férové jednání

Obchod bezproblemu.Akorat mělo být odesláno na zásilkovou místo toho doručilo GLS kteří neinformovali o tom ,že budou doručovat balíček.

• Nic, už určitě z obchodu objednávat zboží nebudu...
    • Obchod jsem našel náhodou na netu. Potřeboval jsem nutně sady klíčů do dílny. Ceny vypadaly jako výhodné, tak jsem udělal několik objednávek, dle stránek e-shopu bylo zboží skladem a v počtu i kolik. Tak jsem objednal, zaplatil online kartou a pustil z hlavy. Další den mi přišel z tohoto e-shopu email, že zboží nemají a byl jsem odkazován na už nikoliv výhodné zboží, ale již poměrně předražené a s nabídkou, že budu muset další peníze doplácet. Bohužel, řekl jsem si, když už jsem platbu provedl, tak místo chybějícího zboží si vyberu zboží jiné do výše zaplaceného dřívějších objednávek. Na webu e-shopu mělo být zase zboží skladem, tak jsem opět udělal objednávku. Netrvalo dlouho a k překvapení mi bylo napsáno, že zboží opět není a mohli by ho objednat (naskladnit). To už jsem nerozdýchal a zavolal jsem na jedno číslo(nikde ho nejde najít až po dlouhém hledání, jinak pouze jejich email). Zde se ozve záznamník, že všichni operátoři jsou vytíženi_obsazeni. Po několika pokusech se mi ozvala jedna paní, evidentně jediná" operátorka"že zboží není a mají chybu na webu. Ostatní už ani popisovat nebudu... Pokud si nechcete přidělávat problémy a chcete opravdu zakoupit zboží, které jste si vybrali, tak doporučuji tento eshop určitě vynechat. Byl to pro mě šok, že něco takového na obchodním trhu může existovat. SOUHRN:tento e-shop, je jedena velká hrůza a děs. NEDOPORUČUJI.

Katastrofa, děs a hrůza...

Uvítal bych možnost osobního odběru,ale ne vždy je to technicky možné...

• Zboží nakonec bylo dodáno, na dotaz e-mailem odpověděli obratem.

Neplatné tel. čislo, dlouhá dodací lhůta, komunikace pouze e-mailem, podruhé bych si již u tohoto e-shopu neobjednal.

Cena..

• Ceny nižší, jak všude jinde. (v mém případě hračky)

• rychlost odeslání

Vše v pořádku.

Přestože zboží bylo deklarováno jako skladem, obchod objednávku zrušil s tím, že zboží není k dispozici. Co na obchodu oceňuji je dobrá komunikace při vyřízení této nepříjemnosti a zejména rychlé vrácení zaslaných peněz. Proto i přes nedodání zboží obchod doporučuji.

• Zboží dorazilo v pořádku a brzy.

• Výborně zabalené zboží.

velice rychlé vyřízení a dodání

v pohodě

Rychle dodani zbozi

• Velká nabídka zboží,dobré ceny
    • Zatím nemám žádnou

Dobré recenze na obchod;já zboží teprve čekám,placeno kartou,očekávám v příštích dnech,ze ho doručí!

• Pomalejší odeslání zboží

Objednávala jsem panenky Rainbow high, odeslání zboží bylo o něco pomalejší než jsem zvyklá.. Ale vše v pořádku přišlo na dobírku. A vzhledem k ceně jsem velmi spokojená

• Lakava cena
    • O kdyz je cena fajn, tak objednvku zrusi

Komunikace s obchodem hrozna! Z niceho nic mi zrusili objednavku, se slovy vase obejnavka byla zrusena, jelikoz nebyla zaplacena. Pritim objednavka byla na dobirku. Na otazku proc to zrusili, tak odpovedeli ze zbozi je vyprodane.

• Objednavka zrusena ze strany obchodu, duvod neprovedena platba, prestoze byla vybrana platba dobirkou
    • Obchod nekomunikuje

Nedoporucuji nakupovat v tomto obchode

Po přečtení recenzí jsem váhala zda objednat. Ceny byly o polovinu nižší než na jiných eshopech a také zaokrouhlení bylo nezvyklé. Naštěstí vše dorazilo velmi rychle a bez problému. Ve čtvrtek večer zaplaceno a v pondělí zboží bylo doručeno. Za mě velká spokojenost

• Obchod týden nekomunikoval a následně objednávku emailem zrušil bez relevantního vysvětlení.