• Absolutni ignorace zakaznika, nulova komunikace po reklamaci.

Uz nikdy vice.

• Pán mi ještě ve 21h volal, že může dojít ke zpoždění. Vybral jsem velikost co není skladem. Přišlo cca do 5dni. Super jednání a profi přístup.

• S obchodem jsem byla velmi spokojena, doporučuji...

• Ani po 10 dnech od objednání se neozvali

Rychlost zaslání zboží.

• Rychlé doručení, přesto že byl vánoční nápor, od zaplacení za dva dny jsme zásilku obdrželi.

Po obdržení potvrzení o přijetí mé objednávky se mi až do dnešního dne nikdo vůbec obtěžoval dát vědět co je s mou objednávkou a už vůbec ne aby mi objednané zboží bylo doručeno... čekám již více než měsíc....

• Nekomunikují
    • Týden po objednání zboží jsem volala do obchodu, kde mi bylo řečeno, že ho teď nemají na skladu a čekají, než je bude mít vůbec na skladu jejich dodavatel. Pan evidentně o problémů věděl, proto nechápu, proč mi někdo aspoň nezavolal, že je teď nemají. A na mou otázku, proč ještě ve chvíli, kdy volám mají na eshopu danou věc vedenou skladem, tak mi odpověděl, že sklad nemají propojený s e-shopem a že to opravují ručně. Což mi přijde jako vrchol drzosti, že ví, že zboží nemají a nejsou schopní to opravit. Chybu může udělat každý, ale tohle je jenom něčí lenost.

Milý a hlavně komunikující personál. Dodání sice trvalo déle než bylo uvedeno, ale zboží nebylo skladem (což jsme věděli předem) a problém byl na straně dodavatele. Určitě doporučuji.

Férové jednání, rychlé odpovědi, z mé strany maximální spokojenost.

• Přesto, že na webových stránkách bylo uvedeno, že je zboží skladem, po objednaní mi byla objednávka zrušena z důvodu, že toto zboží již nelze objednat, protože je vyprodáno.

• spolehlivý ,vstřícný k zákazníkovi.

Na webu stálo,že zboží je skladem,ale přišlo za 10 dní.

• super cena vybraného produktu
    • příjemná komunikace

Celkově jsem moc spokojená, určitě nakoupím znovu.

• Velmi rychlé doručení, výborná komunikace.
    • Škoda, že nemají prodejnu blíže mého bydliště.

• Velká ochota
    • Skvělé ceny
    • Široká nabídka kvalitního zboží
    • Málo prostoru na prodejně v Prostějově. S kočárkem se vejdete pouze za dveře

Jednoznačně doporučuji nákup v tomto obchodě a i já se tam zcela jistě vrátím

• -
    • Zboží nebylo dostupné i přesto, že na stránkách byla dostupnost skladem. Tuto skutečnost jsem se dozvěděla až po více než týdnu, kdy jsem do obchodu musel volat.

Nedoporučuji. Může se stát, že zboží již není, ale obchodník by měl dát zákazníkovi vědět, Nikoliv obráceně, aby si tuto skutečnost musel zjišťovat zákazník.

• Zboží (dětská autosedačka) uvedená skladem nebyla skladem...

• Vůbec nic
    • Absolutně neodpovídá skladovým zásobám. Na email nikdo neodpoví, telefonicky slibované hory doly, když se po té rozhodnete pro storno, tak vás pan ještě telefonicky nahání a uráží. V žádném případě nedoporučuji.

Nikdy nic ani zadarmo