• Výborná domluva i ceny

Reakce obchodu Kočárky Brod

Děkujeme :-) Jsme rádi, že jste s námi byla spokojená a přejeme zdraví Vám i miminku :-) Hezký den

• Kvalitní a profesionální přístup

Přístup obchodu poradit byl profesionální a kvalitní. Dodání bylo rychlé.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Dobrý den pane Rusnoku, mockrát Vám děkujeme za krásné hodnocení. Věříme, že budete s kočárkem spokojeni :-) Krásný den

Výborná domluva, příjemná majitelka, která vyjde vstříct svým zákazníkům.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Dobrý den, mockrát Vám děkujeme za nádherné hodnocení a věříme, že budete s kočárkem spokojeni :-)

• široká nabídka v e-shopu, doručení na prodejnu zdarma

Reakce obchodu Kočárky Brod

Hezký dobrý den, mockrát děkujeme za krásné hodnocení a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň :-) Hezký den

• možnost osobního vyzvednutí zboží na prodejně
    • většinu zboží z eshopu (krom kočárků) nemají na prodejně na prohlédnutí

Reakce obchodu Kočárky Brod

Hezký den paní Simono, děkujeme za Vaše hodnocení. Jelikož se zaměřujeme primárně na prodej dětských kočárků a autosedaček, je pro nás prioritou mít na kamenné prodejně tento sortiment což, myslím, splňujeme. Doplňkoý sortiment samozřejmě na prodejně také vedeme, ale jiných značek. Co nemáme na prodejně, nabízíme právě z tohoto důvodu na našem e-shopu s co možná nejrychlejším dodáním, jako ve Vašem případě :-) Hezký den Vám přejí Kočárky Brod

• Výborná komunikace

Reakce obchodu Kočárky Brod

Krásný dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše krásné hodnocení :-)

• Výborná komunikace s majitelkou obchodu. Zboží dorazilo včas a v pořádku. Jeden ze spolehlivých e-shopů pro maminky ;)

Reakce obchodu Kočárky Brod

Hezký den paní Jančo, děkujeme Vám za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s naším obchodem spokojená a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň :-)

Naprostá spokojenost, rychlost a perfektní spolupráce

Reakce obchodu Kočárky Brod

Hezký dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení a jsme rádi, že jste s námi byla spokojená. Příjemný den

Rychlá komunikace, rychlé dodání . Velice ochotná majitelka, která objedná dle přání . Mám objednané další zboží a určitě není poslední . Doporučuji !!

Reakce obchodu Kočárky Brod

Krásný dobrý den, moc děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojeni a děkujeme,že nám zachováte i nadále přízeň :-)

• možnost osobního odběru v Uh. Brodě
    • kočárky jsou vystavené na prodejně
    • na prodejně nemají vystavené věci z e-shopu, jen pár věcí + kočárky

Reakce obchodu Kočárky Brod

Dobrý den,děkujeme za Vaše hodnocení. Na prodejně máme vystavené zboží, na které se zaměřujeme, což jsou právě kočárky a autosedačky. Ostatní zboží máme záměrně (i z kapacitních důvodů) pouze na e-shopu. Hezký den

• Velký výběr zboží
    • Příjemná komunikace
    • Rychlá komunikace
    • 100% snaha vyřídit objednávku ke spokojenosti
    • Ochota

S obchodem jsem nadmíru spokojená. Sehnala jsem zde kočárek, který byl jinak naprosto vyprodaný. Komunikace během vyřízení objednávky byla velmi profesionální, paní majitelka má milé a příjemné vystupování a je ochotná zjistit potřebné informace.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Dobrý den paní Katko, mockrát Vám děkujeme za krásné hodnocení a jsme rádi, že jsem mohli udělat vše k Vaší spokojenosti. Ať se Vám dobře jezdí :-)

• Naprostá spokojenost.vstricny ochotný milý rychlý...

Reakce obchodu Kočárky Brod

Hezký dobrý den, mockrát děkujeme za Vaše krásné hodnocení.

• Sehnala jsem zboží, které žádný jiný net obchod nenabízel
    • Naprosto nadstandartní komunikace a ochota pracovníků tohoto obchodu

Reakce obchodu Kočárky Brod

Hezký den, jsme rádi, že jste s námi byla spokojena a že jsme Vám sehnali to,co jste potřebovala a nikde jinde nenašla. Kdykoliv jsme Vám zase k dispozici. Hezký den

• Vše si kompletně zkontrolujete na prodejně.

Moc příjemná a ochotná paní prodavačka. Jsme velmi spokojená zákaznice.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Dobrý den, mockrát Vám děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená :-)

• Přehlednost, opravdu rychlé dodání, perfektní komunikace ze strany prodejce, široký výběr, dostupné ceny.
    • O žádných nevím

Kočárky Brod vřele doporučuji!!Paní majitelka je moc příjemná,ochotná a snaží se zákazníkům vyjít maximálně vstříc!!Nenakupovala jsem poprvé a rozhodně ne naposled.Děkuji

Reakce obchodu Kočárky Brod

Krásný dobrý den paní Majko. Mockrát děkujeme, že jste pro nákup zboží po Vaše dítko, dali důvěru právě nám. Těšíme se na Vás opět s dalším nákupem :-)

Vstřícné jednaní

Reakce obchodu Kočárky Brod

Mockrát děkujeme za krásné hodnocení.

• výběr a skvělá komunikace
    • nevím o nich

spokojenost.doporučuji

Reakce obchodu Kočárky Brod

Dobrý den, děkujeme Vám za Váš nákup i za milé hodnocení!!

• dostupnost a ochota
    • nemá

Velice spokolený

Reakce obchodu Kočárky Brod

Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Mockrát Vám děkujeme a těšíme na případný další nákup :-)

Skvělá komunikace,ochota.Velký výběr.Urcitě doporučuju.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Mockrát děkujeme za krásné hodnocení :-)