslib nápravy a dodání správného zboží ve skladu se prý spletli. Dle dohody dp tří dnů.
    • Po týdnu co se nikdo neozval jsem objednávku zrušil.

Nedoporučuji.

• Ani ň.
    • Špatné recenze

Děkuji za včasné varování před koupí zboží v této firmě. Měla jsem tedy štěstí. Na trhu je spousta jiných,solidních. Všech obraných klientů je mi líto.

• Velmi široký výběr
    • Přehledný e-shop
    • Pohodlné nakupování

Vše proběhlo v pořádku. Mám z objednávky velkou radost. Děkuji!
    Na výběr jsem měl z mnoha nabízených produktů se skvělými cenami. Jsem spokojen s e-shopem Besteco!

• vstřícný přístup
    • příjemný komunikace
    • skladem nebylo umyvadlo které jsme chtěli

vyřízení objednávky trvalo delší dobu, přeci jen ale bylo úspěšně doručeno v kompletním stavu, umyvadlo které jsme objednávali nebylo skladem, ale pracovníni překvapili vstřícností a tím že řidiči na auto naložili umyvadla nabízené jako náhradu abychomse na ně mohli podívat a případně rovnou odebrat.

netřeba říci že obchod proběhl úspěšně!

• Čekám již několik měsíců na náhradní díl do wc. Nepomohlo několik urgencí a i když je zaplacený a slíbený zbylo nám nefunkční wc za drahé peníze. Vyhněte se tomuto obchodu obloukem.

Smutek

• Všechno super

S Vašimi produkty jsme nadmíru spokojení. Máme od Vás vybavenou celou koupelnu.

• Vstricny servis
    • Laskovy pristup

Na e-shopu jsem videl velmi zajimavou samostojici vanu zapustenou do podstavy z duboveho masivu. Nebylo pro mne mozne se prijet do Prahy na ni osobne podivat. Po telefonnim rozhovoru mi bylo nabidnuto ze mi ridic priveze vanu ukazat na adresu meho bydliste a v pripade ze by se mi vana libila, tak si ji mohu rovnou prevzit.

Jak bylo receno, tak se stalo, vcera me ridic opravdu navstivil, vanu ukazal a take ji pomohl vynest do patra.

Nemohu rict jinak nez, ze jsem velmi spokojen s pristupem a laskavosti.

• skvělá cena diodových zrcadel
    • nejrychlejší dovoz

Není co vytknout. Včera jsem objednal diodové zrcadlo a skleněné umyvadlo. Dnes mi objednávku doprava Besteca přivezla. Byl jsem mile překvapen a nečekal jsem takto rychlý servis. Zrcadlo jsem namontoval a umyvadlo již také funguje.

• Rychlá reakce
    • Dostupnost skladem

Po nákupu sprch.koutu jsem byl poprosen o ohodnocení zde na portalu Heureka.
    Zkušenost s nákupem byla příjemná, obsluha byla super, mladá slečna pomohla s výběrem toho správného a sprchový kout byl skladem ihned k odebrání.
    Jen cesta k prodejně by mohla byt lépe nalezitelna.

• Krasně svítící zrcadlová skříň
    • LED světla jsou velice úsporná
    • Skvělá cena
    • Zároveň i skříň i zrcadlo
    • Nebyla vystavena, musela se vybalovat z krabice

Dnes jsem byla oslovena na žádost slečny na prodejně v Praze, abych zde napsala recenzi o uskutečněné objednávce. Koupila jsem tu zrcadlovou skříň. Mam ji již namontovanou a svítí nádherně. Člověk na sebe konečně pořádně vidí, jsem s ní moc spokojena!