Přihlásit se a přidat příspěvek
 • Dříve jsem v tomto knihkupectví často nakupoval (nízké ceny), ale poslední zkušenost mě nutí svou přízeň přehodnotit.
  Objednal jsem si knihu, kde avizovali dodání do 3 dnů. Ani po 10 dnech jsem nedostal informaci o připravené knize k převzetí. Telefon mi nezvedali - na mailovou zprávu suše odepsali, že čekají na dodání od dodavatele. Žádná omluva, žádné vysvětlení.
  Objednávku jsem v Ládví zrušil a objednal knihu u Dobrovského - sice byla o něco dražší - ale do 1 hodiny byla připravena k převzetí!
  Ke kvalitě obchodu patří i rychlost dodání zboží - v tomto mě knihkupectví Ládví velmi zklamalo. Kupuji hodně knih, ale v tomto knihkupectví již nakupovat nebudu.

 • Také se podělím o zkušenosti. objednala jsem si knihu a audioknihu, bohužel po rozbalení zásilky na zásilkovně jsem po zaplacení zjistila, že audiokniha chybí. Ano stát se to může. volala jsem tedy na dve uvedená čísla. Ani jedno nebylo dostupné. Psala jsem tedy email. Na který se omluvili, že audioknihu dodají. Ano přístí týden byla audiokniha znovu dodána, ale znovu jsem měla zaplatit celou cenu dobírky jako předtím, takže vlastně bych vše zaplatila dvakrát. Omluvili se, že je to chyba jestli mohu zaplatit, a oni mi pošlou peníz zpět. ... po urgenci skoro týden jsem nakonec peníze zpět dostala, ale hádejte co. Pouze za audioknihu takže jsem platila dvakrat knihu jednou audioknihu a dvakrát poštu, když se jednalo o jejich chybu. Toto knihkupectví bylo mé oblíbené. ale nyní již nikoliv. nedoporučuji.

  • Momentálně se stále řeší.

 • Zásadně toto internetové knihkupectví nedoporučuji. Bohužel jsem reagovala na příznivou cenu, ale teď toho lituji. Zboží jsem platila předem převodem na účet, ale přesto mi poslali SMS s připomínkou, že mám zaplatit. Zatím čekám už týden a nic se neděje. Telefony neberou a na e-mail nereagují. Vypadá to vše jako podvod.

 • Krásný den, též se podělím o zkušenost s tímto knihkupectvím.
  Objednávka provedena cca před 10 dny, pouze potvrzení o objednávce a informace ze strany dodavatele, kde uvádí že nemá veškerý objednaný obsah knik, ikdyž na stránkách stále uvedeno vše skladem.
  Tento obchod vůbec nekomunikuje na odeslané emaily, ohledně zjištění a stavu objednávky.
  Telefonní číslo stále nedostupné nebo přepojeno na záznamník kde informací nezískám.

  Za mě velké mínus.

  • Dobrý den, tento obchod vůbec nekomunikuje. nesouhlasím s kladnými recenzemi. Není možné se dovolat ani na e-mail nereagují. Doposud nevím v jaké fázi je objednávka. Vážně výborný přístup.