• Solidni vyber her pro XSX za bezkonkurencni ceny a proto jsem udelal po par dnech hned dalsi objednavku i za cenu dalsiho postovneho… neni co resit, uz jinde nekupuji.
    • Zbozi dorazilo temer okamzite a perfektne zabalene, takze s obalama nic nebylo natoz s diskama.
    • Syn byl nadseny a ja taky, ze neco jeste muze fungovat takhle perfektne jako je tento obchod !!!
    • Doporucuji, zde nebudete litovat niceho.
    • Skoda, ze neni vice obchodu jako je tento.

Proc vubec nekdo premysli nad tim kde bude nakupovat, kdyz existuje obchod jako je tento…

• Zásilka kvalitní a v dobrém stavu
    • Hezky zabaleno
    • Dobrá komunikace
    • Dobrá cena

Český obchod se spoustou zajímavého zboží za relativně dobré ceny. Veliké plus pro mě je i nabídka náhradních dílů např. pro můj Xbox One controller. Dále vtipná, ale zároveň trefná a seriózní komunikace. Zboží kvalitní, v dobrém stavu a odesláno hned další den po objednávce.

Celkově veliká spokojenost a nyní jsem moc rád, že jsem se takto mohl vyhnout pofidérnímu Temu. Palec nahoru z Prahy!

• rychlá komunikace
    • dobře zabaleno, rychle odesláno a doručeno

Sice to není negativum, ale např. na prodejně (Brno) nemají konzole skladem a musí se objednat online a pak vyzvednout.

• Rychlé jednání, balení přišlo v pořádku.

• Informace o zásilce
    • Kvalitní zabalení
    • Velký výběr

• Rychlé doručení
    • Perfektní komunikace
    • Kvalitní zabalení

Jako vždy Konzoliště nezklamalo, hra je perfektní, manžel maximálně spokojený. Doručení proběhlo v naprostém pořádku. Hodnotím jako jeden z nejlepších a nejkvalitnějších e-shopů, na který se vždy můžu spolehnout. Děkuji

• Dávají darek zdarma, nejlepší je haribo, doručení rychle, dobře zabalené

• Zboží bylo bezpečně zabaleno.
    • Rychlé vyřízení objednávky.

Funko Pop figurka přišla v pořádku, bezpečně zabalená. Objednávka se začala vyřizovat praiticky ihned i v období vánočních svátků.

• Ochota, rychlost doručení, perfektně zabalené zboží.

• Rychlé a ochotné jednání
    • Zboží skvěle zabaleno proti poškození

• komunikace obchodu
    • dobře zabalené

Vše v naprostém pořádku, obchod mohu vřele doporučit.

• Objednávám už po druhé a spokojenost
    • Rychlost dodání, kvalita balení, přehledné stránky a potěšil i dáreček k objednávce. Děkuji

Žádná nevýhoda ani zklamání

• rychlost dodání
    • kvalitní zabalení

• Rychlé odeslání
    • Perfektně zabaleno

Ráda doporučuji, zboží dodané rychle, vše bez problému, velký výběr, rozumné ceny.