• Zboží nebylo dodáno kompletní. Nebyla dodána lahvička - kapátko, která byla prezentována v nabídce spolu se sprejem Motorex Dry Power 300 ml. Je uváděno, že jsem zakoupil také měřič tlaku Beto Preasure Gauge avšak měřič jsem neobjednával a ani neobdržel.

Dobrý den pane Brázdo,
    mrzí nás Vaše nespokojenost, ale produkt Mazivo Motorex Dry Power byl v nabídce ve 2 velikostech balení a to 300ml sprej a 100ml kapátko. Vy jste si objednal a zaplatil pouze 300ml sprej, máte to ve všech emailech co od nás chodí ohledně objednávky. Nikde není uvedeno že v případě objednání spreje, dostanete zdarma kapátko. To je samostatná položka, a tato položka ve Vaší objednávce není...
    Děkujeme za pochopení

Zboží dorazilo ale nechápu, proč mam za obchod likvidovat jejich odpad, který mi byl se zbožím zaslán !!!! To si neumíte zlikvidovat vlastní odpadky.

PK. Most

Reakce obchodu Kolo-park.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Mrzí nás, že z takového důvodu náš obchod nedoporučujete. Rádi bychom se ale k této věci vyjádřili. V žádném případě v balíkách neposíláme "odpadky", nýbrž jen recyklujeme obalový a výplňový materiál, kterým chodí vystlané balíky nám. Jistě by bylo hezčí, kdyby v balíku přišla nová bublinková folie, nebo pěkný a nový papír. Nicméně toto řešení by zdaleka nebylo ekologické a samozřejmě by se promítlo do ceny zboží, dopravy, nebo bychom museli zavést příplatek za balné. A takto my fungovat nechceme, proto obalový materiál nekupujeme, ale využíváme ten stávající. A pevně věříme, že pro zákazníky není problém tento obalový materiál roztřídit a vyhodit, případně jej dále k něčemu využít.
    Děkujeme za pochopení a přejeme vám krásné dny
    Kolo-park.cz

Gumová vložka 16" namísto ní dorazlila 10", vůbec neví co tam balí.

Reakce obchodu Kolo-park.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Za chybu se omlouváme. Nicméně, kdybyste nám napsal, obratem bychom vám zaslali správnou vložku. Když se o tom ale dozvídáme až z negativní recenze, tak je těžké chybu napravit.
    Kolo-park.cz

Obě dorazila.Ale jedno špatně svítí.Špatný vypinač.Zadní světlo na nosič 4Race LR01, 3 LED

Reakce obchodu Kolo-park.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Bohužel ale nerozumíme tomu, proč jste se neozval přímo nám, abychom se vaší reklamaci mohli věnovat. Negativním komentářem se bohužel nic nevyřeší, proto nás prosím kontaktujte a něco s tím uděláme :-)
    Bohužel není v našich silách kontrolovat každé světýlko; nehledě na to, když jsme to zkoušeli, měli jsme několik negativních zpětných vazeb, protože bylo originální balení porušeno...
    Budeme se těšit na váš email.
    Kolo-park.cz

• dotazník spokojenosti dorazil dříve než zboží...

Dobrý den paní Hůlková,
    děkujeme za vaše hodnocení. V momentě, kdy jste si zboží objednávala, jste byla minimálně 2x informovaná o tom, že objednávka bude zpracovaná až po 10. 10. 2019. Mrzí nás, že jste si toho nevšimla a proto hodnotíte náš obchod negativně. Včera jsme vás o zpracování vaší objednávky informovali.
    Kolo-park.cz

• 10 dnů čekám na doručení zboží, které bylo uvedené jako skladem.

Dobrý den pane Hanzlíku,
    děkujeme za recenzi, ale pravděpodobně jste si spletl obchod. U vaší objednávky bylo zboží uvedeno "na dotaz", to jsme prověřili a dali vám vědět, že už je zboží nedostupné. Vy jste nám odpověděl, že si tedy přejete objednávku zrušit. Tak jsme učinili...
    Kolo-park.cz

• Než bylo zboží dodáno, tak jej v prodali.

Reakce obchodu Kolo-park.cz

děkujeme za vaše hodnocení i komentář. Za vzniklé komplikace se ještě jednou omlouváme. Ale jak jsme vám psali, než jsme se společně domluvili, dodavatel zboží vyprodal. Mrzí nás, že jste si nevybral žádnou z nabízených alternativ.
    Kolo-park.cz

• Neaktuální nabídka na stránkách obchodu.

Reakce obchodu Kolo-park.cz

děkujeme za vaši recenzi. Bohužel jsme ve vašem případě opravdu nestihli aktualizovat nabídku lyží, která se při výprodeji zimního sortimentu mění z hodiny na hodinu. Za to se moc omlouváme.
    Kolo-park.cz

Objednávaný plášť měl nízkou, nikoli však nereálnou cenu. Objednávka však byla obchodem zrušena s lakonickým konstatováním o chybě v jejich systému, že není na skladě a nebudou ho naskladňovat.

Reakce obchodu Kolo-park.cz

děkujeme za vaši reakci. mrzí nás, že náš obchod nedoporučujete. Opravdu se stala technická chyba, za kterou jsme se omluvili. Plášť už není dostupný a byl z našeho e-shopu odstraněn. Jiné zboží jste si nevybral, proto jsme objednávku zrušili.

• Komunikácia
    • Produkty (reťaz, brzdové doštičky) boli zabalené len v sáčkoch, na eshope pri produktoch nebola zmienka že sa jedná o montážne balenia.

Reakce obchodu Kolo-park.cz

děkujeme za vaše hodnocení. Moc nás mrzí, že jste byl s nákupem u nás nespokojený. Máte pravdu, že u produktu není uvedeno, jak je balený. Bohužel nám i od dodavatelů chodí zboží jednou zabalené tak, podruhé jinak, není tedy v našich silách podle toho stále upravovat popisky. Ať je ale produkt zabalený jakkoliv, v žádném případě to nemá vliv na jeho funkčnost.
    Kolo-park.cz

• Bylo zasláno odlišné provedení plášťů, a sice reinforced (více jak 1 kg těžké). Pro XC zbytečné.

Reakce obchodu Kolo-park.cz

děkujeme za Vaší reakci. Mrzí nás, že nejste s pláštěm spokojený. Po přezkoumání jsme zjistili, že popisek produktu je opravdu neúplný, nicméně není nepravdivý. Pokud jste si nebyl něčím jistý, mohl jste se zeptat, rádi bychom vám na vše odpověděli. V každém případě jste nás měl přímo kontaktovat a produkt bychom si od vás svezli zpátky, jak to děláme v případě, že se stane chybka na naší straně.