• rychlé dodání, dříve jsem byla velmi spokojena s cenou i kvalitou

rokajl č. 260 - velikost 9
    velikost je 10 a kvalita neuspokojivá / velké rozdíly ve výšce

rokajl č. 962 - psáno červená- dodaná oranžová
    rokajl č,887 - velké rozdíly ve výšce
    rokajl č. 2163 - velké rozdíly ve výšce
    1,48-2,00

Zboží bylo dosti rozbite špatně zabalené

Zboží jsem si vyzvevedla, ale nezkontrolovala hned. Škoda. Spoustu korálků chybělo a některé vypadají úplně barevně jinak než na obrázku. Za mě velké zklamání. Paní prodavačka nebyla moc příjemná a smrdělo to b krámu po cigaretách. Už nikdy neobjednám přes internet. Jedině osobně nebo možná už radši nikdy a vyzkoušet jiný shop/krám.

• objednávku jsem zaplatila ihned, následně poslala potvrzení o platbě, odpověď žádná, jestli zboží je nebo není nevím, zatím ho nemám

Tovar absolutne nezodpoveda popisu, boli mu didane mini krabicky !

• Byl zaslaný špatný kus, reklamace nevyřízená

Obchodník neuzná chybu na vlastní straně. Zaslal špatný kus a nebyl ochotný vyreklamovat.

Reakce obchodu Koralkykomponenty.cz

Dobrý den děkujeme za vaší recenzi. Aby se to uvedlo na pravou míru. Udělala jste u nás několik objednávek. Některé jsme vám odeslali a po odeslání jste nám psala abychom je stornovali. Další jste stornovala sama hned po vytvoří. Několikrát jste psala jak zaplatíte poštovné za odeslané a do dnešní dne nic. A i tuto poslední na kterou píšete tuto recenzi jste taky stornovala hned po vytvoření. Takže nechápu proč objednávat když ty objednávky stejně nechcete.

2 druhy kabosonu měly nesprávnou-jinou barvu :(

přišlo mi něco jinýho

• S Vaší zásilku jsem velice nespokojená. Objednala jsem si obrázek 30x40 na šířku, došel obrázek 30x40 na výšku. Předloha vůbec nevypadá jak vypadala nabídka obrázku a ani “diamanty” barevně neodpovídají. Pro mě velké zklamání. Ani liška se mi nelíbí. Ten samý obrázek lišky mám doma hotový od jiného dodavatele) a protože se moc líbil vnučce, proto jsem ho objednala. Liška má velké černé okolí. To já na tom svém hotovém obrázku mám doopravdy lišku. Na pytlíčkách se nic pokazit nedalo, velké plátno přišlo pomačkané, možná mohla být zásilka ve větší krabici, nebo plátno srolované. Snad mě Vaše zásilka neodradí od dělání dalších obrázků, ale budu si hodně dávat pozor, abych si objednala u Vás. Věřte, že u Vás již nikdy více. I mě překvapilo, že zásilka je z Činy, o tom jsem se ve Vaší nabídce nikde nedočetla. Tak proto asi ta kvalita.

• Prosím neposílejte takový dotaz, nakupujuhodně druhů a neb

Obchod poslal úplně jiný tvar korálků než jsem obědnala

Bohužel až doma po vyzvednutí objednávky jsem zjistila, že některé zakoupené komponenty v objednávce nebyly, zato tam byly 2 jiné, co jsem si neobjednala. Některé kabošony byly poškrábané (ne, neměla to být "patina"), na hezký šperk jsou nepoužitelné. A o nějaké rychlosti zpracování objednávky se taky mluvit nedá, přestože o tom hovořily některé recenze.
    A aby toho nebylo málo, tak mi přišlo hodnocení ještě dřív, než výzva k vyzvednutí objednávky.
    Zklamání, nedoporučuji a příště nakoupím jinde.

• V prvni objednavce chybi položka. Druha objednávka doručena na jinou adresu zasilkovny . Pri komunikaci nevlidny tón, maji dost zákazniků, takže nějaká reklamace jejim jedno.

Udělal jsem dvě objednávky, jedna s chybějící položkou, druhá doručena jinam. To že jsem musel jet 40 km do jiné pobočky zásilkovny firmu vůbec nezajimá, "no co, nás zaměstnanec udělal chybu, máme ďenně 100 objednávek..." to je vše.

Po týdnu od objednávky žádné informace o dodávce produktů na prodejnu.

• Korálky z minerálu Rodochrozit 8 mm barevností neodpovídají těm, které nabízíte na webových stránkách. Zklamali jste mne.

Barevnost minerálních korálků- Rodochrozit 8mm neodpovídá barevnosti, které nabízí na webových stránkách. Ve skutečnosti jsou zašedlé a nepoužitelné.

Reakce obchodu Koralkykomponenty.cz

Dobrý den děkujeme za vaší recenzi. Minerální korálky jsou dost specifické a jejich barevnost se může lišit. U Rodochrozitu je barva růžová a růžovošedá. Pokud nejste spokojena s produktem není nic jednoduší než nepsat a produkt bychom vyměnili nebo vrátili peníze. Na email jsme stížnost na tento produkt nedostali.