• prijatelne ceny a siroky vyber
    • není mozne vycist za jakou dobu bude zboží doruceno

Popravde jsem na vazkach zda obchod doporucit..zboží,ktere bylo skladem jsem objednala ve čtvrtek v rannich hodinách,domnivala jsem se,ze objednavka bude vyrizena ještě tentýž den a tudíž zboží obdrzim v patek,ale bohužel zboží bylo az po mem dotazu odeslano v pondělí a to se naskytuje otázka-kdybych se neozvala kdy zboží obdrzim odeslali by jej v pondělí?
    po objednani jsem obdržela e-mail s podekovanim za objednani a ze se budou objednávce obratem věnovat-obratem po ctyrech dnech?...no nevim ,ale u vetsiny obchodu jeden den objednam a druhy mam doma

• Mají skvělé ceny na LR přípravky :)

• Chtelo by to lepe zabalit,nebo nalepku krehke,ceska posta s balikem moc dobre nezachazela

• Dobré ceny

Spokojenost

• spokojenost ve všech směrech
    • -

super

• Lepší cena, široký sortiment.

• okamžitá odezva na požadavek zákazníka
    • nevím o nich

doporučuji nákup zde

• Nízké ceny

Nákup proběhl v pořádku.Jen mě nebylo v originálním obalu.

• Nejlepší nalezená cena zboží včetně dopravy

Úroveň informovanosti zákazníka má rezervy, ale vzhledem k relativně rychlému vyřízení (dodání) objednávky se nestihly projevit nedostatky. Takže OK.

bohužel kočárek byl pro naše mega dítě malý, ale vrácení proběhlo rychle a bez problému. Takže za mě doporučuji

• dobra komunikace s obchodem maximalne mi vyhoveli

vsem doporucuji

• O hodně levnější zboží stejné značky než v jiných obchodech, rychlá dodací lhůta, levné poštovné. Obchod vřele doporučuji.
    • Žádné

• výrobek za dobrou cenu
    • myslím, že žádné, ale nemohu posoudit

obchod mohu doporučit

• Nevim hledala jsem pouze lehatko na nic jineho jsem nekoukala
    • Zatim jsem zadne nenasla byl to prvni nakup

Kupovala jsem houpaci lehatko pro miminko a hned me zaujmula cena byla o dost levnejsi nez jinde jinak zadne jine zkusenosti nemam ale pokud budu neco schanet urcite se zase na tento obchod podivam.Doporucuji jsem spokojena.

• Běžný e-shop
    • V balící službě

Vše OK, až na to že zásilka byla tak mizerně zabalena, že ji pošťáci poškodili. Bál jsem se to převzít. Nakonec byl obsah v pořádku.

• Super ceny zboží i dopravy. Rychlé dodání.

Lepšie ceny ako na Slovenskych stránkach čo sa týka detských sedačiek jediná nevýhoda je cena dopravy v porovnaní so Slovenskom

• rychlost vyřízení

zatím nemám s vaším obchodem žádnou předchozí zkušenost

Byla objednána autosedačka, dorazil mi úplně jiný vzor. Chápu, že se to v předvánočním shonu může stát, ale chyběl i inzerovaný kapsář, který měl být k objednávce jako bonus. S obchodem řešeno, komunikace prakticky obratem, v pořádku, dohodnuto na výměně a dodání chybějícího kapsáře - na komunikaci a řešení problému si opravdu nemůžu stěžovat. Autosedačku mi vyměnili osobně na prodejně (shodou okolností jsme měli na tuto stranu cestu), ale až doma jsme zjistila, že tam kapsář opět nebyl. Už jsem to neřešila. I tak byla autosedačka za nejvýhodnější cenu na trhu.

• sortiment
    • ceny

Obchod bych určitě doporučil, sehnal jsem zde zboží, které se jinde moc sehnat nedalo.
    Výtku bych měl jen k dopravě (PPL), balíček byl zanechán na jiném parcelshopu než stálo v objednávce a informaci ze strany PPL před samotným doručením, což byl problém vzhledem k omezené otevírací době. Info o jiném parcelshopu byl zasláno až po doručení...