• Velmi rychlé dodání

Spolehlivý prodejce ,ihned odesílá ,zboží dukladně zabaleno

• S obchodem se dá velmi dobře domluvit, pan majitel mi zlevnil zpět kolo, protože za dobu, co jsem ho měla v košíku(zvažovala jsem nákup celé dopoledne), zvýšili cenu, ale po telefonické domluvě mi jí vrátili na cenu, se kterou jsem si jí dávala do košíku
    • Pan majitel mi přivezl smontované kolo až k domu(měl to po cestě do Prahy), opět skvělá a bezproblemová domuva a mně to ušetřilo spoustu starostí
    • Férový obchod
    • Prozákaznický přístup

• Velký výběr a dobré ceny
    • Dobrá komunikace

Dobré ceny, rychlé dodání.

Pan Glaser vždy všechno ochotně připraví dle domluvy. Ceny oproti konkurenci nižší. Není to muj první a ani poslední nákup

• Široký sortiment

• bezproblémová komunikace po telefonu

• ok

Rychlost vyřízení

• Vyborná komunikace, vše dorazilko tak jak mělo

Ochota, telefon k problému a pomoc

Perfektní komunikace, prodejce volal a dořešili jsme objednávku po telefonu, dokonce nabídl výměnu někteých položek za lepší za stejnou cenu.

• Velmi vstřícná a ochotná komunikace, přehledné stránky e-shopu, rychlost dodání.

Vše proběhlo hladce.

• Výborná komunikace, rychlost dodáni.
    • Nic. Vše na 1

V rámci nákupu cyklonavigace jsem se několikrát doptával na různé informace a p. Glaser s ochotou odpovídal a zjišťoval i informace od dodavatele. Po následném objednání jsem měl již druhý den objednané zboží k vyzvednutí u nás ve výdejně zásilkovny. Obchod vřele doporučuji.

Dobrá komunikace, rychlé dodání. Hezký výběr zboží

• Výborná komunikace, ochotný personál. Rychlé dodání i když kolo nebylo skladem. Je to můj první nákup a jsem velmi spokojen. Kéž by takových prodejců bylo víc.
    • O žádné nevím.
    • rychlé jednání