• Dobrá komunikace obchodu. Objednala jsem sedačku z kolekce 2015. Majitel ihned volal, že ji maji již vyprodanou a nabídl mi za výhodnou cenu aktuální kolekci 2016.Sedačka dorazila druhý den.

• velký výběr zboží za dobrou cenu
    • nevím

Doručeno kurýrem PPL (který ani nevolal či jinak mne nekontaktoval) místo zvolené pošty. Zaplaceno předem ale kurýr opět částku za produkt převzal. (Přebírala babička a netušila, že již je zaplaceno). Po napsání mailu nereagovali, tak jsem po třech dnech volala a sice to vse trvalo týden, ale peníze jsem dostala zpět. Proto za mě není problém s doporučením.

• jsou rychlí ,co slíbí to dodrží
    • zatím o žádných nevím

vyzkoušejte jej!

• Skvělé ceny.
    • Blonďatá paní prodavačka. Není moc empatická.

• Velký výběr dětského zboží.
    • Příznivé ceny.
    • Možnost osobního odběru na prodejně ještě v den objednávky.

Doporučuji, nemám výhrady.

• Uvádí, že je dané zboží skladem, ale není tomu tak

Nižší cena než jinde na úkor délky dodání. Zboží bylo uvedeno jako skladem, ale to nebylo a bylo nutné čekat.

• Výborná komunikace s prodejcem

• Vstřícný a osobni přístup
    • Rychlost komunikace
    • Ochota řešit vzniklé problémy efektivně
    • -

Určitě obchod znovu vyuziji-osobni přístup,rychle jednání,ochota poradit a vyjít vstříc

všechno o.k. hned mi volal pán že to bude trošku dýl trvat-nebylo na skladě-a pak zboží dorazilo :-)

Dobrá komunikace.
    Objednané zboží nebylo skladem, prodejce nabídnul jiné zboží se slevou (novější model).
    Rychlé dodání zboží.

• Měli oba monitory dechu které jsem sháněla
    • Zboží bylo zabaleno velmi nedbale a vzhledem k tomu, že se jedná o citlivou elektroniku čekala bych min. Nějakou výplň jako bublinkovou folii apod ne jen dát zboží do krabice - mála krabice ve velké a vlastně ani ne krabici ale jen vlněné lepence.
    • Dopravce nedá vědět kdy zboží doručí - vina eshopu prý nedodali tel. Číslo takže jsem musela v 9.m na rychlo utíkat do bankomatu když pošťák čekal protože jsem nedostala info kdy zboží dojde

Už zde nenakoupím

• Pěkný, přehledný eshop
    • Žádné jsem nenašla.

Určitě doporučuji. Zboží neměli skladem, i když na webu psali, že je. Ihned mě pán informoval, že mi jej dodají do týdne, jestli souhlasím a tak se stalo. Příjemná komunikace.

• Skvělá rychlá komunikace a úžasně bleskové doručení

• Žádanou autosedačku neměli,nabídli tedy jinou se slevou.
    • Na e-mail déle než týden nikdo nereagoval.
    • Komunikace tragická,žádná SMS předem,kdy můžu čekat zboží a řidič šoupne obrovskou bednu akorát neochotně ke dveřím domu a matko s dítětem zařiď si to jak chceš.

Nedoporučuji

• Perfektní komunikace, sehnali mi zboží co nebylo na skladě a jinde už se to nedalo koupit. Děkuji moc!

• Solidní jednání a rychlá komunikace.
    • Dobrá cena.

Telefonické ověření dostupnosti požadovaného zboží.
    Rychlá odezva a odeslání.
    Obchod doporučují.

• Zboží jsem ani po takto dlouhé době, co od objednání uplynula, neobdržela, obchod zatím takové zpoždění nevysvětlil.

• nemusím nikde lítat po obchodech,je to pohodlnější.

mohu doporučit,je to zatím první nákup.