• Termín dodání

Termín dodání a lhaní - 6.12. na můj dotaz, zda mají titul k dispozici, odpověděli, že ano, tak jsem zaplatila, jinak bych objednala jinde. Následovala série výmluv, proč nemohli titul odeslat, nakonec jsem jej obdržela 22.12. Ty nervy, zda vánoční dárek dorazí včas nikomu nepřeji.

• zboží mělo být skladem a po 5 dnech napsali, že zboží nejsou schopni dodat

obchod, který ničim nevyniká

• Objednám a nemusím se dál starat.
    • Chtěla jsem mít zboží co nejdřív
    • Dodávka trvala příliš dlouho

Chtěla jsem mít zboží brzy a levněji
    Na dodání, jsem čekala déle než inzerujete
    Doporučila s výhradami
    Zboží je levnější, ale dodání pokulhává

• Velký výběr
    • Poškozené knihy

Objednala jsem si dvě knihy - obě přišly poškozeny. Poškození nebylo způsobeno přepravou.

První kniha měla rozlepenou celou vazbu - absolutně nechápu kde se válela a nechápu jak si mohl někdo toto dovolit zabalit a odeslat. Kromě toho měla řadu menších poškození, potrhané rohy, zažloutlé stránky.

Druhá kniha je celá poškrábaná - hluboké škrábance přes papírový obal až na desky knihy.

Přikládám fotografie, aby si potencionální zákazníci udělali představu:

Na druhou stranu paní z reklamace je příjemná a omluvila se. To ovšem nemění nic na faktu, že musím balík opět zabalit, zajít s ním na poštu a čekat na své peníze.

Nevím co za obchod semůže ke svému zboží a k zákazníkům chovat takto. Poslat dvě knihy, které absolutně nejsou nové, za běžnou cenu a vydávat je za nepoškozené zboží. Obrázek si udělejte sami a obchod nedoporučuji.

• nepřehledný součet ceny za zboží a poštovné,musela jsem sčítat sama na papír a nebyla jsem si jista jestli to nebude 2x

různé zboží objednávám pravidelně,i knihy,ale objednání mi přišlo zmatečné

Obchod má sice jedny z nejnižších cen, ale po objednání mi napsali, že objednávka se má zpozdit o 2 týdny, což je pro mě dost dlouhá doba. Zatím tedy čekám, zda dorazí.

• Žádné
    • Lžou o tom, co mají. Objednával jsem pouze položky označené "skladem", ale polovinu jich neměli ani na skladech subdodavatelů.

Nechápu, jak taková zoufalost může ještě dnes fungovat. Jestli chcete seriózní a profesionální přístup, běžte jinam.

Reakce obchodu Kniha-levne.cz

Dobrý večer, můžete mi prosím napsat číslo Vaší objednávky a bližší informace týkající se knih, které nejsou údajně skladem.
    Situace, že zboží, které je označeno skladem není se nestává, proto mě Vaše reakce překvapila. Knihy máme přímo od nakladatelů, tedy o žádném subdodavateli nemůže být řeč.
    Věřím, že se situace, která nastala vysvětlí.
    Děkuji
    S přáním hezkého večera
    Vaše kniha-levne.cz

• Objednala jsem zboží, které bylo uvedeno skladem a obratem jej uhradila. Když několik dnů nepřišel žáden mail, dohledala jsem na stránkách, že kniha je v dotisku a vyjde až 16.12. ! Kdybych to věděla předem, neobjednávala bych!
    Ze strany obchodu nekorektní jednání-měli mě na tuto změnu upozornit mailem.
    Takto nemám ani peníze ani žádné vyrozumění.
    Vaňková

• Rychlá automatická komunikace při objednávce, zaslané doklady emailem
    • Nedá zboží v "normální" době

Možná to funguje, pokud máte předem stanovený den dodání. Takto máte daňový doklad, ale knihu nikde..

Jedna kniha mi přišla v pořádkua druhá kniha mi přišla s prořízlým obalem. Nemyslím si, že ty knihy byly tak levné, aby mohli přijít v poničeném stavu.

• nedodava zboží kteréje zaplacene a ani se neomluvi

nic si nekupujte není spolehlivy

Reakce obchodu Kniha-levne.cz

Dobrý den, paní Jandlová
    můžete mi prosím napsat číslo Vaší objednávky. V naší evidenci je informace, že Vaše objednávka z 12.3.2013 byla expedováno již 14.3.2013 tedy nevím, kde se mohl stát chyba, pokud se k Vám zásilka doposud nedostala.
    Prosím kontaktujte mě na e-mail [email protected].
    Děkuji
    Vaše kniha-levne.cz

• - levnější oproti kamennému obchodu
    • - dodáno s měsíčním zpožděním!!! (i když bylo uvedeno "skladem")
    • - nulová komunikace se zákazníkem
    • - marná snaha o telefonický kontakt
    • - po potvrzení objednávky žádná další mailová korespondence - (kdy dojde zboží - se zpožděním, či že bylo předáno poště,...)

Obchod nabízí dobré ceny, i balení bylo velmi bytelné a hezké.
    Pokud na zboží nespěcháte a je vám jedno za kolik týdnů (měsíců) dorazí a nevadí vám nejistota, zda Vámi objednané přijde vůbec, pak směle nakupujte. :-)

• Žádné
    • Nesolidní jednání. Slibovali odeslání do tří pracovních dnů-zboží prý bylo na skladě. Obchod pouze automaticky potvrdil přijetí objednávky a pak se už nikdo neozval. Kontaktovala jsem obchod mailem (telefonicky se mi to nepodařilo) co je s mojí objednávkou. Nikdo se neozval, tak jsem mailem zrušila objednávku. Asi po měsíci a půl mi přišlo z pošty upozornění, že si mám vyzvednout danou zásilku. Od obchodu nepřišlo ani ň. Samozřejmě, že už o ni nemám zájem ( měl to být vánoční dárek !!!).

Varuji před nesolidním jednáním - lákají na nízké ceny knih a dodají je tak pozdě, že už člověk zatím zruší objednávku ( což oni vůbec neberou v potaz )a sežene jinde a navíc ani nekomunikují.

• Sortiment
    • Dodací lhůta - přestože zboží bylo "ihned k dodání" a do Vánoc zbývalo 5 pracovních dní, dorazilo zboží 2. ledna. Dodavatel se ani neobtěžoval poslat např. mail, že termín nestihnou.
    • Komunikace - když bylo jasné, že zboží nedošlo do Vánoc, ptal jsem se na možnost slevy - e-mail zůstal nezodpovězen
    • Dodávka - jedna položka objednávky nebyla bez jakéhokoli vysvětlení dodána

Vzhledem k neschopnosti splnit očekávaný/v obecných podmínkách slibovaný dodací termín a nekomunikativnosti, nedoporučuji.

• zboží nedorazilo
    • internetové stránky jsou již mimo provoz

Objednával jsem před Vánoci, nic doposud nedošlo, internetové stránky nefungují

• z duvodu ceny, ale tuto chybu uz neudelam. Jsem velice nespokojena, nikdo z obchodu nekomunikuje, neodpovida na maily a nezveda telefon.
    • nedodava zbozi, nekomunikuje. nejhorsi kombinace co muze byt. Na strankach maji uvedene, ze zbozi zasilaji obratem jelikoz je skladem, cekam uz dva tydny.. a nic.

NEKUPUJTE U NICH. JENOM SI TIMTO NAKUPEM PRIDELATE STAROSTI. ZBOZI NADALE NEMAME, NEKOMUNIKUJOU, NEREAGUJOU NA MAILY A TELEFONY NEZVEDAJI!!

• Nemám zatím zkušenosti
    • Myslela jsem, že kniha bude do vánoc a nebyla, takaže jsem zklamaná

Zatím nehodnotím

Obchod se mnou ze začátku přibližně týden vůbec nekomunikoval. Telefonní číslo uvedené v kontaktech nikdo nezvedá. Obchod mi sám od sebe poslal jen 1dnu ze 2dvou objednaných knih...zda budu platit poštovné i za druhou knihu u které zatím netuším zda a kdy přijde nevím... Pravděpodobně zboží vrátím. Věřím, že tento popis motivuje obchod k vylepšení přístupu a služeb. J.V. Olomouc.

• levné ceny
    • komunikace - přišlo pouze potvrzení objednávky,
    • dosud nedorazila zpráva zda je /byla/ kniha expedována,

kniha byla v tomto e-shopu nejlevnější, ale bohužel organizace a expedice je slabá, vadí mi doručování pouze přes Českou poštu - nedoporučuji

• pracujou, kdy chtěj
    • nekomunikujou se zákazníky, když se řeší nějký problém

uplně se na mě vykašlali,.. měl jsem pocit, že si ze mě jen dělaj srandu,..