Přihlásit se a přidat příspěvek
 • Zamyslet se kde nakupuji, bývá někdy přínosné:))) V Ostravě raději nenakupuji v nákupních centrech, kde může lovit své oběti kuplířka s rakouským pasem.
  Z Ostravy- části Radvanic - jsme se přemístili kvůli závadové psychopatické osobě která neumí nic kromě intrikování a pomluv, a manipulace s lidmi, a šíření lží a nepravd o druhých s cílem je poškodit. Trestná činnost této 65 ti leté kuplířky a podvodnice, manipulátorky a prolhané intrikánky, jménem Vera Nussm., s poruchou chování, zasahuje nejen na katastr Ostravy. Kromě toho že při jízdě autem neustále telefonuje,porušuje dopravní předpisy, je rozhazovačná, a z peněz které vydíráním získala z exmanžela, se živí už 30let!V Ostravě je až moc dobře známá svou intrikánskou primitivní povahou, tato vyučená šička se snaží infiltrovat do blízkosti lidí a zneužívat jejich důvěry pro své nekalé záměry, a také nastrčení těchto osob jako bílé koně do bankovních nebo jiných daňových podvodů, případně do obchodů s lidmi. Varujeme před návštěvou zvláště zařízení Sarezy, kde se pohybuje na wellness centru, pak na OC Karolína, Avion, případně ve FM v nákupních centrech a po celém regionu MS kraje. Magistráty většiny obcí o její zhoubné závislosti škodit lidem ví! Padly pokuty i pro její přisluhovačky a přisluhovače:(

 • To je divné, utrácím dost za nákupy u Walmarku, členskou kartu mám, a dárky žádné nikde....hm
  jestli i tady nečaruje tato čarodějnice z Ostravy
  V Ostravě v obchodech, nákupních centrech, saunách a v dalších zařízeních, kde jde o velkou kumulaci lidí, pohybuje se tam závadná osoba, psychopatka Vera Nusm. 66 let, loví lidi za účelem zneužití jejich důvěry a namočení do nějakého podvodu s cílem krádeže osobní identity nebo jiného nespecif. podvodu. Jde o ženu s rakouským pasem,uplatňující agresívní styl jízdy autem, trpící syndromem obsedantně kompulsívní poruchou chování, která se projevuje tím, že je nápadně roztěkaná,nervozní,nevydrží stát na 1místě, neustále musí intrikovat, obtěžovat lidi, s cílem zajistit si jejich pozornost.
  Krom toho na internetu zahlcuje email.schránky nevyžád.reklamou, vytrvale spamuje do vybraných email. schránek pod smyšlenou identitou a obtěžuje inzerenty!Působí zhoubně na Ostravsku/v Radvanicích/ šmírovala i tamní občany/v nákupních centrech /OV, FM, Havířov, a okolí/ šmíruje lidi, fotí si a bez jejich svolení používá jejich fotky k intrikaření!
  Obtěžuje falešnými zprávami i na jiných webech, posílá škodlivé kody apod.
  Obtěžuje a pronásleduje lidi pro ni neznámé, aby někoho pomluvila a očernila, i v místě bydliště. Vhazuje vzkazy, obtěžuje po telefonu, šílená intrikánka! Řešena správními orgány v MS kraji, policií a vedením obcí!

 • Dobrý den, děkujeme za příspěvek.
  Máte pravdu, že skladové zásoby dárků věrnostního mají poslední dobou výpadky. Na nápravě pracujeme.

  Za nestřádané bonusové body si můžete taky zdarma koupit většinu produktů v naší nabídce, což je cca 280 položek.

  Za komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení a strpení.

  Klub zdraví Walmark
  http://www.klubzdravi.cz

 • Domnívám se, že takové problémy s dárky za čárové kódy ještě nikdy nebyly. Je to sice podružné, ale přesto spousta lidí objednává právě z tohoto důvodu a za kódy si v současnosti může koupit jedině tak hrnek s Marťánkem.

 • Dobrý den pane Charváte,
  děkujeme za připomínku a dodatečně se omlouváme za podle Vás nekorektní vyřízení objednávky.

  Daniel Czeczotka
  Klub zdraví Walmark

 • Nemohu připojit příspěvek do recenze tak alespoň zde. S obchodem Walmark nemám dobrou zkušenost. Objednal jsem si zboží (vše bylo skladem) a téměř obratem jsem obdržel informaci o odeslání zboží ale s omluvou že některé zboží bylo vyškrtnuto z objednávky protože je vyprodané.
  Chápu, to se může stát. Co by se ale stávat nemělo je to, že bez vašeho vědomí, bez domluvy s Vámi je Vám objednávka změněna a dokonce i odeslána. Například právě já jsem vytvářel objednávku kvůli tomu zboží co mi Walmark škrtl... Odeslat někomu změněnou dodávku bez jeho vědomí - to se nedělá. Proto hodnotím tento obchod záporně, ale do recenzí přístup nemám.... Ing. Pavel Charvát