• Ke koupi nedošlo, ozvali se mi z té firmy, že zboží není na skladě, přestože při objednávání tam ještě bylo, stále čekám na peníze již od 27.1.2017 (zboží jsem zaplatila dopředu)

• Nedodržení avizovane doby kdy knihu dostanu.

Lživé informace o terminu dodání zboží. Na webu se každý den termín měnil a z obchodu mne nikdo neinformoval o tom, že se termín posunul a že kniha není na skladě v termínu kdy predpokladali. Obchodu bych doporučila zrušit informace " ikonu - termin kdy knihu dostanu".

• Knihu jsem nemohla nikde jinde sehnat a zde byla dostupná skladem.
    • Kniha, kterou jsem si v obchodě pořídila, byla špinavá a měla pomačkaný a natržený obal, ačkoli byla zabalená ve folii - musela být tedy zašpiněna již před zabalením.
    • Vzhledem k tomu, že to byl dárek k Vánocům, jsem to již neměla čas řešit a knížku jsem vyčistila svépomocí. Předpokládala bych, že takto poškozené zboží nebude zařazeno do prodeje anebo bude nabízeno se slevou..
    • Zatím o žádných nevím.

Vzhledem k tomu, že zboží jsem objednal a zaplatil již 12.12.2013 a toto zatím nedorazilo, považuji žádost o hodnocení obchodu za poměrně drzou.

• - výhodné ceny a solidní výběr titulů
    • - rychlá platba online předem
    • - seriózní hotline a rychlé vrácení peněz na účet po stornu části nedodané objednávky
    • - nedodržené inzerované dodací lhůty 4 dní ( obecně nešvar mnoha internetových obchodů, že nedodržují na webu uvedené dodací lhůty a to ani v případě, že se jedná o zboží "ihned k dodání" či "na skladě" )
    • - ani po 9 dnech nebyly všechny tituly k dispozici, dva chyběly
    • - zaslání zásilky do Brna k osobnímu odběru bylo sice uznávám v předvánoční špičce, leč přece jen trvalo pro mne překvapující 4 dny ( od 13.12. kdy bylo zboží expedováno z Prahy a až 17.12. bylo avizováno k vyzvednutí v Uložence v Brně ( kde jsem navíc půl hodiny čekal, protože se zásilka na skladu nenašla a byla k dispozici až po hodině, to už jsem ale musel pro ni jet znovu - ani Uloženku už si příště nevyberu, budu-li mít na výběr ).

- pokud na dodávku zboží spěcháte a nejste přímo z Prahy, kde má firma sklad, budete si možná muset na zboží počkat, tak s tím dopředu počítejte

• Negativní reference je kvůli tomu, že se mi zdálo, že dlouho čekám na vyřízení mé objednávky. Objednávka byla přijata 23.11. s tím, že na jednu zásilku ze dvou sou 4 dny, další informace přišla 1.12. s tím, že zásilka je připravena a expedována. Ještě jsem ochotně přispěla na příspěvek film-arena 100 CZK. 3.12. přišel email, že je zásilka expedována a to jsem ještě telefonovala, abych se zeptala, kdy zásilka dorazí na místo vyzvednutí, ( obj. č. 1332600210 ), od spol. Zásilkovna mi ten den přišlo, že čekají na dodání zboží (bože, takových emailů), a už 4.12. byla zásilka připravena k vyzvednutí. To je od 23.11. , pokud budu počítat pracovní dny,8 pracovních dní! Ještě že jsem nakupovala v předstihu .... Tento obchod jsem si vybrala nejen kvůli velké nabídce toho co jsem hledala, tak kvůli tomu, že si mohu zboží vyzvednout osobně, ušetřit na poštovném a cestou z práce.
    • Toť vše.

Nabídka se mi líbila. Informovanost zprvu též. Negativum jest čekací lhůta a navíc jsem se telefonovala, kdy to bude. Předpokládám, že je to vánoční dobou, ale i tak bych vzhledem ke konkurenci očekávala rychlejší přístup. Obchod jsem si vybrala pro širokou nabídku a zásilkovou společnost Zásilkovna.cz a širokou síť odběrných míst.

• O zadnych nevim.
    • Predevsim tu, ze mi zbozi nebylo doruceno. Knihu jsem si objednal pred mesicem, druhy den mi prisel email, ze se obednavka zpracovava a potom aniz by prisla jakakoliv dalsi zprava mi prisel tenhle dotaznik. Zbozi mi stale nedoslo, nevim co se deje a uz o nej ani nemam zajem.

Nemam vetsi zkusenosti s vasim obchodem, toto byl muj prvni nakup a vzhledem k tomu, ze nedoslo k odeslani a prevzeti zbozi, byl tento nakup zaroven i poslednim.

• žádný