obchod je přehledný, vše funguje jak má.

• rychlost, kvalitní zboží

Děkuji moc! D. Špetlíková

Byl to můj první nákup, vybrala jsem si set na náramek, který mě zaujal hned na první pohled. Náramek je velice pěkný. S nákupem jsem byla velice spokojená a proto můžu obchod doporučit.

Děkuji Vám, přijďte zas! D. Špetlíková

Zboží bylo přesně podle mých představ. Rychlé a bezproblémové doručení.

Děkuji Vám, mám radost, že jste byla spokojená! D. Špetlíková

• Všechno super. Nosim je každý den i do prace. Z tohoto důvodu jsem si vybrala skleněné. Naprosta spokojenost vůbec je nesundavam. Určíte pořídim i dcerce.

Reakce obchodu Korálky Branelli

Děkuji Vám, skleněné korálky jsou opravdu "nesmrtelné" i při každodenním nošení :) Ať dlouho dobře slouží! D. Špetlíková

Korálky jsou super jen škoda,že není ještě větší výběr,případně i prstýnky.

Reakce obchodu Korálky Branelli

Děkuji Vám, novinky přidávám neustále, tak se zase přijďte podívat! D. Špetlíková

Všechno ok

Děkuji! D. Špetlíková

Jsem moc spokojena a tento obchod doporucuji.

Děkuji Vám, těším se, že se zase vrátíte! D. Špetlíková

• Vše v klidu nakoupíte z domova.

Děkuji Vám. D. Špetlíková

• placená dobíka poštou a s brzkým doručením

Reakce obchodu Korálky Branelli

Hezký den, děkuji za Vaše hodnocení! Dobírka je opravdu placená, nikoliv ale mě, nýbrž poště - já jak poštovné, tak dobírku částečně dotuji, aby ji mí zákazníci neměli tak drahou. Přijďte zas! D. Špetlíková

• nádherné zboží
    • veliký výběr

Reakce obchodu Korálky Branelli

Moc Vám děkuji za hezké hodnocení, sortiment i nadále rozšiřuji, tak se přijďte zase podívat! D. Špetlíková

Zaplatila jsem předem. Po urgenci, bylo zboží odesláno. Ale, když mi nedorazilo ani po několika dalších dnech, pátrala jsem. Zjistila jsem, že sice do firmy dorazilo, nicméně bez mého jména a kolegyně byla přesvědčena, že jde o bezplatný vzorek a vzala si ho paní ředitelka. Takže já jsem díky této chybě přišla o peníze, za které nic nemám. :-(

Reakce obchodu Korálky Branelli

přiznám se, že z Vaší recenze jsem v rozpacích.

V první řadě se omlouvám, vzhledem k velice dlouhému názvu Vaší firmy a i adresy se jméno na štítek nevešlo a já jsem si toho nevšimla. ALE,

1) zásilku jste si objednala 8.2. a 9.2. byla odeslána - nezávisle na Vaší "urgenci", ta druhý den opravdu nebyla nutná...

2) v zásilce byla přiložena vizitka s "poděkováním za NÁKUP a prosbou o Heureka.cz hodnocení" - rozhodně si tedy zásilku kolegyně nemohla splést s "bezplatným vzorkem"

3) máte fakturu a víte, kde produkty máte, nechápu tedy, proč je stále má někdo jiný?

I přes to všechno, nevím, proč jste mi psala tuto recenzi a nenapsala jste mi email, ve kterém bych se s Vámi pokusila problém vyřešit. Dala jste mi nízké hodnocení za to, že Vám kolegyně sebrala Vaší věc, to mi nepřijde zrovna fér.

S pozdravem,
    D. Špetlíková

Vše v pořádku.

Děkuji Vám velice a těším se na příště :) D. Špetlíková

Moc pěkné korálky, velice rychlé dodání, vše bylo 100% v pořádku :-)

Děkuji Vám! Věřím, že se do mého eshopu zase vrátíte! D. Špetlíková

Výborná a rychlá komunikace. Obchod vřele doporučuji.:-)

Děkuji Vám. Přijďte zas! D. Špetlíková

• rychlé doručení
    • velký výběr
    • nízké ceny
    • kvalita některých korálků

Korálky jsou krásné, já si je vzala na pandora náramek než si koupím originální korálky, je mi jasné, že za tu cenu to asi moc nevydrží, některé korálky byly už po týdnu ošoupané "do růžova", ale jiné drží pořád, takže nevím které doporučit a které ne :) a to je nenamáčím a nespím s nimi. Ideální je nosit korálky příležitostně a myslím, že v létě toho taky moc nevydrží-koupání a pocení. Je to škoda, protože jsou moc pěkné :) Anebo kdyby nabízeli některé alespoň ze stříbra.

Hezký den,
    velice Vám děkuji za hodnocení. Toto chování korálků není ale normální, časem se sice ošoupat mohou, ale týden je moc krátká doba, jednalo by se spíše o několik měsíců. Obávám se tedy proto, že máte mírně agresivnější pot, který korálky narušuje a proto se rychleji zničí. Velice mě to mrzí, bohužel s tím ale nemohu nic udělat, snad jen doporučit více skleněných korálků - ty jsou nesmrtelné :) Prosím pokud si budete ještě něco objednávat, napište mi do poznámky, co se Vám stalo, budete u mě mít slevu na nákup a malý dárek!
    D. Špetlíková

P. S. Mohu "na objednávku" sehnat i celostříbrné korálky, stačí se mi ozvat na email a počítat s měsíční dobou dodání. Jejich cena je však samozřejmě vyšší a je nutné je uhradit předem ;)

vše perfektní

Děkuji! D. Špetlíková

Koralky jsou velmi krasne a vypadaji na naramku skvele.

Děkuji, mám radost, že jste spokojená... Přijďte zas! D. Špetlíková

• skvělý přístup,velká ochota

Děkuji a přijďte zas :) D. Špetlíková

• skvělá komunikace, kvalitní zboží
    • volba dopravce, ale to není chyba obchodu

Reakce obchodu Korálky Branelli

Děkuji Vám za hezká slova a omlouvám se za dopravce! Zkuste příště Zásilkovnu, s tou problémy nebyly ani kolem Vánoc. D. Špetlíková