• Sortiment zboží
    • Bezkonkurenční cena
    • Zboží označeno skladem neměli
    • Zpoždění expedice

Zboží objednáno v e-shopu a zaplaceno online dne 22.11. Pár dní se nic nedělo a 3.12. se mi ozvali že bohužel zboží není skladem, a to ani u výrobce. Což jsem věděl, protože jinde nebylo skladem bez termínu dalšího naskladnění. Byla mi nabídnuta jiná alternativa (jiný typ šroubů), která za mě byla nepřijatelná. Domluvena tedy výměna za stejné šrouby akorát černé barvy s doplatkem z mé strany. Ty nebyly sice na stránkách e-shopu, ale jedná se o sdružení asi 20 e-shopů a na jiném je měli. Zboží bylo tedy vyexpedováno 9.12. a doručeno během pár dní.

Šrouby jsem objednal, zaplatil online, zboží bylo ihned vyskladněno a zasláno. Kvalitní rychlý obchod. Můžu jenom doporučit.

• vše v pořádku bez výhrad

Objednal jsem si podložky a pojistné šrouby 24.10.2020 a dnes máme 24
    11.2020 a nikdo se neobtěžoval dát mi vědět jestli letos zboží ještě dostanu .......za mě určitě nedoporučuji ...... komunikace absolutně na bodu mrazu .....

• Bohuzel hrozne dlouha doba dodani je to vic jak 14 dni a zbozi i presto, ze jsem platil online stale nemam

Ačkoli jsem objednal středící kroužek hnědý, přišel mi bílý a na faktuře :
    " toto zboží nemá atest, není homologováno a není určeno pro provoz na pozemních komunikacích ČR, pouze pro sportovní účely". Nepředpokládal jsem, že kroužky které si objednám vlastně nemohu použít. Měli by jste na to upozorňovat, že je to pouze pro sportovní účely.

Pavel Balák

Doporučuji . Kvalitní zboží a velmi rychle dodáno .

• seriozní jednání

• Velký výběr s přesným určením pro které vozidlo je díl vhodný

• Bezkonkurenční cena
    • Zakázková výroba
    • Komunikace obchodu
    • Rychlá dodací doba vzhledem k zakázkové výrobě

Naprostá spokojenost

• rychle bez problémů

Potřeboval jsem nové kolové matice na vozidlo manželky, jelikož jsem jí pořídil nová litá kola a matice, které k tomu přišly koukaly ven z liťáku, což se mi nelíbilo. Se zaslanými maticemi jsem velmi spokojen. Vypadají perfektně.

• Serioznost
    • Obětavost
    • Kvalitní šrouby
    • Pečlivé balení
    • Vstřícnost

• Dobrý výběr
    • Příznivé ceny
    • Žádné

zboží mělo bít skladem,ale nebylo nikdo se neozval až jsem se musel sám volat co se děje

• Dobré dodací lhůty, fair ceny a rychlá komunikace

Objednával jsem podruhé. Jediná drobnost, co mi trochu vadí, je fakt, že po automatickém potvrzení objednávky na e-mail nastane několikadenní doba neznámého stavu objednávky (asi SW-chyba jejich aplikace??nebo nestíhají??).
    Každopádně, když napíšete e-mail na dotaz o stavu objednávky, pak Vám do hodiny přijde potvrzení o expedici a je přiděleno č.balíku.
    Ve finále jsem spokojen, jen jsem si v obou případech objednávku ohlídal.

ok

Standardní průběh : objednávka - potvrzení objednávky - info o zaslání na výdejní místo - info o přítomnosti zásilky na výdejním místě - vyzvednutí.
    Žádné komplikace, žádné problémy, není co řešit, není co dodat.

• Rychlé dodání zboží, perfektně zabaleno. Prodejce vřele doporučuji a děkuji.