Neúměrně dlouhá dodací lhůta. Zaplaceno bylo hned při objednání a po 6 pracovních dnech, kdy nepočítám víkend a svátky není zboží doručeno do Z-boxu. Zklamání nad službou pro zákazníka. Mají upozornit dopředu na webu, že na zboží se bude dlouho čekat.

Reakce obchodu LR Cosmetics e-shop

Vážená paní Klasová, děkuji Vám za reakci a máte pravdu, že k Vám šlo zboží dlouho, byť jsme jej předávali dopravci 29.6.2023. Zboží jsme následně hledali a našlo se až 4.7. na depu v Hradci Králové, byť zboží posíláme z Brna. Byť nad zásilkou od předání kurýrovi nemáme již kontrolu, cítíme se vůči zákazníkům zavázáni po celou dobu přepravy. Za zpoždění se velmi omlouváme.

• Naprostá neinformovanost o termínu doručení, zboží mi zatím, po 7 dnech po objednání nebylo doručeno a teprve až když jsem vznesla dotaz na termín doručení, tak až za další týden? 3 týdny dodání je v dnešní době neuvěřitelně dlouhý čas.

Nespokojenost s informací o dodání, žádná komunikace ze strany obchodu.

Vážená paní Pavlo,
    máte pravdu, že jsme Vás informovali až po Vašem dotazu. Měli jsme dlouhodobé technické problémy, za které se znovu moc omlouvám. Vaše hodnocení je z důvodů dlouhé dodací lhůty adekvátní. Chyba byla jednoznačně na naší straně. I přes všechny problémy jsme Vám zboží doručili v pořádku.

• Nemám co hodnotit

• Zboží bylo v nabídce ale nebylo na prodej

Vážená paní Kralovanská,
    děkuji Vám, že jste si udělala čas na vyplnění dotazníku spokojenosti. Zboží jsme měli objednané u výrobce, ten ale bohužel k 31.12.2019 stáhnul Vámi objednanou řadu produktů z trhu, bez předchozího upozornění.
    Rád bych Vám naši chybu kompenzoval. Pokud máte zájem, kontaktujte mne prosím na [email protected].

• Dodací lhůta tragedie ostatní e-shopy dodání do dvou dnů

Reakce obchodu LR Cosmetics e-shop

Dobrý den, Vaše objednávka byla objednána ve čtvrtek 4.2.2016 ve 20:46 hod. Zboží jsme měli připraveno k odeslání na pondělní svoz, ale chybou dopravce, který vůbec nedorazil, jsme jej zasílali v úterý 9.2.2016 v 9:20. U Vás byla zásilka 10.2.2016 v 11:08 doručena.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• lákají na cenu a pak nic nepošlou

Reakce obchodu LR Cosmetics e-shop

Zadal jste neexistující telefonní číslo. Nebylo možno si Vaši objednávku ověřit. IP adresa stejná jako ostatní podvodné objednávky, proto nebylo odesláno.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• dobrá cena
    • dodací lhůta

poslali mi balík až za týden od objednání

Reakce obchodu LR Cosmetics e-shop

Jako v předešlém případě se jedná o podvod jedné osoby, která zneužívá cizích jmen, objedná si zboží se smyšleným telefonním číslem a zboží nevyzvedne.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.