• přehlednost
    • není kamenná prodejna
    • komunikace při vracení
    • není možnost výměny
    • ceny se rychle mění

Obchod sám o sobě perfektní, ale bohužel jsem se nepodívala na možnosti vrácení a neověřila jsem si kamennou prodejnu - kdyby byla potřeba si to více vyzkoušet. Možnost výměny za jinou velikost není možná. Pouze vrácení a možný nový nákup, kde se cena rapidně změnila. Komunikace při nákupu byla skvělá. Odesláno hned druhý den. Ale bohužel mi brusle nesedli a potřebovala jsem je vrátit, psala jsem email pokud je aspoň minimální možnost je vyměnit na pobočce v Praze. Pokusila jsem se dovolat do jejich eshopu / skladu a také bez odezvy. Tudíž je posílám zpět přes PPL.

Reakce obchodu Kolečkové Brusle K2

Dobry den,

zbozi zasilame obratem primo z naseho skladu a diky tomu na nej mame hodne casto nejnizsi ceny. Predpokladam, ze to byl take duvod, proc jste zaslani primo od nas vybrala.
    Zbozi je mozne vratit a objednat nove, jak pisete. Penize take vracime velice rychle.
    Ze se nekdy ceny zmeni, to je samozrejme mozne, ale to se deje jiste ve vsech obchodech. Tvrdit na zaklade toho, ze se u jednoho zbozi zrovna cena zmenila, ze je rychle menime vsude, je statistickky uplne mimo.
    Vymeny zbozi nedelaji ani zadne velke shopy jako Alza - vzdy se jedna o vraceni a nakup noveho zbozi. To je myslim bezny standard.
    Samozrejme je mozne zabehnout do jine kamenne prodejny, kde jsou brusle skladem, vse vyzkouset a zakoupit brusle o neco draz s timto servisem, ktery vsak neposkytujeme a diky tomu drzime tak nizke ceny.
    Je to tedy na Vas, zda si nekde priplatite za servis a kamennou prodejnu, ktera proste neco stoji (lide, najmy apod) nebo zda sama vyberete spise nizkou cenu bez techto sluzeb.
    Docela me popravde Vase spatna recenze mrzi, kdyz jsme zaslali vse obratem a presne tak, jak uvadime v jasnych a dobre dohledatelnych podminkach na eshopu.
    Spise bych tak hledal chybu jinde, nez na nasi strane.

• Rychlost expedice
    • Ceny
    • Vyber

Bleskurychle dodani a brusle byly za super cenu. Za sebe mohu jen doporucit.

Velká spokojenost. Vše bylo v pořádku. Kvalitní zboží a kvalitní služby. Mohu jen doporučit.

Rychlost

Perfektně popsané zboží. Výborná videa, která mi pomohla s výběrem.

Vše proběhlo perfektně. Brusle přišly doslova obratem.

• Rychle dodani

Rychlé odeslání