• informovanost od dodavatele
    • ROZHODNĚ DOPORUČUJI

• rychlost, přesnost, výborná komunikace, dokonale zabalené zboží
    • žádné nevidím

Vřele doporučuji!

• Bleskové vyřízení objednávky a průběžná informace
    • nemá žádné slabiny

Vřele doporučuji, jsem 74 letá babička a jsem maximálně spokojená s vyřízením objednávky dárku pro švagra

• ceny
    • toto je nešvar všech českých e-shopů, nejen tohoto - předražené poštovné

Tento obchod nijak nevybočuje z obvyklého standardu v ČR, takže ho můžu klidně doporučit.

Jinak už dlouhodobě kritituju velký nešvar českých e-shopů - předražené poštovné, neexistence jakékoliv levnější alternativy, ačkoliv takové na našem trhu k dispozici jsou. Pořád říkám, že nepotřebuju mít zásilku doma hned druhý den, že si klidně počkám, i za cenu toho, že to bude déle, ale bude to třeba o polovinu levnější. Jenže to má asi takový efekt jako řvát do záchodové mísy.

• Dobré ceny.
    • Nevím

Rychle odesláno, dobrá cena i komunikace.

• zboží bylo označeno jako "na skladě", přesto po třech dnech jsem obdržel inf, že zboží není a objednávka byla ze strany obchodu zrušena

Reakce obchodu RBP Knihkupectví

Dobrý den, omlouvám se, zboží již skutečně nebylo skladem jelikož si každý ráno přečetl noviny a přišlo 23 objednávek na stejnou knihu. Bohužel jsme knihkupectví a ne sklad ( jak máme uvedeno ) a z tohoto důvodu to bohužel nedopadlo pro všechny k jejich spokojenosti. Také jsme se všem omluvil, jsme holt také jen lidé. Spíš mě překvapuje, že pán obdržel info po třech dnech... objednávka v 7:58 hod. a info ten samý den v 9.50 hod. což mi připadá celkem rychlá reakce a i komunikace. I tak za kritiku děkuji.

Pěkné svátky Tomáš Chytrý

• Nemá provázaný shop a sklady. Nabízí skladem zboží, které je již vyprodáno.

Nemůžete si být jisti dostupností zboží.
    Skladem neznamená skladem, jen "možná" skladem.
    Doporučuji dotáhnout shop zase dál a vyřešit tuto základní chybu.
    Pokud chcete solidně pokračovat, musíte toto opravit...

Děkuji a přeji pěkné Svátky

Tomáš Chytrý

• Mnoho titulů skladem

Ochotná komunikace při vyřizování objednávky.

• Možnost objednat knihy z domova.
    • Nevím o žádných.

Vřele doporučuji !!!

• Dobré ceny a zboží, které jinde nebylo
    • Knihy přišly v bublinkové obálce a uvnitř byly zabaleny jen do jedné vrstvy bublinkové folie, což samozřejmě nezabránilo poškození připřepravě. Obě knížky měly poškozené obaly a jedna dokonce stránky, obal CD byl roztrhlý. Žádná z těchto vad nevypadala na předchozí poškození, myslím, že to bylo způsobené běžnou manipulací při přepravě, a poškození by se zabránilo pečlivějším zabalením zboží.

Zboží bylo pravděpodobně před přepravou v naprostém pořádku, ale při přepravě bylo poškozeno. Pokud chcete knihy v prvotřídním stavu, radím vybrat si jiný obchod.

Reakce obchodu RBP Knihkupectví

děkuji za hodnocení. Pokud bylo zboží poškozené, je potřeba se obrátit na přepravce, zboží je pro tento případ pojištěné.

Pěkné svátky

Tomáš Chytrý

• Široký sortiment
    • Dobré ceny
    • Výborná komunikace s obchodem

Hledala jsem obchod, kde bych nakoupila najednou několik knih a našla jsem! Jsem velice spokojená a obchod doporučuji.

Knihu jsem objednala,dorazila obratem,ale byla mírně poškozena.

• jediný obchod, kde byly kniha dostupná

• Ochota, slušnost, dostupnost.
    • Nemá.

Vřele doporučuji.

• Výborná komunikace se zákazníkem
    • Žádné jsem nezaznamenala

Můj dojem z prvního nákupu je dobrý

• dobrá cena
    • nevím

• sortiment, který je jinde vyprodán
    • dodací lhůta

?

Dodací lhůta?
    2.8.2016 přijata platba
    3.8.2016 odeslaná zásilka
    4.8.2016 zásilka doručena

• Ochota poradit po telefonu
    • rychlost vyřízení

• Zadne jsem nespozorovala.

Spokojenost. Rychle dodani. Doprucuji.

jsem velice spokojen, délka dodaní 5 dní ale to nevadí, za to může česká pošta, kniha došla v naprostém pořádku, nevěřili jsme že dojde, poslední kniha v čr, shaněli jsme všude, vydavatel nezvažuje dotisk. Rychle vyprodáno. pro naše ditě vynikající kniha. nacenně nazáleželo. Mnohokrát děkujeme....