• Rychlý nákup

Bezproblémový nákup.

• Milá obsluha
    • Profesionální přístup

Při nákupu nám bylo příjemnou formou doporučeno co by bylo vhodné dokoupit. Je na první pohled vidět, že prodavačky jsou na pravém místě a ví o čem mluví. Zakoupený kočárek nám byl předveden a paní prodavačka nám pomohla s odnesením do auta. S obchodem v Brně - Tomkovo nám. jsem maximálně spokojen a mohu jen doporučit.

• zboží odpovídá fotu
    • balení (v krabici od jídelní židličky spousta kartonů a igelitu)

perfektní přebalovací podložka s pevnou podložkou, měkká s bočnicemi - skvělá - odpovídá fotu

Reakce obchodu Kočárky Balli

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci :-)
    Za ty igelity se omlouváme, ale jinak to nejde - přepravci se zásilkami nezacházejí zrovna v rukavičkách, proto musí být zboží v krabici pevně zafixováno, aby se předešlo jeho poškození nenadálým pohybem.

• Byl mi zaslán jim produkt, nez jsem chtěla, protože ten můj neměli skladem a nikdoe ó tom neinformoval. Musela jsem posílat zpět na své náklady.

Reakce obchodu Kočárky Balli

Dobrý den, to nás velmi mrzí, na každé recenzi nám záleží, ráda bych reagovala a případně sjednala nápravu, ale tato je anonymní a tudíž nedokážu dohledat přesně, o kterou objednávku se jednalo. Nicméně pokud se stane, že se některý z objednaných produktů vyprodá, snažíme se pokaždé se zákazníkem spojit a domluvit se na náhradě, pokud vznikne chyba na naší straně, pak samozřejmě při zaslání zboží zpět vracíme peníze nejen za zboží, ale i za poštovné.
    R. Schwarzová, www.kocarkyballi.cz

• Perfektní komunikace a rychlé dodání zboží.

• Super vyber, dobre ceny, hodne věci i na kamenné prodejně.

Na kamenné prodejně v Brne jsem nekupovala již několikrát, spokojenost maximální - především po lidské stránce. Pres eshop poprvé, nicméně komunikace i objednávka naprosto super.

• výdejní místo v Brně v obchodě kamenném - jen škoda, že toho v obchodě nemají moc, jinak bych si nakoupila i přímo na místě.
    • Při vyzvednutí eshopu neberou karty