bez problému

• Kvalitní směs boilie

Nakupuji v něm pravidelně každý rok, jsem velice spokojen s kvalitou výrobku. Pan Klais si dává opravdu záležet a řekl bych, že to má prozatím spíše jako koníček, než veliký byznys, některých prodejců. Ryby berou a to je hlavní účel, tak budu rád odebírat i nadále.

• Skvělá komunikace ze strany obchodu. Telefonicky sdíleli informace o stavu objednávky, tím pádem proběhlo vše bezproblémově. Rychlé jednání a ochota.

Mohu jen doporučit.

• Nejdříve velmi dobrý přístup ale jen do doby kdy jsem využil práva na odstoupení od kupní smlouvy.
    • Částka za vrácené zboží nebyla vrácena i přes opakované výzvy, proto jsem byl nucen celou záležitost předat právnímu zástupci pro vymáhání pohledávky soudní cestou

Bohužel pro mě velmi neseriózní obchodník.

• dobra nabidka zbozi kdyz jsem mel problem z dodanim baliku od dopravce o vsechno se k me zpokojenosti postarali

• Telefonickou komunikaci.
    • Velká slabina je služba která zboží dodává Gais
    • - nejsou schopni zavolat kdy zboží dorazí a dohodnout se na hodině předání vzor je PPL kdy jsou jejich služby daleko lepší.

Vždy trvejte na jiném dodavateli !!!!

Sháněl jsem nutně Echolot na výpravu. Dorazil přesně dle domluvy. Komunikoval jsem s obchodem i telefonicky a překvapila mne milá vstřícnost. Nezbývá než maximálně doporučit.

• komunikativnost s firmou
    • kvalita výrobků
    • rychlost dodání objednávky

Tato firma prodává vlastní kvalitní výrovky a na vše se můžete zeptat. Pokaždé dostanete nějakou tu radu a vždy se snaží doručit objednávku co nejdříve. Doporučuji obchod.

• Velice dobrá komunikace.
    • Žádné problémy.

• Předražené zboží

• Vysoký výběr všeho na co si vzpomenete co se rybolovu týče.
    • Žádne!!!!

Spolehlivost, profesionalita, kvalitní zboží zejména boilies a vše na co si jen vzpomenete.Doporučuji nakupovat zde.

Obchod doporučuji, vše proběhlo tak jak má.

• Rychlá dodací lhůta a perfektní spolupráce s dodavatelem.

Doporučuji všem, pohodlný a rychlý nákup.

vše OK

doporučuji tento obchod všem co chcou kvalitu zboži
    100% spokojenost.

• Kvalitni zbozi Spolehlivost Ceny zodpovidaji kvalite.V tomto obchode budu dal rada nakupovat a vsem doporucuji.

Jsem spokojena ze zbozim co prodavaji.Zbozi bylo vcas dodane v dobrem stavu a nikdy nezklamali.Doporucuji!!!

• Spolehlivost
    • Seriozni jednani
    • Dodani zbozi v cas
    • Kvalita zbozi
    • Zadne

Skvely obchod,skvele ceny,kvalitni zbozi,dodani zbozi v cas a v poradku.Tomuto obchodu neni co vytknout.Vyzkousel jsem asi dva obchody a jednoznacne je tento nejlepsi.Vrele doporucuji.

• rychla komunikace slevy na zboži

doporučuji tento obchod

• Pro mně je to v mistě bydliště (10km)
    • Zatim nic

Doporučuji.Jen snad by to chtělo zánamník na telefonu.

• rychle nakupy
    • kvalita

doporucuji tento obchod vsem co chcou kvalitu zbozi