• Slibují 100% dodání, volali mi, ze doručení bude trvat déle ale ze určitě co nejdříve, v pohodě rikala jsem ze je jedno dodací doba hlavně ať prijde, dnes telefon dodavatel se spletl a nemá. Jsem fakt naštvaná protože sedačku mi mezitím vyprodali na jiných eshopech

• Vstřícnost, skvělá komunikace
    • Skvělé rady po telefonu :)

• Už nikdy víc!!!!

Naprosto strašné jednání. Na stránkách mají termín dodání 3-5 dnů. Po několika týdnech nedodání zboží jsem objednávku zrušila a žádala vrácení peněz. Napsali mi, že převod peněz na můj účet bude trvat 14 dnů....takže...objednáte a zaplatíte zboží, které vám místo 3-5dnů slíbí "možná" za 5 týdnů. Pokud chcete vrátit peníze, čekáte další týdny...To si tato firma půjčuje od lidí bezúročné půjčky??? Chování naprosto strašné a povýšené jednání, jako kdyby jste měli jejich peníze, ne oni vaše.

Rychlé vyřízení objednávky, zboží odpovídá popisu. Vše v naprostém pořádku. Děkuji a doporučuji.

• Inzerují něco co nemají a tedy nemohou v termínu který nabízejí ani doručit.

• Zboží, prezentované jako skladem nemají. Komunikace špatná.

Dobrá nabídka , levnější než jinde a rychlost dodání

• Podezřele nízké ceny
    • Obchod nekomunikuje, nereaguje na e-maily
    • Zboží mi dosud nebylo dodano
    • Zkušenost katastrofální
    • Nedoporučuji v žádném případě

Objednal jsem si autosedacku, přišlo mi potvrzeni objednavky a tim vse skončilo. Nic nedorazilo. Ptal jsem se po emailu, kdy zbozi dorazi a žádná odpověď. Divne je ti to, ze barva v popisku a názvu zbozi nesedí s modem zbozi. Urcite nepdpoporucuji tento obchod. Osobně si začínám myslet, jestli to neni cele podvod na zákazníka? Uvidime, jestli se neco nezmění. Pro mne se jedna urcite o nejhorší e-shop s dětskými věcmi, na ktery jsem za poslední leta narazil. Dejte si tedy pozor.

• Rychlé dodání.

Rychlost

• Výborná cena na trhu

Objednal jsem dorazilo v pořádku - rychlovka

• Nejnižší cena
    • Komunikace přes email
    • Delší dodání u zboží skladem

U zboží bylo napsáno skladem s doručením do 3-5 pracovních dní, přišlo 6 pracovní den. Ppl v pořádku. Odesláno ve čtvrtek a v pátek už doručeno.Pokud člověk nespěchá, tak to nevadí. Zboží přišlo v pořádku, celkově hodnotím kladně.

• Ziadna
    • Ponukaju tovar ktory nemaju

• Rychlost vyřízení objednávky a dodání zboží
    • Není

Spokojenost

• Nedodrženi podmínek

Zklamání - přístup e-shopu, nejdříve po telefonu slíbí, že dodají potom, že měli chybu na stránkách a nyní objednanou a zaplacenou věc nedodají. Chybu na stránkách mají ještě 1 měsíc od mé koupě.

Reakce obchodu Kočárky-Brno.cz

děkujeme, že jste nás kontaktovali a ještě jednou se omlouváme, bohužel jsme měli jsme výpadek správnosti propojení skladových zásob... ale vše už v pořádku :) .

• Rychlá dodávka