Obchod nabízí nedostupné položky jako dostupné, dokonce skladem. V platebních formulářích neuvádí variabilní symbol. Nechápu, jak takový e-shop může existovat. Amatéři.

Velmi ochotný pán na telefonu a příjemná komunikace.

osobní přístup ke mně jako k zákazníkovi, velmi ochotná a vstřícná prodavačka. Ve svém oboru je perfektní, dobře mi poradila a vnuk je
    s knihou spokojený.

• Jednaní rychle
    • Komunikují operativně i v hektické době před Vánocemi
    • Jsou ochotni

• Ry hlá reakce
    • Nemám

• Rychlá komunikace i dodání, velmi doporučuji.

• ocvhota
    • žádná

+ s obchodem naprostá spokojenost
    + rychlost vyřízení objednávky
    - nevýhoda žadná

• Zboží mělo být skladem, ale fyzicky nebylo
    • Nikdo se neozval.
    • Zboží ještě nedorazilo a ani nebylo odesláno.

• kniha byla na skladě, ale v zápětí mi byla objednávka zrušena z důvodu nedostupnosti, mají v tom bordel.

Opět nabízené zboží neměli, jelikož se jednalo o to pro mě nejdůležitější, tak jsem objednávku zrušila celou. Že když někdo nabízí eshop, neudělá si v něm nejdřív řádně fungující systém ...

• vše bez problémů

V knihkupectví Chrpa jsem sehnala knihu, která je zcela rozebrána a nedostupná.

• velmi rychlé vrácení peněz po zrušení objednávky
    • neaktuálnost nabídky v době objednání, nedostupnost některých nabízených knih

Až týden po zadání objednávky obchod zjistil, že z objednaných knih dvě nemá. Mezi těmi, které nemá, byla i ta, na které mi nejvíc záleželo. Mají prý několik nemocných lidí, takže bych dokázal pochopit, že nestíhají, ale to, že se z původně dostupného zboží nakonec vyklube nedostupné, se podle předchozích recenzí stává už asi od roku 2018. Nevím, proč za 5 let obchod neměl vůli a čas na tom něco zlepšit. Naštěstí mě nakonec obchod potěšil alespoň tím, že na požádání objednávku zrušil a bez průtahů hned vrátil peníze.

• Než tento dotazník, raději bych dostala tu knihu

velice vstřícné jednání

Rychle vybavená zásilka, kvalitně zabalená, navíc kniha která je v jiných obchodech pouze v elektronické podobě. Pochvala.

Objednané knihy - přestože byly nabízeny - nebyly dodány.
    Platba odeslána 13.11.2023 dosud nevrácena.
    Kupovala jsem zde i dříve, ale vždy byl nějaký problém,
    už to raději pokoušet nebudu.
    Nevím, proč si nezaktualizují stránky, aby bylo patrno, které knihy jsou nové a které antikvariátní, a které knihy mají skutečně na skladě.

• v tomto knihkupectví jsem sehnala knihu, která byla všude jinde vyprodaná, spokojenost

Přehledný eshop, zboží dobře zabaleno, rychle doručeno.