• byl jsem nakonec zklamán, prodejce nerespektuje podmínky uzavřené v rámci kupní smlouvy...

Reakce obchodu Kola Pirkl

Dobrý den díky za reakci, ROZHODNĚ DODRŽUJEME VŠECHNY PODMÍNKY!!!
    Spíš nechápu Vás, čtvrtek odpoledne jste objednal a hned v pátek dopoledne jste dostal balík, a stále se Vám něco nelíbí? ale děkujeme za názor.
    Kola Pirkl s.r.o.

dodány 4 kusy z toho 2 poškozené

• zaškrtnu že nechci hodnotit a stejně s tím otravuji

Objednané zboží zcela neodpovídá nabídce v e-shopu. Od firmy jsem koupil dopravníkové válečky 25.11.2023 pod č. 230110701... Válečky podle fotografií a výkresové dokumentace, mají přesný popis o který jsem opíral návrh v projektu. Nenapadlo by mě, že když výkresová dokumentace válečků obsahuje závity s maticí, které jsou klíčové pro kotvení, tam vůbec nebudou. Válce mají na místo závitů prostou hřídel. Jde vidět, že firma Kola Pirkl, se své práci věnuje v plném nasazení. Peníze vzali a mě zůstala hromada komplikací s projektem a výrobou, která je zadaná... Už nikdy více. Jasně vidím námitky, že mám reklamovat, jenže já nemám čas na jejich diletantství, to si mohou dovolit oni. Dne 2.12.2023 Kovář Jiří

Reakce obchodu Kola Pirkl

Dobrý den, děkujeme za recenci, mrzí nás vaše problémy, ALE objednal jste válečky s pružnou hladkou osou, ty jste také dostal takže nerozumím vašemu rozhořčení, asi jste udělal chybu Vy při objednávání a přehlédl jste se, to se mohlo stát.
    S pozdravem Kola Pirkl s.r.o.

Obchod je dobrý, ale zboží je ve špatně kvalitě konkrétně dětské kolečko

Reakce obchodu Kola Pirkl

Dobrý den, díky za váš názor, budeme se snažit to zlepšit, klidně jste mohl dát vědět že není něco dle představ, nějak by jsme se pokusili napravit.
    díky Kola Pirkl

Zboží přišlo ,bohužel se na ně nedá koukat . Dřevo vystípnuté , křivé slepené , obruč též nesedí. Prostě nekvalitní výrobek. PS. Po zaslání fotek , slíbeno zaslání nového kola. Tak snad ...

Objednal jsem 4kola, přisla tři stejná, jedno úplně jiné. Trochu zklamání. Zdůvodnění prodejce, že jedno vzali z jiné dodávky kol moc neberu...

Reakce obchodu Kola Pirkl

Zdravím Vás, nechápu vaši reakci moc neberu, dvě výrobní varky se stát můžou, a ještě k tomu jsme Vám nabídli výměnu za stejné totožné, což už jste nechtěl, tak nás mrzí vaše reakce.
    ale díky za názor,
    Kola Pirkl

Kola dorazili ale bohuzel se starymi lozisky. Zasna reakce ze strany obchodu.

Produkt nemaji skladem ackoliv stale na e-shopu dodani IHNED

• Špatná komunikace

• Nekvalitní materiály

Naprosto nevyhovující kvalita koleček, duše samovolně praskají, dokonce posílají kola s defektem. Zboží je nepoužitelné a nevyhovující. Po první objednávce duše na kolech popraskaly asi do 14 dní, při druhé objednávce (říkal jsem si - může se to stát, nevadí) už poslali kolečko rovnou s prasklou duší. Vyhozené peníze.

Reakce obchodu Kola Pirkl

Dobrý den, mrzí nás vaše špatná zkušenost, ano u nafukovacích kol se někdy může stát vada materiálu, nebo prasknou při přepravě v rozpáleném autě, ale stačí se ozvat že je problém a vše se hned snažíme vyřešit, to je priorita hlavně spokojenost.
    omluva za komlikace , :-( Kola Pirkl s.r.o.

• na webu zbozi skladem, ve skutecnosti neni skladem.
    • pan majitel tvrdi, ze poslal mail, neposlal
    • komunikace hruza

Reakce obchodu Kola Pirkl

Dobrý den, díky za recenzi, ano máte zrovna tento typ skladem nebyl, ale psali jsme Vám obratem dvakrát na email, bez vaší reakce, asi problém ve vašem emailu. pěkný den
    Kola Pirkl s.r.o.

• Špatná komunikace

Skoro po 14 dnech od založeni objednávky má stav "Vyřizuje se", nic se neděje, nikdo nás nekontaktoval.

Reakce obchodu Kola Pirkl

Dobrý den, objednávali jste v pátek odpoledne 8.4. hned v pondělí 11.4. jsme Vám objednávku potvrdili s dotazem že tento typ bude bohužel trvat s dodáním bohužel cca 2týdny,. a neodpověděli jste nám. čekáme na vaši odpověd a potvrzení.
    díky za odpověd, S pozdravem Pirkl Filip

jak vas mam hodnotit když zboži ještě nedorazilo

Slibovali dodání do dvou pracovních dní a stále marně čekáme

Ceny v e-shopu jsou uvedeny bez dph a to vcetne dopravy. Navic zasilka byla odeslana jako firemni, coz je u ppl velky problem. Nedaji vam vedet kdy zasilka bude dorucena - pokazde jsem nebyl doma .

stále dostávám zprávy o doručení,vyskladnění.........atd
    zboří stále alenedovezeno

Reakce obchodu Kola Pirkl

Zdravím Vás, pane Bondora, to nás mrzí pokud jste kolečka stále neobdržel,.
    ALE z naší strany proběhlo vše vpořádku,,,
    3.12. pátek 16:48 jste kolečka objednal (pak byl víkend)
    6.12. pondělí hned odesláno službou kterou jste zvolil GLS
    asi řidič GLS na Vaší trase se svámi stále nespojil, to opravdu již neovlivníme spojení Vás a řidiče na Vaší trase,
    tak nás opravdu mrzí vaše špatné vyjádření k obchodu.
    S pozdravem Kola Pirkl

• Prodejce ma bud problem zabalit zbozi za10 tis.kc tak aby se cestou nerozsypalo,nebo ma nespolehlivou prepravni firmu,v tomto pripade DPD,17.8.byla potvrzena objednavka,prisla akorat hlaska z Dpd,ze byl poskozeny obal,dnes je 23.8.zbozi,ani vyrozumeni prodejce nedorazilo

Reakce obchodu Kola Pirkl

Dobrý den, to nás opravdu mrzí že naši rychlou práci okamžitého odeslání zboží zhatí dopravce :-(
    ale bohužel se to někdy stane je to o lidech v těch tisíce aut DPD či jiného dopravce že nejsou vždy přívětivý k balíkům a je jim to jedno.
    omluva. ihned posíláme znovu nově zabalené.
    Díky za pochopení Kola Pirkl s.r.o.

Obě kolečka byla z jedné strany rozštípnutá.. Zvláštní, že to vůbec dá někdo do prodeje. Navíc se po chvilce začaly vytahovat tyčky v kolech (dřevěné loukotě). Jsou velmi krátké.. Musel jsem je docela složitě lepit zpět. Absolutně nedoporučuji..

• Kolečka údajně skladem, tak jsem zaplatil předem, ať je to co nejrychleji pak přišel mail, že nejsou a budou možná za dva týdny...

Reakce obchodu Kola Pirkl

Zdravím Vás, mrzí nás tato komplikace, měli jsme chybu ve skladu, někdy se malá chybička stane :-)
    omluva za komplikace,.
    Pirkl