• Vstřícné jednání
    • Na eshopu lze objednat méně kusů, než obchod požaduje jako minimum
  • po zaplacení zboží 2.9. bylo sděleno, že zboží je expedováno do 48 hodin zpravidla dříve dnes je 12.9. a zboží nemáme. Po telefonickém dotazu nám bylo sděleno, že obdržíme obratem zprávu....dosud obrat nenastal

14 dní od obědnání a zásilka nikde. Musel jsem zboží zařídit jinde... příště zvolím jinou variantu.

Vážený zákazníku,

ano jsme si vědomi pozdního odeslání Vaší zásilky a dalších objednávek. Stalo se tak při změně programu odesílající data přepravci. Zpoždění bylo cca 7 dnů a o technických potížích jsme e-mailem informovali. Nyní jíž ve funguje jak má a objednávky jsou odesílány a doručeny do 48 hodin

Ještě jednou se omlouvám a děkuji za pochopení

Prodejce uvádí, že zboží expeduje do 48 hod., ale zpravidla mnohem dříve. Po 7 dnech teprve zpráva že předává dopravní společnosti.
    Hrozné a neprofesionální, žádná jiná komunikace.
    Mé hodnocení : už nikdy více !!!

Reakce obchodu Kotouče-Termo

Ano minulý týden vlivem nemoci odcházeli zásilky později. Každopádně jsem se snažil emailem o tom informat. Pokud Vám tento email nedorazil , omlouvám se tedy nyní za vznikle potíže.

Děkuji za pochopení

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

Prodejce se v roce 2017 neumíš představit a pozdravit, dopravce místo pozdravit řekne tak jsem tady a neví kde

Reakce obchodu Kotouče-Termo

Vážený zákazníku, děkuji Vám za Vaše hodnocení. Na telefonické hovory s Vámi si vzpomínám a představení vypiluji. Na obranu mohu jen zmínit, že jste se k nám kdykoli dovolal a objednávku případně dotazy k dopravě jsme vždy vyřešili. Mnoho E-shopu v ČR ani telefon nezvedne. Je mi líto, že Vás nepotesil ani dopravce, v tomto případě to nedokážu ovlivnit, máme dopravce které jsou schopni zajistit doručení do 24ti hodin a zásilku tak doručit levně a nejrychleji. Díky tomu je u nás doprava od 1500 Kč zdarma. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den. Ondřej Dočekal majitel internetového obchodu

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.