zboží dorazilo, ale na 5m komín zaslali jen 1metr prodloužení. Nedokážu z jednoho metru udělat 5, ať dělám co dělám.

Reakce obchodu Komíny CZ E-shop

Dobrý den, omlouvám se za chybu expedice, již napraveno.

Jiří Balda DiS. majitel

• Objednávka 15.9. zaplaceno online a dnes 22.9 stále není zboží doručeno.
    • Objednávka 15.9. zaplaceno online a dnes 22.9 stále není zboží doručeno. Objednány 2 položky, obě dvě označeny skladem. Což jak je vidět není a je to klamavá informace. Bohužel Heureka tohle už dávno neřeší.
    • Komunikace žádná

Reakce obchodu Komíny CZ E-shop

Dobrý den, máte pravdu a omlouváme se. Máme problém s kominickým lanem, zasekla se dodávka od výrobce.
    Dnes 22.9. odesíláme

Jiří Balda majitel.

• Obchod mi zrušil objednávku a nedokázali mi vysvětlit proč jsou šamotové cihly - vlasní odběr o 5 Kč levnější, než stejné cihly posílané doručovací službou. I když poštovné a balné stojí 990 Kč

NEDOPORUČUJI!!!!

Dobrý dne, pane Šašku,
    obratem jsem Vám emailem vysvětloval, že pokud si objednáte zboží, u kterého je uvedeno, že cena je platná pro vlastní odběr na uvedené adrese našeho skladu, tak není možné zboží poslat. Zatím tomu všichni ostatní zákazníci porozuměli. Informace o vlastním odběru je u položky jasně uvedena, pokud jste měl nejasnost, stačilo se před objednáním s námi spojit.
    U cihel, které jsou s dopravou je vyšší cena proto, že v ní je kalkulovaná již částečně doprava.
    Je třeba si uvědomit, že také nemusíte vracet paletu, která aktuálně stojí 300 Kč a i ceny dopravy se vyšplhaly do astronomických výšin.

Jiří Balda-majitel.

• poškozené zboží

Dobrý den pane Habado,

žádnou reklamaci na poškozené zboží jsme od Vás neobdrželi, na základě této recenze jsem Vám okamžitě kontaktoval.
    Bez reakce. Vaše recenze mi tedy bohužel nepřijde relevantní.

Jiří Balda DiS. -majitel

Nepřišla redukce kouřovodu, který byl vyobrazen při objednání ale adaptér, když jsme chtěli reklamovat, napsali že to je redukce. Ale neodpovídal výrobek vyobrazení redukci ale adaptéru. Funkci splnil, ale nám by vyhovovala více redukce. Měli by si v tom udělat pořádek.

Reakce obchodu Komíny CZ E-shop

Dobrý den, omlouváme se za nepřesnost. Na obrázku byla skutečně redukce, v popisu produktu je uveden adaptér. Jak jste psal, funkčnost je stejná. Jde o to, že redukce nebyla dlouhodobě dostupná a zapomněli jsme vyměnit obrázek.

Jiří Balda
    majitel

Objednaná těsnící šňůra byla krátká

Dobrý den pane Pavliši,
    pokud se domníváte, že jste nedostal odpovídající množství zboží, měl jste nás o tom informovat.
    To se bohužel nestalo, jinak bychom případnou chybu napravili.

Jiří Balda-majitel

• Nešla mi platba, obchod nekomunikoval. Zadala jsem objednávku znovu, zboží nedorazilo.
    • První zkušenost ale byla dobrá, nevím, co se tam stalo....

Dobrý den paní Jandová,
    Vaši první objednávku placenou kartou jste neuhradila. U té druhé jste zvolila formu převodem, zde již bylo vše v pořádku. Objednávku s ohledem na enormní množství objednávek a oslabení expedice z důvodu nemoci dnes po 6 dnech od objednání odesíláme. Omlouvám se, že to tak trvalo.

S pozdravem a přáním příjemného dne,

Jiří Balda-majitel.

Na strankach sviti skladem a skladem pritom neni

Dobrý den pane Bureši,

objednal jste si díly pro nástavec se speciální přechodovou deskou ze čtvercového průřezu. Ta určitě v době Vašeho objednání nebyla dostupná. Je u ní uvedeno, že je objednaná. Bohužel se s ohledem na Covid nyní prodlužují dodací lhůty těchto atypických dílů. Děláme pro dodání maximum.

Jiří Balda-majitel

• inzerují zboží, které nemají na skladu.

Dobrý den.
    Kominické nářadí je sezónní záležitostí. Za chybu v zobrazení skladové zásoby se omlouváme. Nyní dochází k výprodeji tohoto zboží a v eshopu jsme měli chybně uvedené množství.

Jiří Balda Komíny CZ
    majitel.

• Ceny a vše skladem
    • paní z obchodního oddělení

Zboží jsem si převzal 11.9.2020 po urgenci ze strany obchodního odd.že jim to ve skladě překáží.Ve skladu jsem byl v 7,00hod. i přes písemné upozornění že se zboží vydává až v 8,00hod.Moje chyba!Paní z obchod.odd. mi to dala hned sežrat."že mají ráno plno aut na nakládku a nevědí kam dřív skočit"Na place stálo jedno auto a ještě zaplachtované.V kanclu jsem strávil max.5 min.Žádné vyplňování papírů,papíry už byly hotové,pouze jeden podpis.Ve skladu jsem byl cca.max.10min a skladník mi v pohodě dával zboží přímo z regálu,takže jim to nikde nepřekáželo.Po celou dobu žádné auto nepřijelo,opravdu fofr.Prostě se tu noc špatně spalo a já byl první na ráně.

Reakce obchodu Komíny CZ E-shop

Dobrý den, mrzí mě Vaše zkušenost s obchodním oddělením. Na druhou stranu je nutné říct, že jste nerespektoval možný odběrový čas. Každé ráno od 7 hodin se nejen nakládají zásilky ( auta najíždějí v 7,30 hod), ale také k nim musí kolegyně připravit dokumenty. Zkrátka má ráno spoustu práce a proto máme uvedený čas odběru až od 8 hodin.
    Co se týká informace o skladu. Je nutné uvést, že Vaše zakázka byla objemnější a na skladě na Vás čekala od objednání 7 dnů. Sklad nemáme nafukovací.

Přesto díky za Váš názor, vezmeme si z něj ponaučení.

JIří Balda, DiS. majitel

Dopravce Geis absolutně nevhodný, není možné s ním domluvit čas dodání a odpoledne nedodává vůbec, pokud někdo pracuje, musí si pro zboží na jejich pobočku což se mi zdá za 160,- Kč zcela nevyhovující služba!!!!

Reakce obchodu Komíny CZ E-shop

bohužel dnes není v kvalitních dopravcích velký výběr. Co se týká ceny dopravy, zkuste dnes poslat malý balíček z pošty. Bude Vás stát +-100 Kč. U naší dopravy stojí také něco obal, balení a jeho samotná doprava. Tedy cena 160 Kč je z našeho pohledu adekvátní a odpovídající.

• cena je přemrštěná

Reakce obchodu Komíny CZ E-shop

díky za recenzi. Nerozumím tomu, že cena je přemrštěná. Před odesláním objednávky znáte cenu zboží i dopravy. Pokud se Vám zdála nevyhovující, mohl jste si produkt koupit jinde za "výhodnější" cenu. Toto hodnocení mi tedy nepřijde fér a objektivní.
    Navíc cena nerezové stříšky za 987 Kč je ve srovnání s konkurencí jedna z nejnižších.

Jiří Balda majitel.

Došel mi jen potvrzující mail o objednávce a pak nic žádné vyřízení atd až sem napsal po pár dnech jak to vypadá teprve došla odpověď a navíc zboží došlo naprosto zdeformované to alt nemusí být chyba obchodu ale dopravce ale i tak za skoro dvě stovky za dopravu za jednu vložku bych čekal lepší doručení

Reakce obchodu Komíny CZ E-shop

Dobrý den, ne vždy se vše povede. Občas nám dopravce ne zcela obratem informuje o poškození zásilky. Nezbývá než se tedy omluvit.

• Žádná komunikace