• Zaváděící ceny

Ceny na eshopu toliko ilustrační. Objednáno, potvzeno, zboži připraveno k odeslání za 8 354 Kč. A zrazu email mohu nabídnout objednané zboží za 10612Kč.

• U expanzní nádoby jsme postrádali nějaký návod k zapojení, technický list, nebo alespoň výrobce....

Nákup proběhl k naší spokjenosti.

V neděli jsem objednal, v pondělí bylo zaplaceno v pátek jsem urgoval a teprve další pondělí to předali dopravci, ten to dorucil druhý den

• rychlost dodání
    • nízké ceny

• Nevyhoda je, že součástku potřebujete akutně, zaplatíte si expres dopravu a dozvíte se, že týden před Vánoci už nepracují.

• Zboží bylo opravdu skladem, jak firma uváděla na e-shopu.
    • Dalo by se zapracovat na komunikaci.
    • Pomalá logistika od potvrzení objednávky k expedici, ceny i termíny doručení by mohly být lepší
  • Objednáno minulé pondělí. Zaplaceno okamžitou platbou. Ve středu odpoledne přišel e-mail, že bylo zboží odesláno. Předtím psán dotaz, zda bylo zboží odesláno. Odkaz na sledování zásilky chyběl. Zboží dosud nedorazilo. Na e-maily ohledně zaslání odkazu na číslo zásilky pro její sledování nikdo nereaguje.

hlavně jsem požadovaný díl vůbec sehnal. Jinde jsem neuspěl, po objednání zboží dorazilo do týdne. Uvital bych jen možnost doručení poštou na přepážku, kde si balík vyzvednu o volno. Je problém s tím, že nejsme většinou doma a pak je problém jak převzít zásilku od kuryra.

• Perfektní komunikace

• Topnou spirála měli pouze oni
    • Posílání přes Zasilkovnu
    • Zboží jsem objednal a uhradil ve středu. Ani další středu ( 7 dnu ) mi zboží nepřišlo. Hradil jsem přes bankovní účet. Jsem odpůrce drahých dobirek.
    • Chybí platba kartou !!

Pokud nelpite na běžné dodací lhůtě a je vám šumafuk delší doba doruceni - pak doporučuji.

Obchod se mnou vůbec nekomunikoval, jen zrušil objednávku.
    Nedoporučuji!

• Velmi dobrá komunikace,
    • spolehlivé a s ohledem na velikost dodávky rovněž doručení,

• Výborná komunikace včasná dodávka mohu jen doporučit

• Rychle jednání, Rychle dodání

• Velice dobrá spolupráce a ochota

Spolupráce s obchodem opravdu výborná, rychlé vyřízení objednávky a přehled, kde se zásilka nachází. Jen samá chvála a díky.

Super vše v pohodě

• Dobré informace o produktu a pohodlné objednání z domu.

Rychle,levně,kvalitně.

• rychle odeslani a doruceni dopravni spolecnosti
    • Všechno

Na stránkách bylo zboží skladem, ale dodnes ho nemám. Zboží mám řádně objednané a zaplacené a čekám na něj už 2 týdny. Po urgenci si musím počkat ještě další 2 a možná se dočkám.

Reakce obchodu Kotlenauhli.cz

Zboží budeme odesílat 10.3, omlouváme se za prodlení způsobené karanténou na straně dodavatele. O odeslání zboží 10.3 jste již byl informován. Taková to negativní recenze není na místě, problém s opožděním dodávky zboží není způsoben námi.