Dobrý večer, zboží mi stále nedorazilo. První termín 16.11.2021 12-15 po telefonické domluvě nic, dnes 18.11. 12-15, nic. Po telefonické domluvě v 17.10. pán slíbil, že přijede a před tím zavolá, nic (údajně byl tou dobou ve Slavonicich). A teď mám v informacích o doručení, že jsem nebyla zastižena a nebyla možnost doručení... To snad není pravda! Co to máte za doručovací službu, myslím, že takhle přijdete o spoustu zákazníků. Za mě, víckrát ne. Věřím, že produkty budou skvělé, ale fakt si příště dám pozor, aby doručení nebylo touto firmou. Bartoňová Lenka

Reakce obchodu Solomon - koření králů

velmi nás mrzí problémy s doručováním. Volal jsem na dispečink a dnes (19.11.) by zásilka měla být opět doručována. V e-mailu s oznámením o doručování je kontakt na řidiče. Prosím zavolejte mu co nejdříve a domluvte se na doručení. Věřím, že zásilka bude doručena v pořádku.
    Petr Bláha

Obchod fungoval po vsech dtrankach dobre. Jsem zklamana z kvality zbozi, ktere jsem vyhodila. Koreni (skorice) melo pachuti jinych koreni, postradalo sve aroma. Rozhodne zde bych si jiz koreni nekoupila.

Reakce obchodu Solomon - koření králů

V objednávce byla cejlonská skořice, která opravdu NEMÁ aroma klasické (indonéské) skořice. V cejlonské skořici jsou cítit ovocné tóny, aroma nakvašených jablek a trochu kafru. Pokud zákaznice čekala aroma klasické skořice, musela být bohužel zklamaná :-(

19. 2. jsem dělala objednávku, bohužel ji i hned zaplatila a do dneška nemám nic. Jen potvrzení o přijetí objednávky. Po týdnu jsem psala na jejich mail, jak to vypadá a opět bez odpovědi. Tohle je opravdu špatně. Jsem bez peněz i bez koření

Reakce obchodu Solomon - koření králů

Vyřešeno. Zásilka byla uložena na poště. Sešla se naprosto neuvěřitelná kombinace: zákaznice nedostala email o odeslání zásilky, my jsme nedostali email o pohřešované zásilce a pošťáci uložili zásilku na poštu bez oznámení.
    Solomon - koření králů

Velmi spatna komunikace, telefon nikdo nezveda na e-mail nikdo neodpovida. Po 14ti dnech od objednavky objednavka nedorazila a konecne prisel e-mail ze jsem si vybrala spatnou dopravu. Vazne? Vybrala jsem si to co mi system nabidnul. Proto zadam o zruseni objednavky a vraceni penez

Reakce obchodu Solomon - koření králů

rád bych uvedl příběh na pravou míru. Zákaznice si objednala velkou kořenku koření a vybrala si dopravu s názvem "Česká pošta (bez VELKÝCH kořenek)". V průběhu 10 dní jsme zákaznici odeslali 3 e-maily (bez odezvy). Uvedené telefonní číslo se hlásí jako neexistující. Popravdě rád objednávku stornuji a vrátím platbu. Z mého pohledu jsme udělali maximum pro vyřízení objednávky.
    Solomon - koření králů

• Nedodané zboží,nedokáží zjistit kdy přijde

Reakce obchodu Solomon - koření králů

ano, to je bohužel pravda. Jakmile předáme zboží k doručení České poště, ztratíme nad ním kontrolu. A pokud se během přepravy ztratí, nedokážeme zjistit, ani kde je, ani kdy přijde.
    Pokud máte s Českou poštou samé pozitivní zkušenosti, tak vám upřímně závidím. Z naší zkušenosti však musíme říct: to se občas stává.
    Zásilka je pochopitelně pojištěná, proto o zboží nebo peníze nepřijde ani zákazník, ani my.