• velmi rychlé dodání
    • magnetka jako dárek
    • extrémně vysoká cena
    • není uvedeno, v jakém poměru je složení, resp. koncentrace
    • i největší 200 ml balení je příliš malé, uvítal bych balení 500 ml i více
    • dárek - magnetka je nevzhledná
    • internetová stránka s produktem je přeplácaná - velké množství textu, různé barvy, různá velikost písma, spousta tučného písma...člověk se v tom ztrácí
    • mast má (pochopitelně) silný odér, tudíž není možno se namazat a jít mezi lidi

Při platbě online velmi rychlá expedice a dodání zboží, což oceňuji. I největší 200 ml balení je malé, chronickému pacientovi vystačí jen krátce. Cena je extremní, zvlášť, když jsem ani po několika týdnech intenzivního mazání nezaznamenal žádný rozdíl oproti tomu, kdybych mazal obyčejnou vazelínou - bohužel skoro žádný efekt. Mast je hutná, a tak se špatně roztírá a při mazání je velká spotřeba. Doporučuji nejprve krátce nahřát fénem, poté se omezí spotřeba a roztírání jde mnohem lépe. Podle recenzí mast někomu pomohla, mně ale na lupénku nikoli.

Naprosto beseriózní informace na letácích, 2 letáky a každý slibuje jiné účinky

S dodávkou jsem byla spokojená, ovšem jen do té doby, než jsem hned po rozbalení krabice, otevřela pytlík s konopným semínkem. Semínko bylo plné pavučin a byla tam i kukla. To se samozřejmě stát může, to by mi ani tak nevadilo. Ovšem co mě opravdu naštvalo bylo, jak se k tomu postavil obchod. Ihned jsem vše nafotila, natočila na krátké video a poslala email s reklamací. Bez reakce. Den poté jsem opět psala email a opět žádná reakce. Po týdnu jsem psala opět a opět na mé zprávy nikdo neodepsal. Takže mi pošlou vadné zboží a nejen, že se mi neomluví, ale navíc mi ani neodepíšou na podanou reklamaci. Nikdy jsem to neudělala, ale mám sto chutí toto začít řešit přes ČOI, protože toto chování je opravdu hnus. Objednávala bych pravidelně, ale po této zkušenosti tam už neobjednám nikdy nic a všem je budu NEDOPORUČOVAT, protože takto se se zákazníky nejedná.

Reakce obchodu www.konopnytata.cz

Hezký den, moc děkujeme, že jste recenzi napsala. Chápeme, že když jsme Vám neodpověděli na 3 e-maily je rozhořčení na místě. Ještě jednou se moc omlouváme. E-maily jsme hledali, ale nenašli. Proto jsem Vám zavolal, abych se omlouvil a společně zkusili najít příčinu problému. Ještě jednou děkujeme za spolupráci a jsem rád, že jsme společně přišli na to, proč jsme e-maily nedostaly. Bez Vaší pomoci bychom to nedokázali. Děkujeme. P.S.: Samozřejmě, že semínka i s mastičkou navíc posíláme znovu. :)

David z Konopného Táty

• Vazelina

Vazelina se vyrabi z ropy. Tohle neni prirodni produkt. V produktu za 290 Kc bych cekal lepsi nosne medium, jako bambucke maslo, jako u produktu od Top Vet.

Obchod je naprosto v poradku, ovsem produkt nemohu uzivat vnitrne na zklidneni, neb na mne po jedne kapce pusobi, jako kdybych byla zhulena, coz nebyl muj cil.

• zadna zmena kuze kterou jsem ocekaval.

Reakce obchodu www.konopnytata.cz

Dobrý den, děkuji za hodnocení. Konopné mastičky jsou přírodní produtky. Často se stane, že účinky poznáte po delší době mazání. Není to "lék" který zabere hned. Doporučím mazat pravidelně. Od našich zákazníků víme, že změny poznají třeba až po měsíci a někteří až po půl roce. Budu rád, když mi napíšte jestli to po měsíci pravidelného mazání zabralo. Zároveň musím říct, že přírodní produkty nefungují všem stejně. Je to velmi individuální. Je tedy možné, že účinek ani po delší době nepoznáte. Ať už tak, nebo tak, napište mi prosím :)

Předem díky a přeji ať se daří!

Konopný Táta

• Dodací lhůta .

Reakce obchodu www.konopnytata.cz

Dobrý den. Děkujeme za hodnocení. Sice expedujeme každý pracovní den, ale dodací služby nedokážeme ovlivnit a je pravda, že se občas nějaká zásilka zatoulá. :( Naštěstí to není často! Brzy budeme přidávat doručení přes GLS. Jsou rychlí a velice kvatliní co se týče doručování zásilek. Jsem rád, že jsem se spolu spojili a mohli Vám zboží znovu poslat! :)

Mějte se krásně a přeji hezký den.

Konopný Táta