• skvělá domluva
    • možnost otestovat vybrané modely koloběžek

Skvělý osobní přístup, dobrá domluva, možnost si vybrané modely koloběžek předem vyzkoušet. Rozhodně doporučuji.

• Osobní přístup, velice ochotný
    • Super cena - bezkonkurenční!

Pan byl velice ochotný a milý. Vyhověl mi s hledáním barvy, která mi bude více vyhovovat.

• Prodávající je specialista na koloběžky, který umí odborně poradit
    • Prodavač ochotně upravil koloběžku podle mých potřeb
    • Prodavač je velmi ochotný a vstřícný

Každému, kdo se opravdu chce stát koloběžkářem, doporučuji tento obchod. Tady mu odborně poradí a prodají přesně to, co potřebuje.

• Skvělá domluva, vyhověno všem požadavkům a výmyslům zákazníka

Výborně ušito. Moc kvalitní výrobek

Je možné se domluvit na zapůjčení koloběžky, perfektní domluva.

• Osobní a lidský přístup. Perfektní znalost zboží. Příjemné jednání.

Chtěla jsem si pořídit koloběžku a měla jsem svou představu i o ceně. Pan majitel mi vše vysvětlil, ukázal, nechal vyzkoušet. Nevnucoval mi dražší model ani doplňky, které nemusím využít. Běžně raději nakupuji přes internet, ale tady jsem ráda za to, že jsem si zajela do kamenného obchodu. Milého a přitom profesionálního jednání si velmi cením. Děkuji a každému mohu doporučit.

Velka spokojenost

S výběrem mi odborně poradili, obratem koloběžku odeslali, naprostá spokojenost.

Výborná komunikace, perfektní přístup. Výhoda, že si zboží můžete na místě prohlédnout a vyzkoušet. Pan majitel ochotný a milý.

• Maximální spokojenost.

Určitě se vrátím :-) .

• Super proaktivní přístup
    • Možnost personalizace

• rychlé odeslání objednávky
    • úplná spokojenost
    • dobrá cena
    • žádná

Zboží mi bylo do druhého dne odesláno. Komunikace s obchodem dobrá. Zboží plně splnilo mé požadavky.

• Rychlé jednání a zájem o spokojenost.
    • Znalost v oboru

• Prodávající je odborník.

• možnost vyzkoušení koloběžky, v obchodě k zapůjčení všechny dostupné modely

Osobní přístup

Doporučuji vypravit se za nákupem koloběžky do Hodkovic nad Mohelkou!Vedoucí obchodu pan Štork je velmi ochotný a věci znalý,neboť je sám nadšeným koloběžkářem a to se v přístupu k zákazníkovi zkrátka pozná.Je zde k výběru a též k vyzkoušení mj. patrně celý sortiment skvělých koloběžek od tuzemské firmy Kostka.Koloběžka,kterou jsem zde zakoupil,byla po objednání velice brzy připravena k zakoupení.Dávám bez váhání 5 hvězd!

Ochota,vstřícnost když je problém zavolají.

• Telefonicky mi prodávající doporučil lepší doplňky než jsem si vybral.moc za to děkuji

Výborný obchod doporučuji všem

• Majitel je nadšenec milý a ochotný ve všem.

Velmi dobrý nákup. Vřele doporučuji. Majitel je milý, ochotný poradit a konzultovat technicke specifikace pro danneho uživatele.