• Zaváděící ceny

Ceny na eshopu toliko ilustrační. Objednáno, potvzeno, zboži připraveno k odeslání za 8 354 Kč. A zrazu email mohu nabídnout objednané zboží za 10612Kč.

V neděli jsem objednal, v pondělí bylo zaplaceno v pátek jsem urgoval a teprve další pondělí to předali dopravci, ten to dorucil druhý den

• Nevyhoda je, že součástku potřebujete akutně, zaplatíte si expres dopravu a dozvíte se, že týden před Vánoci už nepracují.
  • Objednáno minulé pondělí. Zaplaceno okamžitou platbou. Ve středu odpoledne přišel e-mail, že bylo zboží odesláno. Předtím psán dotaz, zda bylo zboží odesláno. Odkaz na sledování zásilky chyběl. Zboží dosud nedorazilo. Na e-maily ohledně zaslání odkazu na číslo zásilky pro její sledování nikdo nereaguje.

Obchod se mnou vůbec nekomunikoval, jen zrušil objednávku.
    Nedoporučuji!

• Všechno

Na stránkách bylo zboží skladem, ale dodnes ho nemám. Zboží mám řádně objednané a zaplacené a čekám na něj už 2 týdny. Po urgenci si musím počkat ještě další 2 a možná se dočkám.

Reakce obchodu Kotlenauhli.cz

Zboží budeme odesílat 10.3, omlouváme se za prodlení způsobené karanténou na straně dodavatele. O odeslání zboží 10.3 jste již byl informován. Taková to negativní recenze není na místě, problém s opožděním dodávky zboží není způsoben námi.

• Deklarovali zboží, přijali objednávku a potom zjistili, že to nemají. Ztracený čas.

• objednám si tovar a oni ho predajú aj ked je zaplatené potom musím objednať niečo iné a ešte ktomu naučtujú vysoké dopravné pri prvom kotly bolo doručenie zdarma a pri druho bolo niečo cez 100 eur a aj tak mi to doručili za 200

2 rošty byly ztěch které jsem si vybral 6 dělkou vyhovovalo ale neměly ve středu nálytek

Reakce obchodu Kotlenauhli.cz

Dobrý den, pokud rošty nevyhovují prosím o tel. kontakt a vyměníme vám je.

• Dlouhá doba dodánní

Reakce obchodu Kotlenauhli.cz

Dobrý den, omlouváme se pokud doba dodání zboží byla delší. Prodlení bylo způsobeno kompletací objednávky.

• Psáno skladem, ale už týden a půl a obchod objednávky stále neodeslal.
    • To jsem si to v polsku u výrobce mohl objednat sám, doufal jsem v rychlé doručení.

Reakce obchodu Kotlenauhli.cz

Při více kusové objednávce byly pokojové termostaty ST(CS)-292 V2 před vánocemi 2017 vyprodány. Problém byl způsoben výpadkem dodávek od výrobce.

• Až po mém dotazu na nedodané zboží mi bylo přislíbeno, že dodají ale stále nic...

• Před 10 dny jsem si objednala ventilátor expres dopravou a dosud nedorazil.Nevím co si mám o tom myslet.Po této zkušenosti asi nedoporučím.Druhý den po objednávce mi byl zaslán email,že je zásilka připravena k odeslání a NIC.

• V nabidce vše skladem po ojednání zboží budou teprve objednávat,nešlo o žádné velké nebo drahé zboží.

• dlouhá dodací doba i když zboží mělo být skladem
    • nakonec pošlou něco jiného než si člověk objedná

obchod bych po svých zkušenostech nedoporučil

• Tak zboží skladem jsem objednal 15.9. dne 21.9. jsem zaslal email jak to s mou objednávkou je a krom automatické odpovědi nebyla žádná reakce.

• Široký sortiment zboží
    • Váš obchod jsem si vybral ,protože mi náhle přestal fungovat stávající kotel.Na stránkách máte lhůtu dodání dva dny.Jesliže objednám kotel ve středu,tak do pátku jsou to dva dny.Protože bylo před Vánoci,očekával jsem,že po víkendu určitě dorazí.Jesliže mi přijde až ve středu zpáva,že zásilka byla předána dopravci,tak Vaše jednání považuji za neseriozní.Stálo mne to tři dny dovolené a celé svátky bez topení.Jsem hodně sklamaný.V případě zdělení,že nelze dodat zásilku včas jsem byl nucen zvolit jiný obchod-toto nebylo splněno.

Obchod nemusí být nutně špatný,ale moje první zkušenost je bohužel špatná.

Reakce obchodu Kotlenauhli.cz

Dobrý den, doprava 2 pracovní dny znamena, že pokud např. ve středu objednáte, zásilka se sveze ve čtvrtek a doručení trvá 2 pracovní dny tedy v podnělí je zasilka u vás. Zboží však expedujeme do 1-3 pracovních dnů tedy doprava může trvat celkem 3-6 dnů. Pokud chcete rychlejší způsob přepravy doporučuji volit expresní přepravu.

• placení předem, byl odeslán jiný produkt než jsem si objednal, při vrácení vám zašlou ten správný objednaný ale nevrátí vaše vratné poštovné ...

Reakce obchodu Kotlenauhli.cz

Dobrý den, prosím o zaslani emailu s číslem vašeho účtu.
    Pokud jej nezašlete penize vám neumíme vrátit.

• Kedže sme zaplatili za expresnú zasielku, tak tovar sme čakali do troch dni a už prešli 2 týždne a zasielka nám ešte nebola doručena.

Kto súrne potrebuje niečo kúpiť, tak nech si to ide osobne kúpiť niekde bližšie.

• Zboží skladem
    • Komunikace a uvádění zavádějících informací.

Zařízení, které jsem od nich zakoupil, spolu nepracuje tak, jak deklarují na svých webových stránkách a za jakým účelem jsem jej zakoupil a problém neřeší. Telefony neberou, na emaily přestali odpovídat.
    Vřele doporučuji vybrat třeba i dražší eshop, nežli mít doma levnější, ale částečně nefunkční zařízení.

Reakce obchodu Kotlenauhli.cz

Dobrý den, zde musím oponovat. Zařízení spolu pracují, pouze odlišnost verzí firmware neumožnujě nastavit teplotu pokojového termostatu přes modul ST-500 Ethernet. Bohužel výrobce není schopen se k tomuto přesněji vyjádřit.