• pohodli domova
    • min prehledne stranky

docela v pohode

• Oceňuji přehled nabízeného zboží i s návodem na použití.
    • Špatná komunikace se zákazníky.
    • Objednala jsem zboží Parní čistič Karcher SC 2.550 C a vůbec nedorazilo.
    • Pan Ing. Větrovec se vymluvil na kolegyni, že při zadávání slev došlo k pochybení cen.
    • Co může udělat, že pošle zboží za nákupní cenu.
    • Emailem jsem se zeptala, kdy zboží dorazí - a už se neozval.

Již několikrát jsem si všimla, že u daného e-shopu, byly ceny zboží hodně sníženy a druhý den opět navýšeny.

I teď v porovnání s jinými obchody patří mezi nejdražší.

Tento obchod nedoporučuji!!!

• Hlavně ochota a odborné jednání.
    • Rychlá reakce na objednávku.
    • nemá

Zatím, vše bylo skladem a zboží jsem si osobně vyzvedla ,hned v den objednání. Pro mě je velmi důležitá dostupnost, mám to 15 mimut autem.
    Obchod určitě doporučuji.

• Sortiment, osobní přístup, ceny
    • --

OK +++

• Perfektní domluva a komunikace
    • Nepřehlednost termínů zapůjčení strojů a časů kdy je nutné stroj vyzvednout a vrátit, což se ale dá nakonec krásně s pánem domluvit.

Velice spokojena. Určitě si troj na čištění koberců a čalounění opět zapůjčíme, až to budeme potřebovat.

naprostá spokojenost

• velmi dobrá komunikace
    • stroj byl vždy připraven v pořádku

velká spokojenost

• Cenová nabídka
    • Žádné

• Zboží dorazilo v dohodě, spokojenost. Chci si koupit vysavač, zřejmě si ho koupím zde, mají tu i servis, tak není co řešit.

Spokojenost jak s cenou, tak i s rychlostí.

Půjčovala jsem si čistící stroj a byla jsem spokojená. Až budu stroj opět potřebovat, určitě si ho odtud zase půjčím. Cena na den je nízká.