• Dobrá cena
    • Rychlé doručení

• Do 2 dnů bylo zboží doma.

• Reaguje rychle.
    • Objednávka přišla brzy.
    • Nekvalitní poradenství v rámci eshopu.
    • Nereaguje upřímně na otázky.
    • Klamání spotřebitele v rámci eshopu.

Nejsem spokojena s objednávkou, protože přišlo trochu něco jiného, než prodejce nabízel na svých webových stránkách. Těšila jsem se na designové prvky a na takové kolo, které prodejce nabízel na webu, ale takové nepřišlo. Navíc je velké, i když jsem uvedla výšku postavy (pod 170 cm) a chtěla poradit . Takže špatně. Na mou výšku spíše rozměry kola 27, 5 a ne 29 (menší velikosti tohoto kola se dělají). Kolo za nižší cenu (než u konkurence) obsahuje horší a levnější komponenty (proto nižší cena), má jiné pláště, sedátko je také jiné, tak tvrdé a malé, že je nepoužitelné. U konkurence specializující se na tato kola mi bylo následně sděleno, jak to s těmito koly doopravdy je, a proč je to tak a tak. Objednávku u tohoto prodejce formou eshopu bych již nikdy nerealizovala. Za mě velké zklamání a vyhozené peníze. Od seriózního prodejce by zákazník čekal, že mu skutečně prodejce poradí a řekne věci narovinu, a ne že se za každou cenu bude chtít produktů jen zbavit. (+ Na otázku ohledně chráničů na kolo, zda se jedná o velikosti pro dospělé nebo dětské, neboť to nebylo uvedeno, bylo reagováno "stačila by velikost L", přičemž mi jinde bylo sděleno, že jsou to chrániče spíše pro děti.)

Doplnění: Po velmi ostrém telefonátu od pana Glasera s tím, že jsem svojí recenzí poškodila jejich jméno a řadou výčitek, poté, co jsem uveřejnila svoji negativní zkušenost s eshopem a s přístupem, jsem byla nucena kontaktovat Heureku s tím, že se chci ještě k tomu vyjádřit. Následně jsem o tom kontaktovala pana G., ten mi posléze řekl, abych to nechala být. S tím pochopitelně problém nemám, ale hlupáka ze sebe dělat nenechám, a nechci aby se Heureka stala nějakým místem "zákulisního"boje mezi zklamaným zákazníkem a prodávajícím. Heureka je od toho, aby se každý podělil se svojí zkušeností. Po ostrém telefonátu jsem si akorát potvrdila, že pan G. pro mě není seriózním prodejcem.
    A není pravda, že sedátko má stejné rozměry. Kolo má i jiné pláště. (Zcela normální a v pořádku je ten předpoklad, že pokud bude něco prodávající nabízet, tak to stejné zákazník také obdrží.) Pokud by to bylo možné, tak mohu připojit i foto. To jsem říkala i panu G., ale ten mi stále potom tvrdil, ať to nechám být. Myslím, že kdyby mi pan G. napsal věci narovinu před koupí, tak by zřejmě celý proces ohledně objednávky vypadal trochu jinak (objednávku bych nerealizovala). Až poté, co mi přišla objednávka jsem se začala dozvídat, jak to je a najedou mi pan G. řekl takové "informace" po telefonu, které mi předtím neřekl (nevím, z jakého důvodu). Na kolo jsem osobně žádnou "velkou slevu" nedostala, cena byla uvedena v eshopu. Takže nesmysl.
    Za mě neprofesionální jednání a tendence manipulovat se zákazníkem. Odmítá akceptovat kritiku.
    - Následné výčitky po telefonu ze strany prodávajícího a svalování viny na zákazníka. Za svojí recenzí si stojím a pro mě to byla velká chyba objednávat takové zboží skrze eshop a velké ponaučení. Příště raději do kamenné prodejny, a pro mě pochopitelně jinam.

• rychlost doručení

• Široký sortiment
    • Dobré ceny

• Příjemná komunikace, rychlé odezvy na chatu. Potřebovala jsem poradit s výběrem, bylo mi doporučeno několik kol, včetně podrobné specifikace. Rychlé jednání, vstřícnost.

• ochota
    • kolo pěkně zabalené

• Vše OK, není co vytknout

velmi dobrá komunikace s obchodem

• p.Glaser poradí s výběrem kola
    • Výborná domluva, rychlé odeslání
    • Kolo dorazilo komplet seřízene, stačí jenom nasadit pedály a dotáhnout představec
    • Ceny
    • Velký výběr zboží

Obchod kola Glaser doporučuji všem

• super rychlost

• Velká spokojenost, dobrá cena.

Super komunikace s p. Glaserem, poradil, doporučil. Vyšel vstříc i pozdějšímu zaslání. Maximální spokojenost

Byl to rychlý a bezproblémový nákup za dobrou cenu dopravného do sídla ppl

• Rychlost a spolehlivost dodání
    • Bezproblémový průběh objednávky

• Dobrá cena proti konkurenci

• Rychlost, kvalita, podpora, pohodlnost

Vyborna komunikace a ochota. Rychle doruceni do druheho dne.

• Skvělý výběr zboží
    • Měli i značku a zboží , které jsem chtěla
    • Úžasný přístup, ochota poradit, příjemné vystupování. Jakýkoliv dotaz neznamenal problém.Prostě profi obchod.
    • Zboží odesláno téměř obratem.
    • Skvěle zabaleno a zajištěno proti poškození.
    • Pravidelné aviza a info o průběhu objednávky , až k jejímu dodání.

Prostě žádná není :-) , opravdu.

Velmi ochotní, milí, vstřícní, skvělá komunikace. Rychlé dodání, zboží velmi dobře zabalené.