Jsem nespokojená,udělala jsem chybu,je to čistě moje vina,prostě vyhozené peníze...bohužel..

Reakce obchodu Kočičí paní

Dobrý den, mrzí mě, že nejste spokojená, zboží samozřejmě můžete bez problémů vrátit formou odstoupení od kupní smlouvy. Vaše hodnocení mi nepřijde v této situaci moc fér, když na naší straně vše proběhlo bez chyby, jak mělo. Bětka od Kočičí paní

• Sortiment
    • Ceny
    • Dodací doba

Reakce obchodu Kočičí paní

Dobrý den, všechny zákazníky jsme od 29.6. před dokončením objednávky informovali obřím červeným sdělením, že z důvodu celofiremní dovolené budou objednávky učiněné od 30.6. expedované až v pondělí 10.7., kdy také Vaše objednávka byla odeslaná (a 11.7. již byla připravená k vyzvednutí v Balíkovně). Vaše hodnocení mi tedy nepřijde zrovna fér... :-( Bětka od Kočičí paní

• Podle mého názoru zboží není příliš kvalitní a je za přemrštěné ceny. Konkrétně nástěnné hodiny s černou kočkou za cca 600,- Kč.. obrázek kočky v mizerné kvalitě a dál medailonek kočka z chirurgické oceli..medailonek je mozna z chir.oceli, ale řetízek je jak ze sítka na čaj.. Psala jsem na obchod recenzi a chtěla jsem dát max 2 hvězdičky, ale nešlo ovlivnit počet hvězd, takže automaticky naskočilo 5 hvězd.

Nákup v tomto obchodě si příště rozmyslím a pokud tam vůbec ještě někdy budu chtít něco koupit, budu se muset zaměřit na recenze zákazníků. Stěžovala jsem si na chatu s obchodem, ale byla jsem vpodstatě odbyta formálními fázemi.

Reakce obchodu Kočičí paní

Dobrý den, moc nás mrzí Vaše nespokojenost se zbožím. Hodiny, které jste koupila, jsou licencovaný autorský design od malířky Lisy Parker a dovážíme je z Anglie. Zakoupený aromapřívěsek včetně řetízku je špičkově zpracovaná kvalitní chirurgická ocel. Mj. vysoká kvalita zboží je jedna z nejčastěji zmiňovaných předností našeho obchodu zde na Heuréce. Ohledně zboží si s Vámi opakovaně psala kolegyně na chatu i e-mailem. Chápeme, že se Vám naše produkty nemusí líbit, zboží můžete samozřejmě vrátit a obratem Vám vrátíme peníze. Bětka od Kočičí paní

• Když takhle - tedy jen do slabého igelitového obalu balí "nejlepší obchod na Praze 4 - jak to asi vypadá od těch ostatních.

Obchod asi nemá na kartonové krabičky, když to musí dávat černého do igelitového "pytlíku"...

Reakce obchodu Kočičí paní

Dobrý den, mrzí mě Vaše negativní recenze, zvláště když Vám zboží dorazilo v bezvadném stavu. Vaše objednávka (peněženka a pevná kovová klíčenka) byla zabalena v ochranné bublinkové fólii a v certifikované silné zasílací obálce z recyklovaného plastu, speciálně určené pro zasílání zboží e-shopy. Všechno zboží balíme s ohledem na jeho povahu a na základě let zkušeností - a také s ohledem na přírodu. Jsme rádi, že kvalitu a šetrnost našeho balení většina zákazníků oceňuje. Bětka od Kočičí paní

• Další obchod z řady který ohodnotím jen na základě toho ,že platit dobírku a ještě velkou 59kč jen za to ,že neplatím kartou na internetu což Nikdy v životě neudělám je dle mého soudu diskriminace.Nejsem špatný člověk a to že obchod cvakne pokladnou popř. pošták otevře peněženku nestojí 59kč.
    • Právě mi došla trpělivost a ode dneška všem obchodům budu dávat to nejhorší možný hodnocení než uvidím zlepšení ,což předpokládám bude dlóouho trvat.

Reakce obchodu Kočičí paní

Dobrý den, Vaše z mého pohledu nespravedlivé hodnocení mě mrzí, o to víc, že platbu formou dobírky jste si zvolil Vy sám. Možnosti platby nabízíme také převodem z účtu (což je možné zaplatit i složenkou) a v dnešní době běžnou a zcela bezpečnou platbu kartou online. Platbu formou dobírky zpoplatňují i dopravci, kterým my za tuto službu ("obchod cvakne pokladnou, pošták otevře peněženku") rovněž platíme. Bětka od Kočičí paní

• Jedno tetování vůbec nešlo nalepit,náušnice špatně držely,tudíž se mi v práci povedlo jednu stratit.

Reakce obchodu Kočičí paní

Dobrý den, to mě moc mrzí - u tetovačky velmi záleží na dodržení správného způsobu aplikace, ale samozřejmě se asi může stát, že některý kus není 100% funkční, kdykoliv není problém se domluvit na zaslání náhradního. Ohledně náušnic - ke všem náušnicím s háčky zasíláme také silikonové "zarážky", které je potřeba s náušnicemi nosit, aby se předešlo náhodnému vyvléknutí z ucha. Děkujeme za přízeň. Bětka od Kočičí paní

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Platba předem při existenci podvodných e-shopů

Kostnatý

Reakce obchodu Kočičí paní

Zákazník si zvolil platbu kartou online, poté nám napsal, že kartou zásadně neplatí a svoji objednávku stornoval. Už jen z hodnocení zde na Heuréce je zřejmé, že nejsme podvodný e-shop. Platit je u nás možné na dobírku, převodem, kartou online nebo v hotovosti při osobním převzetí.

• Kvalita jak z wish,, zabaleno jak šperky z poutě,, nekvalitní a drahe

Reakce obchodu Kočičí paní

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost se zakoupenými produkty. Sortimentem se snažíme vyjít vstříc každé peněžence a nabízíme levnou bižuterii i velmi kvalitní, dražší šperky. Váš výběr byla bižuterie z nejnižší cenové kategorie 50-90 Kč... Zboží samozřejmě můžete v zákonné lhůtě vrátit. Bětka od Kočičí paní

• Zboží jsem nedostal i když je zaplaceno a mám hodnotit zkušenosti?! Trochu divné!!!

Reakce obchodu Kočičí paní

Dobrý den, opravdu velmi nás mrzí Vaše negativní reakce, ale také to, že jste nás s problémem s doručením ani vůbec nekontaktoval. Zboží bylo odesláno Vámi zvolenou Zásilkovnou ten samý den, kdy byla připsána Vaše platba, tzn. 23.9. Ještě tentýž den jste od nás obdržel e-mail s informací o odeslání Vaší objednávky a zároveň jste dostal zprávu ze Zásilkovny se sledovacím číslem zásilky. Nyní (30.9.) jsme hovořili se Zásilkovnou a balíček je v depu v Teplicích, už ho urgují, aby byl co nejdříve u Vás. Pro zásilky, na které je spěch, doporučujeme dopravu Českou poštou. Výzvu k hodnocení zasílá Heureka automaticky, na to vliv nemáme. Za způsobené komplikace se omlouváme. Bětka od Kočičí paní

AKTUALIZACE: O den později již byla objednávka doručena.