• Jistota, že mají jak prodejny, tak e-shop.
    • Byl jsem překvapen nízkými cenami.
    • Líbilo se mi jak byla role koberce perfektně zabalená.
    • Paní z obsluhy mi ještě poradila jak mám koupit správný rozměr, takže jsem díky tomu ještě ušetřil.
    • Zboží jsem si vyzvedl na jejich pobočce, nemusel jsem na nic čekat, hned to bylo vyřízeno, vše velmi jednoduché.

Jak na jejich e-shopu, tak na prodejně jsem se cítil příjemně a opravdu rád jsem zde nakoupil.

• Doprava zdarma

Nakoupila jsem už podruhé, opět vše v pořádku

• Rychlé vyřízení objednávky

• vše v pořádku

• dobrá cena

Při doručení zásilky spletli adresu, ale řidič byl velice vstřícný, radil mi jak změnit objednávku, na e-shopu také velice příjemná paní, okamžitě chybu napravili a doručili do vzotkove prodejny Pardubice, kde také personal velice příjemný, paní mi pak ještě volala, že lino je již na prodejně. Chyba se stát může, jinak spokojenost.

• Na vašich stránkách píšete:
    Kromě estetičnosti nabízí řadu praktických výhod: kanál pro vedení kabeláže a možnost odsunutí horní části bez nutnosti demontáže v případě malování či tapetování.
    Bohužel mi přišla lišta se středním kanálem, bez možnosti "sundat horní část lišty při malování.
    Celá dodávka poputuje do sběrného dvoru.
    Díky

Reakce obchodu Koberce K+K

lišta se odklonit pro účely malování dá, náš tým Vás bude během dnešního dne kontaktovat a vysvětlí Vám, jak postupovat. Pokud přesto nebudete s produktem spokojený, samozřejmě se dá zboží v zákonné lhůtě 14 dnů bez problémů vrátit.

Tým Koberce K+K

dobrá cena, před zasláním zboží osobní telefonát upřesňující dodání, precizní zabalení

• Velký výběr
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Už 5 pracovních dní probíhá příprava objednávky

Objednávka stále nedorazila tak nemůžu hodnotit

Reakce obchodu Koberce K+K

u Vámi vybraného kusového koberce je uvedeno, že bude odeslán do 15 pracovních dnů (https://www.kobercekk.cz/sortiment/kusove-koberce/61793-kusovy-koberec-funny-2101-pink-4058819106983.html), protože se jedná o zahraniční koberec na objednávku. Uvedená doba dodání tedy bude dodržena. Pokud Vám termín dodání nevyhovuje, je samozřejmě možné objednávku zrušit, ale byla by to škoda, protože jste si vybrala opravdu vkusný koberec.

Tým Koberce K+K

• Komunikace, rychlé vyřízení objednávky

• Domluva
    • Vstřícnost

Koberce jsme koupili s cca rozměry a požádali jsme je o nařezání do místnosti.v den objednání nám ještě volali že nám dokáží snížit cenu ,že to dokáží nařezat líp,ušetřili nám cca 2tis.
    Koberce krásně měkké,příjemné na šlápnutí

nákup bez nímahy, krásné zboží,rychlá doprava

• rychlé, výborné

spokojenost

Rychlost, super komunikace!

• Přišlo přesně co jsem si objednal, výrobek kvalitou odpovídá popisu
    • Rychlost zpracování objednávky pár dní před štědrým dnem
    • Nemám

Nakupoval sem dětský koberec pro syna, aby měl kde prohánět angličáky. Vše proběhlo velmi rychle i vzhledem k vánočnímu času

• Rychlost, ochota

Milá a ochotná obsluha