• dostupnost a ochota
    • nemá

Velice spokolený

Reakce obchodu Kočárky Brod

Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Mockrát Vám děkujeme a těšíme na případný další nákup :-)

Skvělá komunikace,ochota.Velký výběr.Urcitě doporučuju.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Mockrát děkujeme za krásné hodnocení :-)

• Ochotná obsluha
    • Profesionální jednání

Doporučuji všem. Široký výběr, příznivé ceny a přátelská obsluha.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojeni a mockrát děkujeme za pozitivní hodnocení :-)

Paní majitelka velice ochotná, i nad rámec svých povinností a pracovní doby, děkuji :-)

Reakce obchodu Kočárky Brod

Já děkuji Vám - jak za nákup, tak i za kladné hodnocení :-)

• Velmi milá a rychlé komunikace. Přestože postýlka se dala sehnat i jinde, zvolila jsem tento obchod a byla jsem příjemně překvapena.

Určitě doporučuji, postýlka je krásná a spolupráce s obchodem proběhla také velmi dobře.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Mockrát Vám děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste s postýlkou spokojená a tím pádem jsme i my spokojení :-)

• Přehledný e-shop, ochotná obsluha na prodejně.
    • Ještě jsme na místě vybrali autosedačku.

Byli jsme velmi spokojeni, doporučujeme.
    Paní na prodejně dobře poradila.
    Oceňuji, že mají i kamennou prodejnu.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Mockrát děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni a ještě nakoupili další zboží přímo u nás na prodejně. Budeme rádi,když nám zachováte přízeň. Krásný den

• Obchod nemá příliš zboží skladem a tak se může, jako v mém případě, stát, že po objednávce zjistí, že jej nemůže sehnat od dodavatele.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Děkujeme za Vaše hodnocení.Pokud zboží nemáme na prodejně,rádi Vám jej objednáme - bohužel nemůžeme mít skladem vše,co nabízíme na e-shopu. Je nám líto, že jsme Vám nesehnali požadované zboží,může se stát, že zboží již z důvodu nové kolekce, vyprodání skladových zásob apod. není k sehnání už ani u dodavatele. Před odesláním objednávky je taktéž možné se předem informovat na dostupnost zboží telefonicky a předejít tak podobným případům.Hezký den

• Rychlá reakce na dotazy, ochota prodejce
    • Slabé internetové stránky (vím, ale, že jsou teprve nové)

Spokojenost.

Reakce obchodu Kočárky Brod

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená s naší reakcí a ochotou :-) Na stránkách každý den pracujeme, takže věříme, že to bude lepší a lepší. Ještě jednou děkujeme za Váš nákup. Hezký den

• Přehlednost webových stránek, příjemné jednání,vystupování, vstřícnost a ochota ze strany personálu.

Jsem naprosto spokojená a určitě se sem budu ráda vracet :-)

Reakce obchodu Kočárky Brod

Mockrát děkujeme za Vaše hodnocení. Bylo nám potěšením a vážíme si, že jste nakoupili právě u nás :-) Přejeme Vám krásný den.