Nakupuji zde poprvé-paradoxem je, že z Vizovic objednávka dorazí během 3 prac. dnů, Přelouč, která je "za rohem" to trvá 5 prac.dnů.

Reakce obchodu Kola Špaček

Dobrý den pane "kodl",
    děkujeme za Vaši reakci. Ráda bych reagovala jménem našeho obchodu. Nejsme Alza, která expeduje okamžitě ze svých megalistických skladů. Jsme malá firma, která se zákazníky jedná osobně. Vaše objednávka byla realizována 2.8. odpoledne, kdy již objednávky nevyřizujeme, ale věnujeme se zákazníkům na prodejně. Váš balíček byl podaný na Zásilkovnu dne 5.8. a doručený na výdejní místo až dnes, t.j. 9.8. Ve Vaší recenzi jste udělil 5* výdejnímu místu, které jste ještě nenvštívil, zásilka je tedy připravena k vyzvednutí, jak vidím na portálu Zásilkovny.
    Našemu obchodu tedy trvalo 2dny než jsme balík poslali, Zásilkovně trvaly dny 4, než Vám balík doručila na Vámi požadované místo.
    Bohužel nemáme vlastní rozvoz balíků a každý den neposíláme desetitisíce krabiček nám "neznámým lidem", jako již zmiňovaný kolos, kde nabízejí od kosmetiky, přes elektroniku, krmení pro mazlíčky, ... Své zákazníky známe příjmením a víme kdy si kdo a co objednal.

Děkujeme, i Váš názor je pro nás důležitý, a hlavně pro ty, kteří ještě vyhledávají osobní přístup.

Za KolaŠpaček.cz Helena Špačková - správa eshopu.

• Super eshop ☺️

• Přístup

• Rychlost dodani

dobrý obchod, zajímavé zboží pro sportovce, rychlé dodání

• Rychlost dodání zboží
    • Jasná komunikace

vše v pořádku

• Neuvěřitelně rychlé

Spousta věcí za super ceny a rychlé jednání a hlavně když nemají zboží nebo velikost na skladě dají vědět

• Než si uprdnou, tak se ostatní stačí dvakrát vysrat.

Reakce obchodu Kola Špaček

Dobrý den, dovolte mi, abych se vyjádřila k Vašemu hodnocení.
    Vaše objednávka dorazila na náš eshop 29.3.2021 v 11:35 (tedy tento den již balík neodešel, neboť expedice balíků již byla ukončena), 31.3.2021 jsem expedovala a do dnešního dne jste si ji na výdejním místě Zásilkovny zásilku nevyzvedl. Během doby, než zásilka dorazila na výdejní místo byly 4 dny volna (státem nařízené 2 dny státních svátků, kdy je zavřeno), nevím tedy, kde se stala chyba a proč jste zásilku ještě nevyzvedl. K Vašemu telefonickému vyjádření, kdy jste mi sdělil, že jste psal email a my nebyli schopni ani odpovědět: Žádný email z mailové adresy, přes kterou jste u nás objednávku vytvořil, nepřišel. Nevím tedy na jaký mail bych měla odpovědět. K tomu, že jste ve stejný den objednával i z Mall a Alza a zboží Vám dorazilo ještě před Velikonoci: Ano, my nejsme Mall ani Alza, jsme malý podnik, který obsluhují dva lidé a snažíme se osobním přístupem přiblížit k zákazníkovi. Ovšem pokud mi do telefonu řeknete, že se se mnou o tom nebudete dále bavit, tak se jistě přiblížit nechcete.
    Kvalitu výdejního místa hodnotíte číslem 5. zde vidíte, jaké trasování balík měl: (trasování Vašeho balíku z portálu Zásilkovny)
    Podrobnosti
    31. 03. 2021 15:00:29 Příjem elektronických dat k zásilce.
    31. 03. 2021 16:02:45 Příjem zásilky na podacím místě Přelouč, Pražská 67, Amipa - knihy.
    01. 04. 2021 11:03:10 Zásilka byla převzata řidičem a míří na depo
    01. 04. 2021 13:58:08 Příjem zásilky na expedičním depu Hradec Králové, Březhradská 177.
    06. 04. 2021 06:35:10 Příjem zásilky na expedičním depu Soběslav, Petra Bezruče 428/II.
    06. 04. 2021 12:06:40 Zásilka připravena na cílovém výdejním místě Písek, MIMČO, Čechova 449/12.

Tedy Vám děkujeme velmi za Vaše hodnocení. Chyba však nebyla na vysílači, nýbrž na přijímači.

Hezký den.

S pozdravem Helena Špačková - správa a expedice eshopu KolaŠpaček.cz

• rychlost, ochotné jednání

• Ochota, rychlost, prostě spokojen. Kvalita zboží výborná.

Já jsem Vám děkoval hned ten den co jsem mikinu obdržel,ale nikdo neodpověděl !!!

• ceny mírné,
    • obsluha vzorná

pohodový nákup

Bol to moj prvý nákup,tak zatial nejaké veľké hodnotenie nemožem poskytnúť,ale som spokojný.

Velmi kvalitní a příjemný obchod

S kolama Spacek sem nadmiru spokojen, vse vzy dorazilo vporadku a rychle.

• Rychlé vyřízení a dodání

• Velký sortiment a dobré ceny

Profesionální přístup po všech stránkách

• vybrané zboží byl můj první nákup, ale došlo v pořádku
    • strastiplná cesta dopravy zboží Zásilkovnou.cz