• obchod zboží neměl a požádal o zaslání čísla účtu k vrácení platby , tu jsem doteď neobdržel ani po několika urgencích .

Po zaslání čísla pro vrácení platby jsem asi potýdnu urgoval vrácení platby , obchod odpověděl že nemá číslo účtu , tak jsem jej poslal znovu , je to opět víc než týden a platba nikde a obchod nereaguje .

Dnes je již 12. června. Zboží jsem do dnešního dne nedostal!!!!!!!!!!!!

• Žádná komunikace

Zboží přišlo vadné,po zaslání zpět mi nebylo zasláno nové jak jsem požadovala a ani nikdo na reklamaci nereagoval. V žádném případě bych zde již nenakoupila!

Informace o zásilce:
    1.5.2018 večer objednáno
    2.5.2018 expedováno
    8.5.2018 přijato na reklamaci do servisu
    10.5.2018 po testech uznána reklamace
    11.5.2018 odesláno nové čerpadlo
    Dále se již nikdo neozval.
    Myslite si, že by vám takto rychle každý jiný vyměnil čerpadlo za nové, když doba na reklamaci je až 1 měsíc?

• Nízká cena
    • Zboží dorazilo rozbité
    • Snaha o domluvě na reklamaci bez odezvy
    • Nereagují na email, na telefon se nelze dovolat

Reakce obchodu Vodní Království

Na váš email zaslaný na špatnou adresu jsem reagoval tentýž den, že jsem vám zavolal.
    Vysvětlil jsem vám, že kolega ze servisu je dnes v nemocnici, aby jste mu zaslal informace a foto součástky co je potřeba vyměnit, že není potřeba ani vracet celé čerpadlo.

Kontaktní email na reklamace je:
    [email protected]
    Je potřeba uvést důvod reklamace, zaslat produkt u drobných věcí nám stačí i fotodokumentace závady.
    Více info najdete na:

Neseriózní komunikace, žádná reakce na urgenci objednávky, žádná odpověď na emailovou komunikaci.
    Neurcite vyjádření v telefonu.

Reakce obchodu Vodní Království

Bazarové zboží vydáváme pouze při osobním převzetí, pokud není dohodnuto jinak. U každého produktu to bývá uvedeno.
    Kolega vás o tom informoval, že to u tohoto produktu ani jinak nejde.

U bazarového zboží nejsme jeho dodavatelé, ale nabízíme většinou věci od našich zákazníků.
    Objednávku jsme zrušili, poněvadž jsme vám nebyli schopni vyhovět ve vašich dotazech a připomínkách.

• dlouhá dodací lhůta i u zboží skladem

Reakce obchodu Vodní Království

Ano, máte pravdu, zboží jsme sice připravili ten den po objednávce, o tom jsme vás informovali, ale zapomněli jsme je odeslat a zjistili jsme to až po týdnu, při kontrole nevyzvednutých zakázek od zákazníků.
    Omlouváme se tímto ještě jednou za naši chybu.

Informace pro naše zákazníky, v případě, že obdržíte od nás potvrzovací email, že zboží je připraveno k expedici, případně, že zboží bylo expedováno a zboží vám nedorazí do 2-3 dnů poté kontaktujte nás na [email protected], [email protected].
    Zásilku se pokusíme vždy dohledat, kde se přesně nachází.

spatna informace,spatne popsany dil,prodavac-arogantni, ne napomocny a bezejmena. volala jsem 3x a na dalsi me otazky zavesil telefon. jsem nespokojena a cekam na omluvu

Zboží bylo perfektně zabaleno ale po zapojení hadice tekla ve dvou místech opravil jsem to spojkou proto jsem nereklamoval protože jsem toto zboží nutně potřeboval jinak bych reklamoval. Já osobně už nikdy, protože zjevná vada výrobku nikoliv přepravní služby. Hadice byla prořezaná...

• Faktura bez razítka a podpisu produkt po 2 dnech nefunkcni .

Jezírková extra flexibilní hadice POND-STANDARD-PLUS, vroubkovaná, +100% zesílená vnitřní stěna. Uvedená cena je za jeden metr.

Průměr: 20 mm (3/4")
    Délka: 30 m
    Materiál: PVC
    Barva: černá

Obdrželjsem hadici průhlednou se stejnýmí rozměry

• - neměl by mít v nabídce zboží, které nemá
    • a není v dohledné době schopen zajistit