• perfektní domluva
    • rychlé vyřízení
    • kvalitní nástrahy i návnady
    • z mého pohledu nemůžu nic vytknout

Nakupuji u této firmy už nějakou tu dobu a vždy jsem byl spokojený. Firma si sama vyrábí kvalitní nástrahy a návnady, které mi přinesly už spoustu pěkných ryb na svazových vodách.

Velmi doporučuji nakup pres tento eshop.Spolehlivost,kvalita,dobra cena a rychlost.

• - 100% kvalita. Výrobky teto firmy např. boilies,boilies mixy atd. jsou vynikajicí boilies má vysokou nutryční hodnotu s přehledem ho používám celý rok i v zimě.
    • - Výrobky jsou kvalitní.

100% kvalita
    Perfektní komunikace a domluva.
    Vřele doporučují.

• Široký sortiment, rychlé dodací lhůty, dobré ceny, vynikající boilies, které majitel firmy si vyrábí sám. Jako kaprář jsem maximálně spokojen.

Na tomto e-shopu nakupuji přes pět let. Jako sportovní rybář, který se zaměřuje hlavně na kapry, kupuji hlavně výrobky zn. Klais. Mám s nimi dobré výsledky na vodách v tuzemsku, na Slovensku a Maďarsku. Doporučuji.

Ze strany obchodu vše v pořádku.

• dodací lhůta

Objednal jsem zboží a zatim nedorazilo, tel. nikdo nezvedá

• Žádné

Obchod nabízí údajě svoje kvalitní esence bohužel je to laciný překup od jiné firmy a ceny jsou za tyto nekvalitní esence přehnané.

• Levne a kvalitni zbozi

Prijemny pristup a vztricnost vsem problemum a dotazum