• Rychlé vyřízení objednávky

• Možnost odebrat objednané zboží,bez dalších popolatků.

Jako vždy, naprostá spokojenost.

• O ničem nevím

I když jsem objednala zboží 19.12.a mělo být doručené 27.12.2019 ,tak jsem byla mile překvapená,zboží dorazilo hned druhý den,to bylo 20.12.2019.S tímto obchodem jsem opravdu spokojená a proto ho všem doporučuji.

Oceňuji rychlé dodání, doslova na poslední chvíli před Vánocemi.

• Zásilkovna nedaleko od bydliště.
    • Otevírací doba.

• rychlost vstřícnost plná spokojenost

Neochota prodavaček, nebalí zakoupené knihy. Prostě je nezabalené položí na pult a tím veškerá komunikace končí.

• výběr
    • ceny
    • rychlost vyřízení objednávky

• v klidu objednám a při cestě kolem knihkupectví vyzvednu

• vše v pořádku
    • Tragické jednání prodavaček (nebo spíš "podavaček") v knihkupectví Luxor v Pardubicích, Palackého třída 2549.

Shrnutí mé objednávky v e-shopu:
    - Kniha objednána 7.12. 2019.
    - 9.12. mě je zaslána informace, že kniha bude dostupná asi 17.12., ale dodání nejisté. OK, jedná se o dotisk žádané knihy, takže čekám.
    - 16.12. mě přichází informace, že kniha je (v uvedeném knihkupectví) připravena k osobnímu odběru.
    - 17.12. telefonuji do prodejny a dotazuji se, jestli si mohu knihu odebrat až 22.12. (nejsem z Pardubic). Jsem ubezpečen, že do 24.12. nebudou žádné objednávky stornovat, takže se nemusím obávat - tedy žádný problém.
    - 22.12. okolo poledne jsem si přišel knihu vyzvednout do prodejny. Prodavačky chvíli hledají a pak mě sdělují, že moji objednávku stornovali - zřejmě levá ruka neví, co dělá pravá. Ale v regálu v prodejně knihu "objevují". Kniha je trochu poškozená, ale prý je poslední. Vzhledem k tomu, že je nedostatková rozhodl jsem se vzít i tuto poškozenou. Prodavačky se arogantně usmívají, očekávat nějakou omluvu je samozřejmě nemožné. Ta starší prodavačka, dle mého názoru, vůbec nemá co dělat ve styku se zákazníkem (možná je to nějaká výpomoc z nouze). U mě by asi dlouho zaměstnaná nebyla.

• rychlost a ochota

solidní obchod

rychlé,vše ok

První zkušenost a hned dobrá

Rychlost, ochota, vstřícnost.
    Vřele doporučují tento obchod.

OK

• rychlost a výběr

rychlá dodávka, slušný výběr

• Lhavý e-shop

Objednávka potvrzena a poté zrušena! Vyřaďte moje data z Vaší databáze a to ihned. Bořík

• Rychlá expedice, dodání do zahraničí

Zboží bylo velmi rychle dodáno, vše byl v naprostém pořádku.
    Doporučuji .