• Rychlost dodávky
    • Specializace obchodu

• Dobrá komunikace, rychlé dodání, pečlivě a bezpečně baleno.

• Rychlé dodání, výborná komunikace.
    • Rychlé dodání, výborná komunikace.

Rychlá reakce obchodu, zboží bylo připraveno dle objednávky a bylo hned na koloběžku namontováno. Příjemný pan majitel v kamenné prodejně. Je vidět, že koloběžkami žije a věci rozumí.

• Celá naša mailova komunikácia bola výborná. Vždy mi bolo okamžite odpovedane na moje otázky a taktiež poradené. Som rada, že som našla túto webovú stránku a tak ochotného majiteľa. Kolobežka je úžasná. Hneď som na nej jazdila a splnila moje očakávania. Ďakujem, p. Klopec. Už som vás odporučila mnohým kamarátom.

Škoda, že nezasielate koloběžky aj na Slovensko.

• Rychlá a spolehlivá služba
    • Nezaznamenána

• Zboží jsem objednal a druhý den bylo doručeno, i když jsem z druhého konce republiky

Držák byl ve špatné kvalitě, s kolečkem na úchyt šlo velice těžce pohybovat. Dokonce jsem myslel, že bude zboží reklamovat. Nakonec pomohlo pořádné promazání - vše již jde v pořádku. Není chyba obchodu, ale daného výrobku.

• velmi osobní přístup s rychlým řešením požadavku

Vše skvěle zabaleno...rychlé doručení...všechno na výbornou :-)

• Mají vše co potřebuji pro svoje koloběžky, navíc kamenná prodejna za humny, takže pohodový osobní odběr.

Rozhodně obchod dopručuji.

• ochotny personal rychle vybavenie

Hodnotím na výbornou - rychlý, přesné informace o pohybu zboží, dodání podle času, nepoškozené

• Velmi rychlá telefonická rekce obchodu a důležitá rada o doplňcích.´
    • +
    • Nemám.

• Kvalitní výrobky za příznivou cenu.
    • Rychlé doručení.
    • Po odeslání objednávky jsem si všiml že jsem zadal špatnou barvu jednoho z výrobků. Psal jsem do obchodu s prosbou o změnu ale nikdo se neozval.

Na eshopu po objednávce byla reakce ca po třech dnech a to negativní, že zboží není skladem. V eshopu jej skladem poukazovali. Nakonec jsem pána ukecal, že mi poslal řidítka starší, za čož mu mnohokráte děkuji. Ale maj tam *** nepořádek***

Potřebovala jsem poradit, pán mi po telefonu odpověděl na vše, co jsem chtěla vědět. Následně mi pak volali kvůli potvrzení všeho, co mám v objednávce a řekli, kdy asi koloběžky přijdou.

Zboží, které je dle e-shopu skladem po objednání teprve zajišťují u dodavatele

• Specializovaný obchod, kdo ví, co chce, ten si vybere. Skvělé a kvalitní koloběžky.

Pokud chcete spolehlivou koloběžku, hlavně do terénu a se psem, jednoznačně doporučuji. Máme dvě a jsou nezničitelné a naprosto spolehlivé.

• spolehlivost
    • vstřícné jednání