• Po 7 dnech nemám o své objednávce žádné informace!

Reakce obchodu kosmetika-nehty

objednané zboží bylo připraveno k vyzvednutí následující den po objednání a byl odeslán informační email.

Tomáš z kosmetika-nehty.cz

28.6.2021 10:33
    Změna stavu na Osobní odběr Ostrava, Šenovská 463

27.6.2021 19:40
    Heureka - Ověřeno zákazníky: objednávka odeslána

27.6.2021 19:40
    Založení objednávky

Kufřík přišel rozbitý, odlepená látka na víku ,

Reakce obchodu kosmetika-nehty

kufřík Vám vyměníme a omlouváme se.
    Bohunka z kosmetika-nehty.cz

Obchod ok, ale produkty Hean těžký podprůměr, jako fakt hrůza, pigmenty děs, letěly do koše.

Reakce obchodu kosmetika-nehty

Mrzí nás, že nejste spokojena s produkty, můžete je vrátit.

• nekontrolované zboží

VERONA Nails UP bělicí výživa na nehty 7ml - přišla prázdna lahvička! Je to zklamaní.

Reakce obchodu kosmetika-nehty

omlouváme se, pravděpodobně se stala chyba u výrobce, po domluvě budete mít na příští objednávku dopravu zdarma.
    Kinga z kosmetika-nehty.cz

• Nemohu hodnotit, zatím nemám co, ještě zboží nedošlo.

Reakce obchodu kosmetika-nehty

Omlouváme se za opožděné dodání, po předchozí telefonické domluvě jsme čekali na jednu položku z Vaší objednávky.
    Dnes odesíláme.
    Bohunka z kosmetika-nehty.cz

Nevhodně zabaleno k expedici, bylo znehodnoceno vytékalo zboží do balíku.

Reakce obchodu kosmetika-nehty

Je nám líto každé poškozené dodávky.
    Snažíme se udělat vše pro bezpečné doručení objednávky, musíme se však potýkat i s těmito případy poškození zboží ( špatným odhadem při zabalení a nevhodnou manipulací při cestě ke klientovi).
    Pokud taková situace nastane vždy reklamaci na vlastní náklady vyřešíme, ku prospěchu a spokojenosti klienta.
    Bohunka z kosmetika-nehty.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nemohu nic posoudit, zboží bez jakékoliv informace nedorazilo.

Reakce obchodu kosmetika-nehty

Dobrý den, vzhledem k nouzovému stavu se vyřizování objednávek opožďuje, Vaše zboží ale dnes odesíláme.
    Omlouváme se a zdravíme.

Barvy jsou přerazit kované co se týče datum spotřeby u barev henna,proto možné je to že tyto barvy nebarví

Reakce obchodu kosmetika-nehty

Dobrý den, toto hodnocení se netýká zboží, které jste zakoupila u nás. Děkujeme za opravu.

na internetu byl obrázek hřebenu ( barevný květinový vzor ) zboží došlo v pořádku. V zásilce nebyly inzerované hřebínky ( objednávala jsem 30 ks - potřebovala jsem všechny stejné ) každý měl jinou barvu a bez květinového vzoru. Byla jsem zklamaná.

E-shop má hezké ceny a poměrně široký výběr produktů, bohužel zboží, které mi přišlo nesplnilo mé očekávání.

• Výhody???
    • Objednala jsem dne 23.7. a ještě jsem nic nedostala!¨
    • Komunikace není spolehlivá,
    • instrukce pro nakupujícího nejsou jasné!!!

Ne!!

Reakce obchodu kosmetika-nehty

jsme moc rádi, že jste si vybrala právě náš e-shop pro nákup kosmetiky. Zboží jsme Vám zaslali v pondělí 1.8., jelikož jsme měli firemní dovolenou od 23.-31.7. Oznámení o dovolené jsme zveřejnili pouze v informativním okně, které se zobrazilo při vstupu na naše stránky, což bylo nedostatečné, za což se omlouváme. Příště podobně důležité informace budeme zveřejňovat viditelněji. Omlouváme se za dlouhou čekací dobu a doufáme, že v budoucnu vás na našem e-shopu něco opět zaujme a dáte nám druhou šanci.

Zákaznické centrum kosmetika-nehty.cz
    Katrin

• Bezproblemove objednani i dodani,moznost vyberu zpusobu platby i dopravy
    • Nekvalitni zbozi,zpola vyschla řsenka,spise cerna nez hneda

Pozor na vyber zbozi,pokud bude kvalitni,pak nakup pres teno e shop doporucuji